Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Βασικα η ειρωνια υπηρχε. Αλλα καμια περιπτωση προς εσενα και αυτα που λες. Αλλα προς το πως φερονται στον ολυμπιακο οι διαιτητες.
Καλα γενικως στο παιχνιδι ο γερμανακος ηταν απαραδεκτος. Και πηρε 8, αν δεν κανω λαθος. Ωραια!!! Πιστεψε με. Στο δευτερο ημιχρονο εκανε οτι μπορουσε για να μην χασει ο γαυρος. Πεναλτυ ανύπαρκτο σας εδωσε, το 3ο offside, φαουλ συνεχεια αναποδα, και η δευτερη κιτρινη ανυπαρκτη, γιατι πηρε πρωτα μπαλα. Τωρα μην καθομαι να ψαχνω το βιντεο.
Τελος παντων. Δεν με πειραξε που εχασα, αλλα το πως εχασα. Οχι οτι παιξαμε καμια τρομερη μπαλα, αλλα αν μας αφηνε κατι θα καναμε.

Λογικό να πήρε 8 αφού ήταν ο... Γερμανάκος. Για τα φάουλ τα είπαμε. Το πέναλτυ άμα παρατηρήσεις τον ακουμπάει πολύ τραβηγμένο στην αντίπαλη περιοχή του Ολυμπιακού είναι δίνεται. Το 3ο γκολ δεν ήταν offside το είδα και τις δύο φορές που το έδειξε από την πλάγια κάμερα στη θέση του επόπτη. Για το Ζαιρί σου είπα αν θυμάμαι καλά είδα να πέρνει μόνο πόδια. Η συζήτηση για τους διαιτητές δεν πρόκειται να τελείωσει ποτέ. Όλοι έχουν δίκιο και όλοι άδικο άλλωστε στην Ελλάδα βρισκόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Φανταζομαι ειναι καλυτερος του Βυντρα:P

Χειρότερος δεν νομίζω να γίνεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ZIZOU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • zinedine-zidane.jpg
    zinedine-zidane.jpg
    21.7 KB · Εμφανίσεις: 115

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Γινεται!(Βλ. Τζιολης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
cristiano ronaldo 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreas157

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Φανταζομαι ειναι καλυτερος του Βυντρα:P

αυτόν, μπορεί να μου πεί κανείς γιατί δεν τον έχουνε δώσει ακόμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
το αστειο ειναι οτι σας εδιναν εκατομμυρια απο μια ομαδα για να τον παρουν! με τι μυαλο τον κρατησατε ,δεν ξερω !!αν και δεν ειναι ΤΟΣΟ χαλια οσο λετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
το αστειο ειναι οτι σας εδιναν εκατομμυρια απο μια ομαδα για να τον παρουν! με τι μυαλο τον κρατησατε ,δεν ξερω !!αν και δεν ειναι ΤΟΣΟ χαλια οσο λετε.


Βασικά ο Βύντρα είναι κάπως περίεργη περίπτωση. Δεν είναι ότι είναι άσχετος, άτεχνος ή δεν ξέρω και γω τί, είναι ότι δεν έχει ψυχολογία να παίξει. Δηλαδή, απ' όσο μου έχουν πει στις προπονήσεις πχ αποδίδει πάρα πολύ καλά(γιαυτό παίζει ακόμα) αλλά όταν μπαίνει μέσα στο γήπεδο με 50000 μέσα δεν ξέρω τι παθαίνει και τα χάνει. Είναι λίγα τα παιχνίδια αν παρακολουθείς που δεν έχει κάνει γκέλες. Θέλει και αυτός διώξιμο από την ομάδα όπως και μερικοί άλλοι(πχ Τζιόλης)...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Βασικα ο Βυντρα,και να μην τον κραζουν τη μαλακια συνηθως την κανει.Λογικα τον κρατησαμε γιατι δεν εχουμε πολλους αμυντικους.Κι εγω εχω ακουσει οτι αποδιδει πολυ καλα στις προπονησεις,γι'αυτο αλλωστε τον βαζουν ολοι οι προπονητες.Αν ομως δεν μπορει να παιξει τοτε καλυτερα να τον δωσουμε.Ισως να παιξει καλυτερα σε αλλη ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ε ναι αυτό πιστεύω και γω. Τι να τον κάνεις δηλάδη αμα είναι παιχταράς στις προπονήσεις και στο γήπεδο χώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
σε ποια συχνοτητα ειναι o real fm?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
97.8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Και η απάντησή της...καλά του έκαναν... Πραγματικά σοκαρίστηκα όταν άκουσα ότι υπάρχουν άτομα που σκέφτονται έτσι

:down::down::down:

Που έχει φτάσει ο κόσμος όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

πρωτον, μην γραφεις σε greeklish.
δευτερον,σε τι ακριβως σας οδηγει?? γιατι αν εννοεις οτι σας οδηγει να κανονιζετε τσαμπυκαδες με αλλους συνδεσμους και να αλληλοσκοτωνεστε στους δρομους σαν το τελευταιο χαμινι στο ονομα ενος χρωματος μαλλον σας οδηγει σε λαθος δρομο.το ειπα και το ξαναλεω..κριμα η ψυχη του παλικαριου αλλα θα μπορουσε καλλιστα να ειναι αυτος ο θυτης ..που εν μερει φερει και αυτος ευθυνη για το θανατο του...

(σε καμια περιπτωση δεν λεω καλα του καναν,ε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη κραταω στα χερια μου το εισητηριο για τον αγωνα με την Ιντερ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Πάμε βαζέλια αδέρφια...δυνατούς σας θέλω...ηθικό ακμαίο να υποστηρίξουμε την τριφυλλάρα να πάμε για πρωτάθλημα...vamos...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη κραταω στα χερια μου το εισητηριο για τον αγωνα με την Ιντερ:)

Πώρε τυχεράκια!!!:DΚαι γω θα θελα αλλά δυστυχώς έχω φροντιστήριο εκείνη την ώρα.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παμε γερα θα την σκισουμε την Inter:P(λεμε τωρα) εδω νικησαμε ολοκληρη Juventus ΠΑΜΕ:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
Αυτη τη στιγμη κραταω στα χερια μου το εισητηριο για τον αγωνα με την Ιντερ:)

Και γω εχω εισητηριο..Αλλα θα ειμαι με τους οπαδους της ιντερ,μονο απο εκει βρηκα γμτ..δε πειραζει ομως και απο εκει καλα θα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Καλύτερα...θα γνωρίσεις κ Ιταλούς...κ σε πληροφορώ αν δεν έχεις γνωρίσει ότι είναι πολύ θερμόαιμοι όπως κ εμείς οι Έλληνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top