Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εδω θα μπορουν τα μελη του ischool να εκφραζουν τις αποψεις τους για καθε αθλημα κ ομαδα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosdel

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος οτι μπορει να γινει συζητηση οταν μιλαμε για καθε αθλημα και καθε ομαδα;;; Πολυ αισιοδοξο σε βρισκω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εισαι σιγουρος οτι μπορει να γινει συζητηση οταν μιλαμε για καθε αθλημα και καθε ομαδα;;; Πολυ αισιοδοξο σε βρισκω:)
το χω αυτο το κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Α ρε SCULLY, κάθε φορά με εντυπωσιάζεις με τις αθλητικές σου γνώσεις!!! :no1:

Ααα.. Να είμαι και στο θέμα! Από ποδοσφαιριστές μου αρέσει και ο Scocco!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavi

Νεοφερμένος

Η Σταυρουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπόν ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο και αγαπημένος μου είναι ο Κριστιάνο Ροναλντο αλλά όσον αφορά το ελληνικό ποδόσφαιρο ο καλύτερος παίκτης που έχουμε δει στα ελληνικά γήπεδα, κατά τη γνώμη μου,είναι ο Τζορτζεβιτς ή αλλιώς Τζόλε.Αυτά από εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Κάτι να έχουμε να συζητάμε!




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
σ οποιον αρεσουμε
-----------------------------------------
λοιπον ξερει κανεις αμα ο γεωργιου ξεκινησε τις εκπομπες του στο τηλεαστυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Εαν δε σε ενδιαφέρει το θέμα μπορείς απλώς να μη συμμετάσχεις, δε σε ανάγκαζει κανένας. Και εμένα δε μου αρέσουν πολλά θέματα. Δεν μπαίνω να κάνω τα παράπονα μου απλώς τα προσπερνάω. Καλό θα ήταν να έκανες και εσύ το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Α ρε SCULLY, κάθε φορά με εντυπωσιάζεις με τις αθλητικές σου γνώσεις!!! :no1:

Ααα.. Να είμαι και στο θέμα! Από ποδοσφαιριστές μου αρέσει και ο Scocco!

σιγα μωρε..απλα πραματα ειναι..λιγο να εχεις ασχοληθει με το ποδοσφαιρο γενικα,τα ξερεις:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
κανονιστε ηρεμα και χωρις προσβολες,ετσι ?

ο πανιωνιος πηρε τον ρεκομπα.τι ηταν και αυτο ?? απα πηραν αερα και αυτοι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Μπράβο τους που δεν κράτησαν τα λεφτ από την πώληση του Τζιμπούρ αλλά τα έδωσαν και πήραν έναν πολύ μεγάλο παίκτη και άλλον έναν που έχουν ακουστεί καλά λόγια. Να δούμε στο γήπεδο βέβαια τι θα δείξουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ζιντάν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ο Ρεκόμπα όντως πολύ μεγάλος ποδοσφαιριστής με μεγάλη καριέρα στην Ίντερ. Για να δούμε τι θα κάνει με τον Πανιώνιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Φανταζομαι ειναι καλυτερος του Βυντρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Κάτι να έχουμε να συζητάμε!




Οτι θα εβλεπα στη ζωη μου οπαδο του ολυμπιακου να κανει τετοιου ειδους σχολια,ε οχι,δεν το ειχα φανταστει.Φυσικα,ο ολυμπιακος εχει παρει τουλαχιστον 3φορες τον Ρεκομπα και τον Κρεσπο-συμφωνα με τις εφημεριδες του-καθως και αλλους παικτες ονοματα και μη.Ελεος.Αλλωστε δεν λεει κατι ψευτικο ή παραξενο η εφημεριδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
καλα το τι παπαριες γραφουν οι εφημεριδες σε στυλ "ντερμπι" δεν λεγεται...εδω μια φιλικα προσκειμενη στον ΟΣΦΠ ελεγε οτι θα παρουν τον ρομπινιο...ειναι να μην λιωσεις ??????:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
λοιπον ξερει κανεις αμα ο γεωργιου ξεκινησε τις εκπομπες του στο τηλεαστυ?


ναι, έχει αρχίσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
λοιπόν ο καλύτερος παίκτης στον κόσμο και αγαπημένος μου είναι ο Κριστιάνο Ροναλντο αλλά όσον αφορά το ελληνικό ποδόσφαιρο ο καλύτερος παίκτης που έχουμε δει στα ελληνικά γήπεδα, κατά τη γνώμη μου,είναι ο Τζορτζεβιτς ή αλλιώς Τζόλε.Αυτά από εμένα
Καλα,στην Ελλαδα εχουμε δει παιχτες που ο Τζορτζεβιτς ο Σκοκο κι ο Ιβανσιτς δεν αξιζουν ουτε για να τους γυαλισουν τα παπουτσια με τη γλωσσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
κασιγιας ειναι τερματοφυλακας ομως ο φερναντο τορες ειναι παικταρας.
Και οι τερματοφύλακες ποδοσφαιριστές δεν είναι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top