Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το γόνατο του άλλου παίχτη φαντάσου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Απλά πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Δεν είναι κι απ' τα χειρότερα που 'χουν συμβεί μέσα σε αγωνιστικούς χώρους πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ναι, υπάρχουν και χειρότερα.

Υ.Γ.: Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι το CL είναι πιο καλά στημένο ακόμα κι από το ελληνικό πρωτάθλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΥΓ. Έλα μωρέ, ήθελες να δεις την Τσέλσι τελικό; Μα τί ξενέρωτοι άνθρωποι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είμαι οπαδός της Chelsea (πριν έρθει ο Αμπράμοβιτς). Δεν θα είχα πρόβλημα να δω την Μπάρτσα στον τελικό. Τώρα όμως έχω, καθώς δεν το άξιζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ειλικρινά. Έχω μείνει ενεός τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Είδες, έχω τον τρόπο μου να σε μαγεύω...

Ο Τζέραρδ Πικέ σχολίασε: "Δεν έχω λόγια να περιγράψω πώς αισθάνεται όλη η ομάδα. Ήταν πολύ δύσκολο παίζοντας με δέκα παίκτες, αλλά ευτυχώς στο τελευταίο λεπτό σκοράραμε. Είχα πει πως μια ομάδα όπως εμείς ήταν δύσκολο να μην σκοράρει σε 180 λεπτά. Το γκολ ήρθε στο τέλος, αλλά ήταν αρκετό για να προκριθούμε. Για να είμαι ειλικρινής η μπάλα βρήκε στο χέρι μου, αλλά δεν το ήθελα. Ο διαιτητής αποφασίζει και αποφάσισε έτσι. Μερικές φορές οι αποφάσεις είναι λάθος, αλλά αυτό που με νοιάζει είναι πως είμαστε στον τελικό. Τα υπόλοιπα δεν μετρούν".

Να μου αν το ήθελες, να κι αν δεν το ήθελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emmoula91

Νεοφερμένος

Η emmoula91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαι οπαδός της Chelsea (πριν έρθει ο Αμπράμοβιτς). Δεν θα είχα πρόβλημα να δω την Μπάρτσα στον τελικό. Τώρα όμως έχω, καθώς δεν το άξιζε.

Κάτσε κάτσε, γιατί αυτό σηκώνει μεγάλη κουβέντα..Εντάξει, είμαι κορίτσι και δεν ήξερα για ποιό λόγο έβαλε νάρθηκα αλλά βλέπω ποδόσφαιρο..Κατά την γνώμη μου η Τσέλσι παίζει πολύ αμυντικά για αυτό εξάλλου δεν μ'αρέσει σαν ομάδα..Χθές στον ημιτελικό ενα γκολ έβαλε και μετά έκατσε πίσω ενώ κατά την γνώμη μου έπρεπε να βάλει και δεύτερο εφόσον ο αγώνας ήταν εντός έδρας και εαν ισοφάριζε η Μπαρτσα θα περνούσε αυτή (όπως και έγινε)....Προσωπικά δεν είδα καλη μπάλα από μεριάς της Τσέλσι για αυτό είμαι ευχαριστημένη που πήγε η Μπάρτσα στον τελικό..Είμαι σίγουρη πως θα είναι καταπληκτικός αγώνας γιατί η Μαντσεστερ παίζει ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

palios_mathitis

Νεοφερμένος

Ο palios_mathitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ποιά ομάδα πιστεύετε πως θα κατακτήσει το Champions League???

Εγώ πιστεύω και επιθυμώ η Μπαρτσελόνα...καλύτερο ποδόσφαιρο και ποιοτικότερο...επιπλέον δύσκολα η Μάντσεστερ να επαναλάβει τον θρίαμβο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έλα μωρέ δεν έκατσε πίσω. Έκανε κι άλλες φάσεις. Και ένα παλικάρι (είπαμε είδα κάμποσο απ' τον αγώνα, σιγά μην μάθω και τους παίχτες :P) έκανε κι ένα πολύ ωραίο σουτ που ήταν παραλίγο γκολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=WPdaRFDCm8Q"]www.youtube.com/watch?v=WPdaRFDCm8Q[/ame]:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
manchester united, θα σκοραρει πρωτα ο Ροναλντο και μετα ο Rooney
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Καλα , πιστευω πως ξερετε πως η Μπαρτσελονα δεν θα επρεπε να βρισκεται εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
τι μας ειπες παλι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Είμαι οπαδός της Chelsea (πριν έρθει ο Αμπράμοβιτς). Δεν θα είχα πρόβλημα να δω την Μπάρτσα στον τελικό. Τώρα όμως έχω, καθώς δεν το άξιζε.
Και εγω:no1:
Επιτελους συμφωνω σε κατι με τον ζεντ!
Καλα τ ****** διατητης ηταν αυτο χθες?
-----------------------------------------
Κάτσε κάτσε, γιατί αυτό σηκώνει μεγάλη κουβέντα..Εντάξει, είμαι κορίτσι και δεν ήξερα για ποιό λόγο έβαλε νάρθηκα αλλά βλέπω ποδόσφαιρο..Κατά την γνώμη μου η Τσέλσι παίζει πολύ αμυντικά για αυτό εξάλλου δεν μ'αρέσει σαν ομάδα..Χθές στον ημιτελικό ενα γκολ έβαλε και μετά έκατσε πίσω ενώ κατά την γνώμη μου έπρεπε να βάλει και δεύτερο εφόσον ο αγώνας ήταν εντός έδρας και εαν ισοφάριζε η Μπαρτσα θα περνούσε αυτή (όπως και έγινε)....Προσωπικά δεν είδα καλη μπάλα από μεριάς της Τσέλσι για αυτό είμαι ευχαριστημένη που πήγε η Μπάρτσα στον τελικό..Είμαι σίγουρη πως θα είναι καταπληκτικός αγώνας γιατί η Μαντσεστερ παίζει ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ!!!;)
Καλα ρε παιδια αμα δεν ξερουμε δεν μιλαμε.
Η Τσελσι χθες εκανε 7 σουτ στο τερμα , ενω η Μπαρτσα 1 , αν σου λεει κατι αυτο.
Αν ειχε δωσει τα πεναλτι και εβαζε και 1-2 γκολ απο τις τοσες φασεις , το ματς θα εληγε και δεν υπερβαλλω 6 η 7-0:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
σιγα μην καθομαι να διαβαζω οτι κατεβατω βαζει ο καθενας, ειδικα αυτο το περασα στα γρηγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΘΕΛΩ, αλλά δε θα 'ναι εύκολο. Όχι ότι θα δω τον τελικό-μετά το Ολυμπιακός-ΑΕΚ, όλα τ' άλλα μου φαίνονται-απελπιστικά-λίγα. Σε κουβέντα να βρισκόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Εγω θελω Ματζιστερ αλλα δεν το κοβω...
-----------------------------------------
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΘΕΛΩ, αλλά δε θα 'ναι εύκολο. Όχι ότι θα δω τον τελικό-μετά το Ολυμπιακός-ΑΕΚ, όλα τ' άλλα μου φαίνονται-απελπιστικά-λίγα. Σε κουβέντα να βρισκόμαστε.
Εννοεις ΑΕΚ-σκατογαυρος, σωστα;;;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
ε τότε την αλλη φορα να μην ρωτας ....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top