Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
εγω επιμενω!
gerrard και ξερω ψωμι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
εγω επιμενω!
gerrard και ξερω ψωμι!

Τι ξέρεις για το ψωμί? :P:P

Μετά τον Frank, ναι, έπεται ο Gerrard.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Τι ξέρεις για το ψωμί? :P:P

Μετά τον Frank, ναι, έπεται ο Gerrard.
ρε φιλε ,δεν ειναι ο γκαρσια??/:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
:cold::cold::cold::cold::cold:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Τι ξέρεις για το ψωμί? :P:P

Μετά τον Frank, ναι, έπεται ο Gerrard.

ξερω οτι κανει τους αλλους να χορτασουν οπως και οι γκολαρες του gerrard!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.

Νένη

Νεοφερμένος

Η Νένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
O Muslimovic είναι καταπληκτικός παίχτης!!!! και παίζει και στο Παοκ!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
παντως εγω απο σενα 8α το περιμενα και αυτο....

Τότε εγώ τι να περιμένω από σένα που τα βλέπεις όλα καθαρά και δίκαια στην ομάδα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Τότε εγώ τι να περιμένω από σένα που τα βλέπεις όλα καθαρά και δίκαια στην ομάδα σου?
ακου ενα λεπτο, ντα3ει σε που θα καταλη3ει αυτη η κουβεντα????νομιζεις πως εισαι αντικειμενικος, ε τοτε εισαι πολυ γελασμενος!εγω ποτε δν ειπα πως ο παοκ δν ειναι η καλυτερη ομαδα του βορα.αλλα μεχρι εκει.σαν να συγκρινεις εμας με την ρεαλ. Εισαι η τεταρτη καλυτερη ομαδα στην ελλαδα και μπραβο σου.υπαρχουν απειρα επιχειρηματα σε καθε πλευρα.α και αμφισβητησες την συμμαχια , παοκ και παο και αεκ.τοτε απλα δες το τοπικ ελληνικο πρωτα8λημα, εσυ , ο βαζελος ο μητσος και ο αεκτζης ο βαλαντιλ ,συμαχησατε:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
υπαρχουν στους σχολικους αγωνες,ομαδες μπασκετ κοριτσιων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Από Βύντρες και Σαριέγκηδες ίσως!Από το μπαρμπα-Γιάννη στα καλά του με τίποτα!Ούτε το νυχάκι του δε φτάνει!!!Άμα πεις το αντίθετο εκτίθεσαι!Ανατολάκης-Αμανατίδης το θεικό αμυντικό δίδυμο στην ομάδα του Ολυμπιακού που σάρωνε τα πρωταθλήματα!!!

και που τους σαρωσε και η Γιουβε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

London

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
βασικά υποστηρίζω Ολυμπιακό (και Εθνικό,λόγω του Πειραιά...)αλλά μου αρέσει και της ΑΕΚ το "Αθλιτική Ένωση Κωνσταντινούπολης"...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
ολυμπιακαρα μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παο ολε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
φυσικα και υπαρχουν στους σχολικους αγωνες ομαδες κοριτσιων σε ολα τα αθληματα εδω και πολλα χρονια..........εγω περνω μερος απο το δημοτικο αλλα ειμαι σιγουρη οτι αυτο γινόταν και πιο πριν.........αν σε ενδιαφερει ψαξτο για να παρετε μερος του χρονου ως σχολείο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
παιζω στο καπ, περυσι χασαμε στους προημιτελικους της εσκα ενω ολοι λεγανε πως θα παμε τελικο με το βαζελο,παι3αμε σε λεωφορο , οακα ,ελληνικο...με εβαλαν στην εφημεριδα της αγιας παρασκευης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
βασικά υποστηρίζω Ολυμπιακό (και Εθνικό,λόγω του Πειραιά...)αλλά μου αρέσει και της ΑΕΚ το "Αθλιτική Ένωση Κωνσταντινούπολης"...!!!!

εχμ... λιγο κλεμμενο αυτο...
πρεπει να ειμαι απο τους/ις λιγους/ες πειραιωτες/ισσες που υποστηριζουν κ τις 2 ομαδες της πολης!!!!!βεβαια μια ιδιαιτερη συμπαθεια στον ολυμπιακο την εχω....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Galleti 4ever αυτος ειναι ο καλυτερος παιχτης στην ελλαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Steven GerrardΟ ορισμος του πολυεργαλειου στο κεντρο και ο απολυτος αρχηγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
βασικά υποστηρίζω Ολυμπιακό (και Εθνικό,λόγω του Πειραιά...)αλλά μου αρέσει και της ΑΕΚ το "Αθλιτική Ένωση Κωνσταντινούπολης"...!!!!

Και εγω είμε αεκτζής με φιλοπαναθηναικά αισθήματα και αντιολυμπιακός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top