Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Μαλιστα...Πρεπει τοτες να συγχωνευθουν ολες οι ομαδες της Ελλαδας πλην του Ολυμπιακου σε ενα συλλογο με το ονομα "Αντιολυμπιακος".Να μη χανουν και βαθμους μεταξυ τους βρε αδερφε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
δεν μιλω καθολου φανατικα τοτε η λεβερκουζεν
ειχε φτασει στον τελικο του τσαμπιονς λιγκ.
τυπικα ηταν.
επιπλεον Molde 3-2 osfp(0-2 ημιχρονο) ουυυυυυ,φοβερο σκορ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-3 ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ ΟΧΙ ΚΑΙ 5ΑΡΑ!!!!
οκ?
α, αν δες εισαι ολυμπιακος ανηκεις στο ενωμενο σωματειο των αντιολυμπιακων (αεκ,παο,παοκ,ολες οι ομαδες της α και β εθνικης)
που ο μονος σκοπος υπαρ3ης τους ειναι να τα δινουν ολα εναντιον
του ολυμπιακου και να ζουν με το ονειρο να τον νικησουν...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...:jumpy:

Έχεις φάει και 5αρα από την Rosenborg.
https://www.terjerix.com/rbk/kamprapporter97/cl2.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Όσο για το "πιο αργή ομάδα της Ευρώπης" αδυνατώ να σχολιάσω, γιατί, έχω πέσει κάτω απ' τα γέλια. Μάλλον κάποιοι ξεχνάνε ποια είναι η ομάδα που επί 5-6 σερί αγώνες στο περσινό πρωτάθλημα (επί Τεσέιρο) κέρδιζε 1-0 με γκολ στο 90+ (σύνολο 40 γκολ σε όλο το πρωτάθλημα).
Και γω να μη θυμηθω την τεσσαρα του Ολυμπιακου απο την ΑΕΚ και οτι για να παρει πρωταθλημα χρειαστηκε την ΕΠΟ και Γκαγκατση και ολα τα ξεφτιλικια του ολυμπιακου εδω και τοσα χρονια.Επισης αν γνωριζες εστω και το ελαχιστο απο ποδοσφαιρο θα ξερες οτι ο Ολυμπιακος εδω και περιπου μια δεκαετια χαρακτηριζεται απο τις πιο αργες ομαδες στην Ευρωπη και στην Ελλαδα.
Και για να κλεισουν μερικα ανιδεα στοματα οριστε τα ρεκορ του Ολυμπιακου στην Ευρωπη απο φορουμ.

https://www.forums.gr/showthread.php?t=4941https://www.forums.gr/showthread.php?t=4941
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
ασχολουμαι με τα πεντε τελευταια χρονια γιατι ειναι η αντικατοπτριση των τωρινων ομαδων.Επισης στο ουεφα λογικα θα κανατε πιο ευκολα νικες...
καλα...μια ε3αρα να θυμηθω ααα... ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ6-2ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ που ηταν η δευτερη καλυτερη ομαδα της ευρωπης τοτε...:no1:και φαγαμε μια 7αρα εσεις
4 -5αρες και πολλες αλλες 4ρες 3....
επισης αν οφειλοταν σε κατι το οτι πηγαινατε και ακομα μερικες φορες πηγαινετε καλα στην ευρωπη οφειλεται ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ στον παραγοντα
τυχη και στο ΑΝΤΙΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ που παιζετε.Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ειναι μια ομαδα που οταν παει καλα παιζει ολοκληρωτικο ποδοσφαιρο α3ιο θαυμασμου....
τωρα τι να σ πω , εχετε εσεις γκαλετ,ντιογο , ντουντου,ΤΖΟΡΤΖΕΒΙΤΣ,
και αλλους....
καλα πιστευε οτι θες και τωρα μαζεψε και το ΛΟΛ γιατι δεν μου αρεσει ...:no1:

Για να θυμηθούμε τη λαμπρή πορεία του Ολυμπιακού τότε που έριξε την 6αρα στη Λεβερκούζεν!!!

https://www.uefa.com/competitions/ucl/history/season=2002/round=1636/group=1493.html

Απο official site!!!Άιντε κάντε καμιά πορεία γαυράκια και μη μιλάτε για Ευρώπη!Εμείς την τελευταία φορά που πήγαμε Τσάμπιονς Λιγκ μαζεύαμε τις 3αρες και τις 4αρες αλλά τουλάχιστον το βουλώσαμε!Εσείς προσπαθείτε να μας πείτε ότι ήταν όλα λόγω κωλοφαρδίας!!!Που είχες το 2ο αρνητικό ρεκόρ στα γκολ που τρώει μια ομάδα σε φάση ομίλων!17 γκολ εναντίον!!!
Αυτό που μου τη σπάει με σας είναι ότι και όταν δεν έχετε ομάδα προσπαθείτε να μας πείσετε ότι είστε καλύτεροι!Στη Ριζολυπολη εσείς παίζατε με το Νινιαδη και το Μαυρογενίδη, εμείς παίζαμε με όλη την Εθνική και επειδή κερδίσατε(όλοι ξέρουμε πως) λέγατε ομαδαρα και ομαδάρα!Λίγη αντικειμενικότητα δε βλάπτει!Εμείς τουλάχιστον οι περισσότεροι λέμε ότι μετα το 2004 δεν έχουμε ομάδα.Εσείς τι?
Αυτό με το ΝΤΟΥΝΤΟΥ και το ΤΖΟΛΕ(πλεον) μην το πεις παραπέρα!Δικαιολογείσαι όμως γιατί εισαι πιτσιρικας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μαλιστα...Πρεπει τοτες να συγχωνευθουν ολες οι ομαδες της Ελλαδας πλην του Ολυμπιακου σε ενα συλλογο με το ονομα "Αντιολυμπιακος".Να μη χανουν και βαθμους μεταξυ τους βρε αδερφε.

Το χόμπιτ σας (ο Γιαννακόπουλος) είχε πει σε συνέντευξη του εγώ είμαι αντιΟλυμπιακός :P

Και γω να μη θυμηθω την τεσσαρα του Ολυμπιακου απο την ΑΕΚ και οτι για να παρει πρωταθλημα χρειαστηκε την ΕΠΟ και Γκαγκατση και ολα τα ξεφτιλικια του ολυμπιακου εδω και τοσα χρονια.Επισης αν γνωριζες εστω και το ελαχιστο απο ποδοσφαιρο θα ξερες οτι ο Ολυμπιακος εδω και περιπου μια δεκαετια χαρακτηριζεται απο τις πιο αργες ομαδες στην Ευρωπη και στην Ελλαδα.
Και για να κλεισουν μερικα ανιδεα στοματα οριστε τα ρεκορ του Ολυμπιακου στην Ευρωπη απο φορουμ.

https://www.forums.gr/showthread.php?t=4941

Να σε ρωτήσω, για ποιόν Γκαγκάτση λες;; Αυτόν που έβαλε την αεκ στο άρθρο 44;;
Σχετικά με το λινκ, βάζελος είσαι;;

Για να θυμηθούμε τη λαμπρή πορεία του Ολυμπιακού τότε που έριξε την 6αρα στη Λεβερκούζεν!!!

https://www.uefa.com/competitions/ucl/history/season=2002/round=1636/group=1493.html

Απο official site!!!Άιντε κάντε καμιά πορεία γαυράκια και μη μιλάτε για Ευρώπη!Εμείς την τελευταία φορά που πήγαμε Τσάμπιονς Λιγκ μαζεύαμε τις 3αρες και τις 4αρες αλλά τουλάχιστον το βουλώσαμε!Εσείς προσπαθείτε να μας πείτε ότι ήταν όλα λόγω κωλοφαρδίας!!!Που είχες το 2ο αρνητικό ρεκόρ στα γκολ που τρώει μια ομάδα σε φάση ομίλων!7 γκολ εναντίον!!!

Ξέχασες κάτι πεντάρες βέβαια αλλά τέσπα, τουλάχιστον θυμήθηκες τις 3αρες και 4αρες.
Ψιτ μπορεί να φάγαμε 7 γκολ και να έχουμε το 2ο αρνητικό ρεκόρ. ΑΛΛΑ το δικό σας ρεκόρ με την Μάντσεστερ που φάγατε 5 γκολ στο ημίχρονο δεν έχει ξεπεραστεί ακόμα οπότε.. :bye:

Αυτό που μου τη σπάει με σας είναι ότι και όταν δεν έχετε ομάδα προσπαθείτε να μας πείσετε ότι είστε καλύτεροι!Στη Ριζολυπολη εσείς παίζατε με το Νινιαδη και το Μαυρογενίδη, εμείς παίζαμε με όλη την Εθνική και επειδή κερδίσατε(όλοι ξέρουμε πως) λέγατε ομαδαρα και ομαδάρα!Λίγη αντικειμενικότητα δε βλάπτει!Εμείς τουλάχιστον οι περισσότεροι λέμε ότι μετα το 2004 δεν έχουμε ομάδα.Εσείς τι?
Αυτό με το ΝΤΟΥΝΤΟΥ και το ΤΖΟΛΕ(πλεον) μην το πεις παραπέρα!Δικαιολογείσαι όμως γιατί εισαι πιτσιρικας!!!

Χάχα ναι παίζαμε με το Νινιάδη, το Μαυρογενίδη... τον Καρεμπέ, το Ζε Ελίας, το Τζιοβάνι (παίκτες δηλαδή που εσείς δε θα δείτε ποτέ.) Κάτσε τώρα με το Σαριέγκι και μη μιλάς για το ρόστερ του Ολυμπιακού :bye:
Για πες μας πως κερδίσαμε στη Ριζούπολη γιατί δε θυμάμαι. Μάλλον μόνο εσύ και ο βαρδινογιάννης θυμάστε μου φαίνεται...
Λογικό είναι να μην λες πως έχεις ομάδα από το 2004 και μετά. Αν πεις θα σε γελάνε αφού μονίμως δεύτεροι είσαστε και τώρα τελευταία το παλεύεται για να βγείτε τρίτοι.
Ο Ντουντού θα σας κακόπεφτε μου λες ε;; Θα μου πεις εσείς έχετε τον αόρατο τοίχο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω, για ποιόν Γκαγκάτση λες;; Αυτόν που έβαλε την αεκ στο άρθρο 44;;
Σχετικά με το λινκ, βάζελος είσαι;;
Παναθηναικος ειμαι ναι, δεν φαινετε?

Χάχα ναι παίζαμε με το Νινιάδη, το Μαυρογενίδη... τον Καρεμπέ, το Ζε Ελίας, το Τζιοβάνι (παίκτες δηλαδή που εσείς δε θα δείτε ποτέ.) Κάτσε τώρα με το Σαριέγκι και μη μιλάς για το ρόστερ του Ολυμπιακού :bye:
Για πες μας πως κερδίσαμε στη Ριζούπολη γιατί δε θυμάμαι. Μάλλον μόνο εσύ και ο βαρδινογιάννης θυμάστε μου φαίνεται...
Ο Ντουντού θα σας κακόπεφτε μου λες ε;; Θα μου πεις εσείς έχετε τον αόρατο τοίχο :lol:
Δεν θυμασαι πως κερδισε ο Ολυμπιακος στη Ριζουπολη??Δεν το πιστευω.Ο Παναθηναικος τοτε ειχε την καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα και κανεις δεν το αμφισβητει αυτο, μεσα στη ζουγκλα της Ριζουπολης ακομη χωρις μετρα ασφαλειας
κλπ δεν γινοτανε.


ΥΓ Τοτε εμεις ειχαμε ολη την Εθνικη Ελλαδος και αλλους παιχταραδες που επισης εσυ ποτε δεν θα δεις στα ονειρα σου να ρχονται στον Ολυμπιακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Παναθηναικος ειμαι ναι, δεν φαινετε?

Φαίνεται φαίνεται.

Δεν θυμασαι πως κερδισε ο Ολυμπιακος στη Ριζουπολη??Δεν το πιστευω.Ο Παναθηναικος τοτε ειχε την καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα και κανεις δεν το αμφισβητει αυτο, μεσα στη ζουγκλα της Ριζουπολης ακομη χωρις μετρα ασφαλειας
κλπ δεν γινοτανε.

Θυμάμαι. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως ποιό από τα παραπάνω που λες δικαιολογεί ότι χάσατε με 3-0 :jumpy:


ΥΓ Τοτε εμεις ειχαμε ολη την Εθνικη Ελλαδος και αλλους παιχταραδες που επισης εσυ ποτε δεν θα ήθελες να δεις ούτε στα ονειρα σου να ρχονται στον Ολυμπιακο(αλήθεια σου λέω πίστεψε με, προτιμώ τον Καρεμπέ από τον Καραγκούνη)

Αλλάζω λίγο την πρόταση για να μην προκαλεί γέλιο-και για να είναι πιο κοντά στα δικά μου πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αλλάζω λίγο την πρόταση για να μην προκαλεί γέλιο-και για να είναι πιο κοντά στα δικά μου πιστεύω.
Οτι σε συμφερει βαζεις βλεπω.Και ναι προτιμω Σειταριδη,Μινχ,Βαζεχα,Κολκα,Χενρικσεν, κ.α απο κατι τραγελαφικους του Ολυμπιακου εκεινη την εποχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ξέχασες κάτι πεντάρες βέβαια αλλά τέσπα, τουλάχιστον θυμήθηκες τις 3αρες και 4αρες.
Ψιτ μπορεί να φάγαμε 7 γκολ και να έχουμε το 2ο αρνητικό ρεκόρ. ΑΛΛΑ το δικό σας ρεκόρ με την Μάντσεστερ που φάγατε 5 γκολ στο ημίχρονο δεν έχει ξεπεραστεί ακόμα οπότε.. :bye:



:lol:

Όσο για τη Μαντσεστερ δεν είχα φάει 5 αλλά 4 στο ημίχρονο και 2ον ρώτα εναν Ευρωπαίο αν θυμάται αυτό η τη δικιά σου την 7αρα!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ
Που μέπαιζες Τσάμπιονς Λιγκ με τον Πάντο και τον Ανατολάκη!Παραδέξου το εκεί φαίνεται η γύμνια σου!!!
Όσο για το Ντουντού που λες σόρυ κιόλας αλλά Σιμάο και Ζιλμπέρτο είναι min 5 κλάσεις καλύτεροι!Σε λίγο θα τον φτάσει και ο Τζιόλης.Τον βλεπω σε φόρμα γιαυτό...ΛΟΛ ρε γαυράκια!
Άλλο ρεκόρ είχα στο μυαλό μου αυτό τοχα ξεχάσει γιατί μεχρι πέρισυ ήταν πρώτο!!!Έχετε φάει 17 γκολ σε φάση ομίλων!!!Μόνο η Φερεντσβαρος γύρω στο 95 είχε φάει 19!!!!Και αυτή πλέον έχει διαλυθεί!

Για τη Ριζούπολη να σου υπενθυμίσω ότι ο υπεύθυνως των αστυνομικών δυνάμεων σεκείνο το ματς πλέον είναι υπεύθυνος ασφαλείας του Ολυμπιακού.Αν δεν το ξες...Σφιγγόσουν όμως όταν έβλεπες την Ελλάδα να σηκώνει το Euro και ούτε έναν παίχτη του γαύρου μέσα!!!Ο Νικοπολίδης μόλις είχε φύγει από μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ερώτηση κρίσεως #3. Πόσο ήρθε ο αγώνας Ντιναμό Βουκουρεστίου-Παναθηναϊκός την περίοδο 1989-1990, για το Κύπελλο Κυπελλούχων; Όποιος το βρει κερδίζει λουκούμι.
-----------------------------------------
Για πες μας πως κερδίσαμε στη Ριζούπολη γιατί δε θυμάμαι. Μάλλον μόνο εσύ και ο βαρδινογιάννης θυμάστε μου φαίνεται...

Εχμ, ναι, μια χαρά θα θυμούνται, και οι παίκτες και ο Φιλιππίδης. Τόσες μάντρες πήδηξαν οι άλλοι κυνηγώντας τους και λούζοντάς τους με ΜΠΥΡΑ 13. Θρυλικές εποχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ερώτηση κρίσεως #3. Πόσο ήρθε ο αγώνας Ντιναμό Βουκουρεστίου-Παναθηναϊκός την περίοδο 1989-1990, για το Κύπελλο Κυπελλούχων; Όποιος το βρει κερδίζει λουκούμι.
-----------------------------------------


Εχμ, ναι, μια χαρά θα θυμούνται, και οι παίκτες και ο Φιλιππίδης. Τόσες μάντρες πήδηξαν οι άλλοι κυνηγώντας τους και λούζοντάς τους με ΜΠΥΡΑ 13. Θρυλικές εποχές.


6-1, που ειναι το λουκουμι μου?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
6-1, που ειναι το λουκουμι μου?:jumpy:

Εύγε τέκνον μου. Θα στο δώσουν αύριο οι Πολυμετοχικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Όσο για τη Μαντσεστερ δεν είχα φάει 5 αλλά 4 στο ημίχρονο και 2ον ρώτα εναν Ευρωπαίο αν θυμάται αυτό η τη δικιά σου την 7αρα!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ

Χαχαχα ναι ρε όλη η Ευρώπη παραμιλάει με την Ευρωμπανάθα, ενώ με εμάς γελάει.

Που μέπαιζες Τσάμπιονς Λιγκ με τον Πάντο και τον Ανατολάκη!Παραδέξου το εκεί φαίνεται η γύμνια σου!!!

Μια χαρά είναι για μένα ο Ανατολάκης και ο Πάντος. Βλέπεις εγώ έχω συνηθίσει με αυτά τα παιχτάκια της σειράς... Εσύ βέβαια... Όλη τη μικτή κόσμου έχεις μαζέψει...

Όσο για το Ντουντού που λες σόρυ κιόλας αλλά Σιμάο και Ζιλμπέρτο είναι min 5 κλάσεις καλύτεροι!Σε λίγο θα τον φτάσει και ο Τζιόλης.Τον βλεπω σε φόρμα γιαυτό...ΛΟΛ ρε γαυράκια!

Φαίνεται πόσο αντικειμενικός είσαι οπότε δεν αξίζει να συνεχίσω. Κάτσε λοιπόν με τον Ζιλμπέρτο και τον Τζιόλη (τον Σιμάο τον θεωρω καλό γι αυτό δεν τον αναφέρω) και πήγαινε να πάρεις το Τσάμπιονς Λιγκ...


Για τη Ριζούπολη να σου υπενθυμίσω ότι ο υπεύθυνως των αστυνομικών δυνάμεων σεκείνο το ματς πλέον είναι υπεύθυνος ασφαλείας του
Ολυμπιακού.Αν δεν το ξες...

Μήπως θυμάσαι και το όνομα αυτού;;; Νομίζω από Γ άρχισε. Γιανκατι
Α ναι Γιαννακόπουλες βρε, ή μήπως όχι;; Λες να τον λένε Τζιοβάννι;;
Πω ρε γμτ μπερδεύτηκα ίσως μπορείς να με διαφωτίσεις.


Σφιγγόσουν όμως όταν έβλεπες την Ελλάδα να σηκώνει το Euro και ούτε έναν παίχτη του γαύρου μέσα!!!Ο Νικοπολίδης μόλις είχε φύγει από μας.

Όλα τα ξέρεις βρε. Ένα καλοκαίρι ήμουν χάλια. Όλοι ήταν έξω και πανηγύριζαν και εγώ σπίτι και έκλαιγα.
Αχ.





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Έχεις φάει και 5αρα από την Rosenborg.
https://www.terjerix.com/rbk/kamprapporter97/cl2.html

Στο απαντησε το παιδι.Οτι ολη η Ευρωπη γελαει με την παρτη σας και τα 3 πονταλακια τα εχει σιγουρα οταν παιζουν μαζι σας δε χρειαζεται καν σχολιασμο:jumpy::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Στο απαντησε το παιδι.Οτι ολη η Ευρωπη γελαει με την παρτη σας και τα 3 πονταλακια τα εχει σιγουρα οταν παιζουν μαζι σας δε χρειαζεται καν σχολιασμο:jumpy::lol::lol:

Έλα ρε Μπάοκκκκ. Ρε συ ξέρεις άμα παίζει καμιά καινούργια χορηγία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Έλα ρε Μπάοκκκκ. Ρε συ ξέρεις άμα παίζει καμιά καινούργια χορηγία;;;

Φιλαρακι,εμεις τουλαχιστον δεν εχουμε καποιον που εχει κατηγορηθει μεχρι και για εμποριο οπλων ως προεδρο.....Ουτε τον βριζουμε και τον αποθεωνουμε την ιδια στιγμη.Αμα,κανεις νικη στην Ευρωπη εκτος απο τιποτα ψαραδες,τα λεμε:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ας θυμηθουμε εναν παλιο παικτη, που ειχε σκοραρει ενα σουπερ γκολ περισυ στο κυπελλο... Σε ενα παιχνιδι που ειχε ληξει 4-1... Δε λεω με ποιον... Ολοι ξερετε ποιος ειναι ο κλασικος πελατης...

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Wri7Vm8UYgw[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Φιλαρακι,εμεις τουλαχιστον δεν εχουμε καποιον που εχει κατηγορηθει μεχρι και για εμποριο οπλων ως προεδρο.....Ουτε τον βριζουμε και τον αποθεωνουμε την ιδια στιγμη.Αμα,κανεις νικη στην Ευρωπη εκτος απο τιποτα ψαραδες,τα λεμε:lol:

Καλά ας είχες εσύ τον Κόκκαλη για πρόεδρο και θα σου έλεγα εγώ... Πάντως την ξεφτίλα που έχουν νιώσει τα μπαόκια δεν πρόκειται να την νιώσουμε ποτέ εμείς. Σας βλέπουμε και γελάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Καλά ας είχες εσύ τον Κόκκαλη για πρόεδρο και θα σου έλεγα εγώ... Πάντως την ξεφτίλα που έχουν νιώσει τα μπαόκια δεν πρόκειται να την νιώσουμε ποτέ εμείς. Σας βλέπουμε και γελάμε.

Το οτι εισαι στο θεμα του ΠΑΟ και μιλας για τον ΟΣΦΠ ειναι για γελια και τραγικο συναμα.Γελαστε με τα στημενα σας πρωταθληματα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Όσο για τη Μαντσεστερ δεν είχα φάει 5 αλλά 4 στο ημίχρονο και 2ον ρώτα εναν Ευρωπαίο αν θυμάται αυτό η τη δικιά σου την 7αρα!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ
Που μέπαιζες Τσάμπιονς Λιγκ με τον Πάντο και τον Ανατολάκη!Παραδέξου το εκεί φαίνεται η γύμνια σου!!!
Όσο για το Ντουντού που λες σόρυ κιόλας αλλά Σιμάο και Ζιλμπέρτο είναι min 5 κλάσεις καλύτεροι!Σε λίγο θα τον φτάσει και ο Τζιόλης.Τον βλεπω σε φόρμα γιαυτό...ΛΟΛ ρε γαυράκια!
Άλλο ρεκόρ είχα στο μυαλό μου αυτό τοχα ξεχάσει γιατί μεχρι πέρισυ ήταν πρώτο!!!Έχετε φάει 17 γκολ σε φάση ομίλων!!!Μόνο η Φερεντσβαρος γύρω στο 95 είχε φάει 19!!!!Και αυτή πλέον έχει διαλυθεί!

Για τη Ριζούπολη να σου υπενθυμίσω ότι ο υπεύθυνως των αστυνομικών δυνάμεων σεκείνο το ματς πλέον είναι υπεύθυνος ασφαλείας του Ολυμπιακού.Αν δεν το ξες...Σφιγγόσουν όμως όταν έβλεπες την Ελλάδα να σηκώνει το Euro και ούτε έναν παίχτη του γαύρου μέσα!!!Ο Νικοπολίδης μόλις είχε φύγει από μας.
αγορι μου , ο ανατολακης που δεν ειναι ο καλυτερος αμυντικος ειναι κλασεις ανωτερος απο βιντρες, σαριεγκιδες , γκουμες και λοιπους ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top