Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 772)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 215 27.8%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.4%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.3%
  • Άρης

    Ψήφοι: 41 5.3%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.5%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 73 9.5%

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ειμαι ΦΙΛΑΘΛΟΣ του ολυμπιακου!! (ΦΙΛΑΘΛΟΣ οχι ΟΠΑΔΟΣ)
είσαι φίλαθλος των πρωταθλημάτων απλά...

Υ.Γ. Αν ο οσφπ ήταν 5-6ος στην βαθμολογία κάθε χρόνο θα έλεγες οτι είσαι "φίλαθλος" του οσφπ?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Είσαι ΠΑΟΚ γιατί...
... γιατί ΠΑΟΚ σημαίνει Δικέφαλος αετός, Βυζάντιο, Πόντος, Μικρά Ασία, Πόλη, Αγιά Σοφιά, ξεριγωμός, πόνος, Αλησμόνητες Πατρίδες!
... γιατί έτσι έμαθες από τον πατέρα σου κι αυτός από τον δικό του κι αυτό είναι κάτι πολύτιμο που μεταφέρεται από γενιά σε γενιά και θα το μεταφέρεις κι εσύ στο δικό σου παιδί!
... γιατί όταν χάνει ο "Δικέφαλος", όλες οι χαρές είναι μισές, όλα τα χρώματα μοιάζουν γκρίζα, όλες οι μελωδίες ακούγονται φάλτσες, η πιο ωραία γυναίκα σου είναι αδιάφορη!
... γιατί έχεις μάθει να πιστεύεις στο ανέφικτο, να κυνηγάς το όνειρο, επειδή έτσι σε οδηγεί το Παοκτσήδικο ένστινκτό σου!
... γιατί δεν τον εγκαταλείπεις στις λύπες κι όταν ξέρεις ότι έρχονται δύσκολες στιγμές. Γιατί όταν αρρωστήσει ένας δικός σου, βρίσκεσαι δίπλα του, όχι γιατί προσδοκάς κέρδος ή γιατί υπάρχει ιδιοτέλεια, αλλά γιατί απλά τον αγαπάς και το θες!
... γιατί, έστω και μια φορά, ονειρεύτηκες ότι φορούσες τη φανέλα με τον Δικέφαλο στο στήθος, σκόραρες και μετά σκαρφάλωσες στα κάγκελα της θύρας 4!
... γιατί η οποιαδήποτε γυναίκα μπορεί να σε προδώσει. Ο ΠΑΟΚ ποτέ!
... γιατί κάποιοι σου έχουν μιλήσει για το πρώτο γήπεδο στο Σιντριβάνι και για το πώς έχτισαν με τα χέρια τους, τούβλο τούβλο, την Τούμπα και νομίζεις ότι το έχεις ζήσει κι εσύ!
... γιατί όσο σε ...πληγώνει, τόσο σε ...πωρώνει!
... γιατί βουρκώνεις όταν βλέπεις στην ασπρόμαυρη φωτογραφία τον "Μεγαλέξανδρο" Κούδα να παρασύρει τον Καψή!
... γιατί άπειρες φορές βράχηκες μέχρι το μεδούλι, έβγαλες το λαρύγγι σου στην κερκίδα και τα μυαλά σου πόνεσαν, αλλά εσύ εκεί!
... γιατί δεν ξεχνάς ποτέ τα Αδέρφια σου, που έτσι άδικα και πρόωρα έφυγαν για το μεγάλο ταξίδι!
... γιατί έτσι ρε!
ΥΓ1.: Το πραγματικό νόημα της ζώης κρύβεται σε αξίες άφθαρτες και αρχές διαχρονικές, που κουβαλάμε μέσα μας και είναι πάνω από κάθε ...σεντόνι! Είτε τεντώνει είτε όχι!
ΥΓ2.: Ο ΠΑΟΚ είναι ιδέα, πέρα από κάθε πρόσωπο, ιδιοκτήτη, πρόεδρο, προπονητή, ποδοσφαιριστή που σήμερα είναι στην ομάδα! Ο ΠΑΟΚ υπήρχε πριν από αυτούς, θα υπάρχει και μετά από αυτούς!
ΥΓ3.: ΠΑΟΚ σημαίνει υπερηφάνεια! Στον ΠΑΟΚτσή δεν ταιριάζει η απαισιοδοξία, η μεμψιμοιρία, η κατήφεια και η μιζέρια γιαυτό έχει μάθει πάντα να ξεπερνάει τις πίκρες και να προσδοκά να δει την ομάδα του εκεί που της πρέπει![/quote

Να λοιπον γιατι ειμαστε Π.Α.Ο.Κ. και οχι παο, οσφπ αεκακι44 κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Και μετά μου λέτε να μην τρελαινόμαστε με τέτοιον ΛΑΟ...;)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cYeLLsGyj0M&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ρε παιδια λιγο ζωντανια, μεταγραφες εν οψη! Αντε να ξυπναμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
γιατι τα θεωρω χυδαια, χωρις νοημα και πολλες φορες ρατσιστικα. Οχι μονο οσα λενε οι φιλοι του Παοκ αλλα και ολων των ομαδων.

Απο ελληνικες καμια ιδιαιτερη προτιμηση, νταξ λεω οτι ειμαι Παοκ αλλα δεν τρελαινομαι.

Η αγαπη μου ειναι και θα ειναι η barca.

Μαλλον θα εισαι και εσυ απο αυτους που δεν εχουν ιδεα απο μπαλιτσα και τους ρωτας τι ομαδα εισαι και σου λενε μπαρτσελονα γιατι ?? γιατι κερδιζει παντα .
Αντε μαθαμε ολοι τωρα μπαρτελονα και μπαρτσελονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ελα ξεκολλήστε με Μπάρτσα και με πετυχαίνετε να φοράω μπλούζα Μέσσι αυτή την στιγμή...:P

Αλλά στα @@@@@ μου ο Μέσσι!!!!!Εχω Κουτσιανικούλη!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Παιδες, μονο μια επισυμανση για τον τιτλο του τοπικ: Π.Α.Ο.Κ. ειμαστε, ουτε παοκ ουτε Παοκ ουτε ΠΑΟΚ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Να αλλαχτεί ο τίτλος του τόπικ τότε!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TT537jJC8ik&feature=channel_page[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εγω ΠΑΟκ 4εβα!
Αλλα δεν ασχολουμε με ομαδες :P
Απλως λεω μια ετσι για πλακα.
Παλια συνηθηζα να αλλαζω αλλα βαρεθηκα κ μενω ΠΑΟΚτζης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
εγω ΠΑΟκ 4εβα!
Αλλα δεν ασχολουμε με ομαδες :P
Απλως λεω μια ετσι για πλακα.
Παλια συνηθηζα να αλλαζω αλλα βαρεθηκα κ μενω ΠΑΟΚτζης
Φιλε συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα δεν εισαι ΠΑΟΚ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ελα Γρηγόρη αγόρι μου να σε πάω ΤΟΥΜΠΑ να σε κάνω τρελό ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ελα Γρηγόρη αγόρι μου να σε πάω ΤΟΥΜΠΑ να σε κάνω τρελό ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ..;)


Δε χρειαζεται βρε Δημητρη να το χαλασεις τ παιδι!!!:P
Γρηγορη αγορι μ μν τς ακους...!Συνεχισε εσυ ν'αλλαζεις ομαδες κ καποια στιγμη θ βρεις τ δρομο σ...!
Τ καλο π σ θελω ειναι ν ειναι προς τν ΠΕΙΡΑΙΑ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Συνονόματη εσύ απο Ξάνθη είσαι..τι σε νοιάζει ο Πειραιάς??!!!

Ούτε καν ξέρουν οτι υπάρχει η Ξάνθη στον Πειραιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Συνονόματη εσύ απο Ξάνθη είσαι..τι σε νοιάζει ο Πειραιάς??!!!

Ούτε καν ξέρουν οτι υπάρχει η Ξάνθη στον Πειραιά...


Εκτος τ οτι τυχαινει ν ειμαι μιση Αθηναια.... :P
Μπορει στν Πειραια ν μν ξερουν οτι υπαρχει η Ξανθη,αλλα σ'ολη τν Ελλαδα ξερουν οτι υπαρχει ο Πειραιας!!!:D
Δν περιοριζομαστε μονο στ "περιχωρα"...σαν καποιους καποιους....!:fss::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Μα αυτό λέω...τι με νοιάζει τι κάνει ο Πειραιάς?Ξένοι άνθρωποι είναι..

εμένα ο τόπος μου με νοιάζει,οχι οι ξένοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Μα αυτό λέω...τι με νοιάζει τι κάνει ο Πειραιάς?Ξένοι άνθρωποι είναι..

εμένα ο τόπος μου με νοιάζει,οχι οι ξένοι..

Εν μερη....ειναι κ εμενα τοπος μ!
Θεσσαλονικιος εισαι Δημητρη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Εγω ξέρω οτι οι Αθηναίοι μισούν τους Πειραιώτες και το αντίστοιχο..

όπως Πχ Η Ξάνθη μισεί την Κομοτηνή ή η Δράμα μισεί την Καβάλα...;)

Οχι δεν είμαι σαλονικιός..μόνο που ο ΠΑΟΚ δεν είναι ομάδα της Σαλονίκης..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Εγω ξέρω οτι οι Αθηναίοι μισούν τους Πειραιώτες και το αντίστοιχο..

όπως Πχ Η Ξάνθη μισεί την Κομοτηνή ή η Δράμα μισεί την Καβάλα...;)

Οχι δεν είμαι σαλονικιός..μόνο που ο ΠΑΟΚ δεν είναι ομάδα της Σαλονίκης..;)


κοιτα...ν σ πω τν αληθεια δν ξερω ακριβως τ παιζει στν αθηνα μεταξυ τς...
ουτε ειμαι φανατικη η κτ τετοιο....απλα εχω συνηθισει ν τν "λεω" στν πατερα μ π ειναι παοκτσης κ τ κανω γενικα μ ολα τ παοκια :P
οσο γ αυτο π ειπες οτι οι Ξανθιωτες μισουν......δν ισχυουν αυτες οι βλακειες εδω...!οπως θ ξερεις,ειναι αρκετα ησυχοι οι φιλαθλοι...!
οχι σαν καποιους καποιους π ηρθαν εδω κ τ ριμαξαν περσυ....!(ονοματα δν λεμε...απ τ θεσ/νικη ηταν κ φορουσαν ασπρομαυρα!:P)

οσο γ τ τελευταιο....το Π στν αρχη δν σημαινει Πανθεσσαλονικειος????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Ρε Δημήτρη θα μας τρελάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitroula!

Νεοφερμένος

Η Δημητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ρε Δημήτρη θα μας τρελάνεις?


πεστα βρε geoste...!γτ εμενα δν μ ακουει κανεις!!!!
μια μονη κ ανυπερασπιστη κοπελα....τετοια ωρα μες στ παοκια....:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top