Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 772)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 215 27.8%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.4%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.3%
  • Άρης

    Ψήφοι: 41 5.3%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.5%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 73 9.5%

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά.Κανείς άλλος που περιμένει να καταλάβω,μπορεί να απαντήσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Δικιά σου γνώμη δεν έχεις?

Απλά άλλο κορίτσι,άλλο το αγόρι..σκεφτόμαστε διαφορετικά.

Σοζι τι δεν κατάλαβες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
[/b]

Τι ρατσισμος ειναι αυτος?? :P Εγω εξηγησα γιατι ειμαι ΟΣΦΠ. Απο την οικογενεια μου ετσι εμαθα...

Ειναι σαν να λες, η οικογενεια μου ψηφιζει ΝΔ, ψηφιζω και εγω ( σε μικροτερη κλιμακα το μετρο συγκρισης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τι γνωμη να χεις?? Αμα μεγαλωνεις σε ενα σπιτι με γαυρους και ζεις τοσα πρωταθληματα κι τοσες νικες δεν αλλαζεις ευκολα... Ειναι τροπος ζωης ρε παιδι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σοζι τι δεν κατάλαβες?

Γιατί μου απάντησες στο ερώτημα μου και τίθεται θέμα κατανόησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Εδω διαφωνω καθετα, τοσα καλπικα πρωταθληματα, τοση ξεφτιλα μαζεμενη, τοσες σφαγες............να σε ρωτησω κατι πρωτα γεωργια, μενεις στην νοτια Ελλαδα? Μετα θα σου απαντησω..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Σε είπα απλά βλέπεις την μπάλα σαν ενα απλό παιχνίδι και τις ομάδες απλά πιόνια..δεν σε νοιάζει τπτ άλλο..αυτό το κάνουν τα κορίτσια και είναι σεβαστό..

πιο πολύ με τα μαλλιά και το πρόσωπο σας ασχολείσαι παρά με την μπάλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Σε είπα απλά βλέπεις την μπάλα σαν ενα απλό παιχνίδι και τις ομάδες απλά πιόνια..δεν σε νοιάζει τπτ άλλο..αυτό το κάνουν τα κορίτσια και είναι σεβαστό..

πιο πολύ με τα μαλλιά και το πρόσωπο σας ασχολείσαι παρά με την μπάλα..[/quote]

Λογικο δεν το βρισκεις???
-----------------------------------------
Εδω διαφωνω καθετα, τοσα καλπικα πρωταθληματα, τοση ξεφτιλα μαζεμενη, τοσες σφαγες............να σε ρωτησω κατι πρωτα γεωργια, μενεις στην νοτια Ελλαδα? Μετα θα σου απαντησω..........


Ναι,Κρητη...Εχει καποια σημασια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι βρε παιδί μου.Δεν αντιλέγω.Αλλά πες μου αυτό το παραπάνω που βλέπεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Για να είμαστε μια ομάδα πρέπει να μας εκφράζει κιόλας και να ξέρουμε την ιστορία της...όπως και να γινόμαστε οπαδοί οχι της ομάδας μόνο αλλά οπαδοί των οπαδών μας!Η καλή κερκίδα κτλ...με αυτά ντάξει δεν ασχολείσται..

Γεωργία αν μαθαινες οτι οι οπαδοί του οσφπ βρίζουν την κρήτη..πως θα αντιδρούσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Για να είμαστε μια ομάδα πρέπει να μας εκφράζει κιόλας και να ξέρουμε την ιστορία της...όπως και να γινόμαστε οπαδοί οχι της ομάδας μόνο αλλά οπαδοί των οπαδών μας!Η καλή κερκίδα κτλ...με αυτά ντάξει δεν ασχολείσται..

Γεωργία αν μαθαινες οτι οι οπαδοί του οσφπ βρίζουν την κρήτη..πως θα αντιδρούσες?


Δεν με νοιαζει τι κανουν οι οπαδοι του ΟΣΦΠ. Η ομαδα αυτη καθ'αυτη με νοιαζει... Και δεν νομιζω οτι εσεις ασχολειστε με οπαδους,αλλα με τις ομαδες... Ετσι δεν ειναι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Περίμενα οτι θα το πεις αυτό...τεσπα μια απλή φίλαθλος είσαι..

εγω ασχολούμαι και με τα οπαδικά γιατί αν δεν υπήρχαν οπαδοί δεν θα υπήρχαν και οι ομάδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Περίμενα οτι θα το πεις αυτό...τεσπα μια απλή φίλαθλος είσαι..

εγω ασχολούμαι και με τα οπαδικά γιατί αν δεν υπήρχαν οπαδοί δεν θα υπήρχαν και οι ομάδες..


Αυτο ακριβως!!! Λοιπον,αντε,καληνυχτα!!!!:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Κρητη...... Λογικο τοτε να μην αντιλαμβανεσαι καποια πραγματα. Και λεω λογικο γιατι εχετε φαει τοση προπαγανδα, και δεν φταιτε εσεις......... Να σου δωσω ενα παραδειγμα να καταλαβεις, ξερεις εσυ τιποτα για τον Π.Α.Ο.Κ.? Οχι, μονο οτι εχει ενα ματσο αλητες, μπερδεμενους κτλ. κανουν επισοδεια, σπανε, καινε, ειναι νεατερνταλ κ.α. ΔΕΝ ειναι ετσι, εινε ενας rock λαος, οι περισσοτεροι φορανε παλαιστινιακα, ειναι φοιτητες, μαθητες και μεγαλυτεροι με οραμα και ιδεολογια, πονανε για την ομαδα τους γιατι βλεπουν οτι οταν προσπαθει να σηκωσει κεφαλι την ταπεινωνουν και τις κλεβουν αυτα που της ανηκουν......... Κλεμενα πρωταθληματα απο το τεως(???) ΠΟΚ, στησημο της παραγκας παλαιοτερα, πληρωμενοι διαιτητες κτλ. Και ολα αυτα οχι μονο τωρα, δεκαετιες πριν) Βλεπεις τι γινετε τωρα, για φαντασου δεκαετιες πριν που η τηλεοπτικη καλυψη δεν ηταν τοσο διαδεδομενη και κρυβανε τα αισχη τους..... Ο Π.Α.Ο.Κ. ειναι ισως η μονη ομαδα που δεν εχει διαγραψει τα χρεη της το δημοσιο...... Καποιος ειχε πει( μου διαφευγει το ονομα του τωρα): " Ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδανε, και ολοι οι αλλοι να πανε να γ@@@@@@" .
Τι να πεις ομως, ολοι τα ξερουν και κανεις δεν τα παραδεχεται, μονο ο "γραφικος" "ρομαντικος" λαος του Π.Α.Ο.Κ.
Αλλα ετσι ειμαστε και ειμαι, οπως δεν γουσταρω την αδικια και παω κοντρα στο κατεστημενο στην ζωη μου, ετσι και στην ομαδα μου και γενικοτερα στο σαπιο ελληνικο ποδοσφαιρο.........
Αλλα ειναι λογικο να μην τα ξερεται εσεις αυτα, ποσο μαλλον ενα κοριτσι.......
τεσπα, ελπιζω να μην κουρασα...........
(στο σοι μου η πλειονοτητα ειναι γαυροι, ολυμπιακος ελεγα μικρος, μετα σιγα σιγα καταλαβα οτι δεν αξιζει.......)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Κρητη...... Λογικο τοτε να μην αντιλαμβανεσαι καποια πραγματα. Και λεω λογικο γιατι εχετε φαει τοση προπαγανδα, και δεν φταιτε εσεις......... Να σου δωσω ενα παραδειγμα να καταλαβεις, ξερεις εσυ τιποτα για τον Π.Α.Ο.Κ.? Οχι, μονο οτι εχει ενα ματσο αλητες, μπερδεμενους κτλ. κανουν επισοδεια, σπανε, καινε, ειναι νεατερνταλ κ.α. ΔΕΝ ειναι ετσι, εινε ενας rock λαος, οι περισσοτεροι φορανε παλαιστινιακα, ειναι φοιτητες, μαθητες και μεγαλυτεροι με οραμα και ιδεολογια, πονανε για την ομαδα τους γιατι βλεπουν οτι οταν προσπαθει να σηκωσει κεφαλι την ταπεινωνουν και τις κλεβουν αυτα που της ανηκουν......... Κλεμενα πρωταθληματα απο το τεως(???) ΠΟΚ, στησημο της παραγκας παλαιοτερα, πληρωμενοι διαιτητες κτλ. Και ολα αυτα οχι μονο τωρα, δεκαετιες πριν) Βλεπεις τι γινετε τωρα, για φαντασου δεκαετιες πριν που η τηλεοπτικη καλυψη δεν ηταν τοσο διαδεδομενη και κρυβανε τα αισχη τους..... Ο Π.Α.Ο.Κ. ειναι ισως η μονη ομαδα που δεν εχει διαγραψει τα χρεη της το δημοσιο...... Καποιος ειχε πει( μου διαφευγει το ονομα του τωρα): " Ο ολυμπιακος και το αιγαλεω να κερδανε, και ολοι οι αλλοι να πανε να γ@@@@@@" .
Τι να πεις ομως, ολοι τα ξερουν και κανεις δεν τα παραδεχεται, μονο ο "γραφικος" "ρομαντικος" λαος του Π.Α.Ο.Κ.
Αλλα ετσι ειμαστε και ειμαι, οπως δεν γουσταρω την αδικια και παω κοντρα στο κατεστημενο στην ζωη μου, ετσι και στην ομαδα μου και γενικοτερα στο σαπιο ελληνικο ποδοσφαιρο.........
Αλλα ειναι λογικο να μην τα ξερεται εσεις αυτα, ποσο μαλλον ενα κοριτσι.......
τεσπα, ελπιζω να μην κουρασα...........
(στο σοι μου η πλειονοτητα ειναι γαυροι, ολυμπιακος ελεγα μικρος, μετα σιγα σιγα καταλαβα οτι δεν αξιζει.......)


Κοιτα να δεις,ποτε δεν το ειχα σκεφτει ετσι ειναι η αληθεια... Τεσπα,ετσι κι αλλιως ηξερα καποια απο αυτα που ανεφερες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Με αυτη που κερδιζει.:P
Πλακα κανω.
Δεν ασχολουμαι και πολυ.
Δε με νοιαζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ΜΠΑΟΚ μια ζωη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Βαγγέλη τα μικρά παιδιά τώρα θέλουν να είναι με μια ομάδα που κερδίζει μόνο..τπτ δν τους νοιάζει,μόνο να νικάνε δίκαια ή άδικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Α ρε δημητρη, ποσο δικιο εχεις......... Μακαρι να ηταν αλλιως τα πραγματα......... Οπως ειπες: football is not just a game..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top