Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Παληκαρε δε ζητησαμε τη γνωμη σου,τα κουβαδακια σου και σ'αλλη παραλια.Αντε μπραβο.

edit: η αποψη αυτη μου θυμιζει τις διαφωνιες που ειχαμε στο δημοτικο περι ποδοσφαιρου :P

Ε καλα δηλαδη δεν μπορουμε να πουμε την γνωμη μας σχετικα με το match...Τη να σε πω Βαζελε?θα ερθει η σειρα μας και θα δειτε...Θα δεις στην επομενη αγωνιστηκη...Θα μου πεις να μην εκφραζω την γνωμη μου κιολας...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ οταν πας να διαβασεις καμια εφημεριδα ελα και μιλα μας για την ΟΜΑΔΑΡΑ ΣΟΥ...Εγω θελω να πατε και στους 8...και εκει να φατε μια 5αρα να την θυμαστε για ολη σας την ζωη...Την 5αρα απο την united γιατι δεν την λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
...Την 5αρα απο την united γιατι δεν την λετε?


Aφου το γουσταρεις παλληκαρι μου και γω μπορω να ανασυρω στη μνημη μου κατι 5αρες απο Μολντε, 7 απο Γιουβεντους κλπ κλπ... αστο, στα περι Ευρωπης δε σε παει φιλε μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Aφου το γουσταρεις παλληκαρι μου και γω μπορω να ανασυρω στη μνημη μου κατι 5αρες απο Μολντε, 7 απο Γιουβεντους κλπ κλπ... αστο, στα περι Ευρωπης δε σε παει φιλε μου!

Σε μενα τη τα λες αυτα ΟΣΦΠ ειμαι?Αυτα πανε και πες τα στον Τσουκαλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ Η ΠΑΝΑΘΑ Γ......ΕΙ!!!!!!

ΑΝΤΕ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΝΑΠΕ!!!

ΤΟ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ Π.....Ο ΣΤΟ ΑΛΛΟ!!!

ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΒΛΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ!!!!!

Σε λυπάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
χαχαχ καθολου δεν φανηκε οτι ηταν οτι να ναι το παιχνιδι...Στο κατο κατο μια φαση κανατε και το βαλατε...Η κολοφαρδια του βαζελου στην Ευρωπη ανοιγει παρα πολυ...αλλα μην χαιρεστε θα ερθετε εδω στην Ελλαδα και θα σας το βουλωσουμε.Στα 15 τελευταια λεπτα ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ ΣΑΣ ΠΑΙΖΑΝΕ!Σιγα την μπαλα που επαιξε...Η ΙΝΤΕΡ ειναι μπροστα και στα @@ της αν χασει...αφησε τον ΠΑΟ να νικησει γιατι ειναι η πιο κακη ομαδα απο τον ομηλο και ετσι θα ειναι ευκολοτερο στις επομενες αγωνιστικες να σας νικησουν οι αλλες ομαδες...Δεν τα λες ολα αυτα επειδη ειμαι ΓΑΥΡΟΣ...Τους σιχαινομαι αυτους οσο και εσας...ΑΛΛΑ η αληθεια να λεγεται...Θα τους δουμε και αυτους σημερα που θα φερουν το Χ μεσα στο Καραισκακι
Απ'οτι βλεπω η επιχειρηματολογια δινει και παιρνει.Κολοφαρδια παντα χρειαζεσαι οταν παιζεις με μια ομαδα του Βεληνεκους της Ιντερ.Δεν φτανει ομως μονο αυτη.Και φυσικα η Ιντερ ηταν πρωτη,οχι ομως και αδιαφορη.Καθε αλλο αποτελεσμα εκτος του Χ στο αλλο ματς του ομιλου θα εθετε σοβαρο εμποδιο στην Ιντερ για την προκριση.Αλλωστε η νευρικοτητα του Μουρινιο δεν κρυβοταν.Ο Παναθηναϊκος στηθηκε πολυ καλα,ειχε οση τυχη χρειαζοταν,επαιξε με παθος και πηρε το αποτελεσμα.Ειναι μεγαλη επιτυχια ακομα κι αν μερικοι ανιδεοι φανατισμενοι δεν θελουν αδικαιολογητα να το παραδεχτουν.Και φυσικα δεν μπορει να σε ευνοει παντα η τυχη.Αν σε ευνοει παντα(ή συνηθως τελος παντων),παυει να ειναι τυχη.


Edit:Και φυσικα ο Παναθηναϊκος δεν ειχε μονο μια ευκαιρια.Btw οντως η επιχειρηματολογια σου παραπεμπει σε παιδι ΣΤ'δημοτικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ οταν πας να διαβασεις καμια εφημεριδα ελα και μιλα μας για την ΟΜΑΔΑΡΑ ΣΟΥ...

Στις εφημεριδες διαβασες ολα αυτα επιχειρηματα 10χρονου ? Αρα καλα κανω και δε τις διαβαζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Στις εφημεριδες διαβασες ολα αυτα επιχειρηματα 10χρονου ? Αρα καλα κανω και δε τις διαβαζω :P


Ουτε ο πρωταθλητης ουτε η πρασινη κανουν καλο φιλε glix..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Ενω οι αλλες εφημεριδες πισω παν..SPORTDAY πρωτοσελιδο:ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ

ειπαμε καναμε μια σημαντικη νικη δεν γιναμαι ομως αυτοματα και υπερ-ομαδα απο εκει που δυσκολευομασταν να νικησουμε Ηρακλακο και τον Εργοτελη στην εδρα μας.. δεν ειναι δυνατον να προσπαθουν καποιοι να μας πεισουν οτι παμε και για CL.Ξερουμε που παταμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκό,υπέροχη η χθεσινή εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Λοιπον τωρα επεται η συνεχεια.Καλη επιτυχια στην ομαδα μου τον Παναθηναϊκο.Και καλη επιτυχια στον Ολυμπιακο για το αποψινο ματς.Αντε να παρει η Ελλαδα κανα βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Να δηλώσω κι εγώ την υποστήριξή μου στην ομαδάρα μας:D
ΠΑΟ 4 EVER :up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ρε παιδια παναθηναικοι, εχετε προβλημα με τους γαυρους εντονο;γιατι ακουω κατι επεισοδια που γινονται και τρελενομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ρε παιδια παναθηναικοι, εχετε προβλημα με τους γαυρους εντονο;γιατι ακουω κατι επεισοδια που γινονται και τρελενομαι


Εμείς όχι. Εκείνοι έχουν μαζί μας :lol:
Πλάκα κάνω, εμένα ο καλύτερος φίλος μου είναι γαύρος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Κοιτα και μενα το 90% των φιλων μου ειναι γαβροι, λογικα πλαισια καζουρας και πλακας εξυπακουονται. Εδω ομως που διατηρουμε ανωνυμια και εχουμε καποιου ειδους προστασια απο νικνειμ μπορουμε να βγαλουμε ολο το κομπλεξ μας εαν θελησουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
χαχαχ καθολου δεν φανηκε οτι ηταν οτι να ναι το παιχνιδι...Στο κατο κατο μια φαση κανατε και το βαλατε...Η κολοφαρδια του βαζελου στην Ευρωπη ανοιγει παρα πολυ...αλλα μην χαιρεστε θα ερθετε εδω στην Ελλαδα και θα σας το βουλωσουμε.Στα 15 τελευταια λεπτα ΜΟΝΟΤΕΡΜΑ ΣΑΣ ΠΑΙΖΑΝΕ!Σιγα την μπαλα που επαιξε...Η ΙΝΤΕΡ ειναι μπροστα και στα @@ της αν χασει...αφησε τον ΠΑΟ να νικησει γιατι ειναι η πιο κακη ομαδα απο τον ομηλο και ετσι θα ειναι ευκολοτερο στις επομενες αγωνιστικες να σας νικησουν οι αλλες ομαδες...Δεν τα λες ολα αυτα επειδη ειμαι ΓΑΥΡΟΣ...Τους σιχαινομαι αυτους οσο και εσας...ΑΛΛΑ η αληθεια να λεγεται...Θα τους δουμε και αυτους σημερα που θα φερουν το Χ μεσα στο Καραισκακι

Δε σάρεσε όπως παίξαμε με την Ιντερ αγορίνα!!!!????Εγώ τουλάχιστον παίζω έτσι με την Ίντερ!Εσύ έπαιξες έτσι με μένα στο ΟΑΚΑ!Που ήσουν πίσω απτο κέντρο 90 λεπτά!Φαντάσου πόσο μας υπολογίζεις!!!Όπως παίζουμε εμείς με την Ίντερ παίζεις εσύ με τον Παναθηναικό!Όμως ταχουμε πει!Φαίνεται στην Ευρώπη η γύμνια σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Για μας μιλανε οι Ευρωπαιοι φιλε μου!!
ρε ακου τελευταια πενταετια ευρωπαικες επιτυχιες(2004-05 \ 2008-09)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0 ΜΟΝΑΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ 1-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΑΤΣΙΟ 1-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5-1 ΜΠΕΝΦΙΚΑ
(και αλλες νικες και στο ουεφα και στο τσαμπιονς λιγκ)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(ΠΡΕΣΒΗΣ:jumpy:)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 4-1 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ
ΒΕΡΝΤΕΡ 0-3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΙΝΤΕΡ 0-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΣΕΣ?:'(:'(:'()\
ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΡΕ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Εχει κερδισει και την Αρσεναλ.....Αυτο θυμαμαι αυτη τη στιγμη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ρε ακου τελευταια πενταετια ευρωπαικες επιτυχιες(2004-05 2008-09)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0 ΜΟΝΑΚΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0 ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-1 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3-0 ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ 1-3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΑΤΣΙΟ 1-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 5-1 ΜΠΕΝΦΙΚΑ
(και αλλες νικες και στο ουεφα και στο τσαμπιονς λιγκ)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(ΠΡΕΣΒΗΣ:jumpy:)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 4-1 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ
ΒΕΡΝΤΕΡ 0-3 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΙΝΤΕΡ 0-1 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΣΕΣ?:'(:'(:'()
ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΡΕ....

PAO-Sevilla 1-0
Rangers-PAO 1-3
PAO-Rosenborg 2-1
PAO-Werder 2-1
PAO-Wisla 4-1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top