Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
και ο Νινης ειναι παικταρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ΝΕΡΙ ΑΛΑΝΙ ΓΥΡΝΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ο καλητερος παικτης του κοσμου ειναι ο κριστιανο ροναλντο,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas221117

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ο καλητερος παικτης του κοσμου ειναι ο κριστιανο ροναλντο,

+1:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εχουν ανοιξει ηδη 2τοπικ με θεμα τον Ολυμπιακο και την ΑΕΚ,κι ετσι θεωρησα οτι καλο θα ειναι να ανοιξει και ενα του Παναθηναικου.!Εδω θα μπορουμε να συζηταμε τα παντα που εχουν σχεση με την ομαδα του ΠαναθηναΪκου.

Κ ξεκινω:Σχετικα με τον Ροντριγκο Σοουζα,τι γνωμη εχετε?Εγω θεωρω πως ειναι αρκετα καλος σε τεχνικη,γρηγορος και δυνατος,εχωντας τα φυσικα προσωντα(θηριο ειναι ο πουστης!).Νομιζω ομως οτι θα προσεφερε περισσοτερα στην ομαδα αν επαιζε με καποιον παρτενερ(ισως τον Ρουκαβινα)καθως θα τραβαει πανω του παικτες(κοινως θα τρωει ξυλο:D)και θα δημιουργουνται ελευθεροι χωροι οπου ο 2ος επιθετικος θα εχει πλεονεκτημα για να σκοραρει ειδικα αν εχει καλη τεχνικη καταρτιση(γι'αυτο ανεφερα τον Ρουκαβινα).Συμφωνειτε ή οχι,κ γιατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ζηλιαρηδες.βασικα,καλη μεταγραφη ο ζιλμπερτο..κατα τα αλλα ουτε που ξερω τι εκανε φετος ο ΠΑΟ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Τριφύλι στο χωριό μου δίνουν στα μοσχάρια..

Κάπως έτσι είστε και οι οπαδοί του ΠΑΟ.................

:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::lol::lol::lol::lol:

ΠΑΟΚΑΡΑ ΟΛΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κ εμένα στο χωριό μου έχουμε κάτι γύφτους που κυκλοφορούν με τα Ντάτσουν...κ το περίεργο είναι ότι κ έξω από την Τούμπα τέτοια αμάξια έχει...ο νοών νοείτο...όσο για τον Σόουζα είναι ένας παίκτης που η σωματική του διάπλαση τον βοηθάει πάρα πολύ...μου θυμίζει πολλές φορές τον Adriano όταν ήταν νέος κ δεν έπασχε τόσο έντονα από ψυχολογικά προβλήματα κ κατάντησε έτσι...γενικά η Πανάθα έκανε καλές μεταγραφικές κινήσεις με μόνη πολλή άστοχη από ποδοσφαιρικής πλευράς κίνηση την αγορά του Χριστοδουλόπουλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Εμένα να σας πω την αλήθεια δεν μου πολυαρέσει ο Σόουζα, τουλάχιστον με τη θέση που έχει τώρα στο σχήμα της ομάδας. Αν ο προπονητής βάλει δίπλα του άλλον ένα επιθετικό πιστεύω θα αποδώσουν καλύτερα τα σωματικά του προσόντα. Από κει και πέρα πιστεύω ότι γενικά άστοχη μεταγραφή είναι ο Κλέιτον και επίσης να πω ότι χρειαζόμαστε επειγόντως κεντρικό αμυντικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Εμένα να σας πω την αλήθεια δεν μου πολυαρέσει ο Σόουζα, τουλάχιστον με τη θέση που έχει τώρα στο σχήμα της ομάδας. Αν ο προπονητής βάλει δίπλα του άλλον ένα επιθετικό πιστεύω θα αποδώσουν καλύτερα τα σωματικά του προσόντα. Από κει και πέρα πιστεύω ότι γενικά άστοχη μεταγραφή είναι ο Κλέιτον και επίσης να πω ότι χρειαζόμαστε επειγόντως κεντρικό αμυντικό.

Ο Κλέιτον είναι ένας πολύ καλός ποδοσφαιριστής που δυστυχώς δεν του δοθηκαν ευκαιρίες λόγο του μεγάλου ρόστερ της ομάδας...όμως θα μπορούσε να βοηθήσει την ομάδα δημιουργικα κ επιθετικά...όσο για τον Σόουζα θα μπορούσε να παίξει άνετα μπροστά με Σάλπι ή Ρουκάβινα ώστε να υπήρχε ένα βαρύ κ ένα γρήγορο σέντερ φορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ο Κλειτον πιστευω οτι μπορει να προσφερει αρκετα.Εχει πολυ καλη τεχνικη,ειναι αρκετα γρηγορος,βεβαια ειναι ατομιστης,αλλα αυτο μπορει να διορθωθει με τον καιρο στις προπονησεις κατω απο την καθοδηγηση του Τεν Κατε.Ο Χριστοδουλοπουλος δεν εχει δειξει και πολλα πραγματα,αλλα πιστευω θα στρωσει σιγα σιγα.Καλος παικτης ειναι και το εχει αποδειξει τοσο στον ΠΑΟΚ οσο και στην Εθνικη ελπιδων.Απλα δεν εχει δεσει ακομα με την ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Βασικά εγώ είπα ότι η μεταγραφή του Κλέιτον ήταν ψιλοάστοχη όχι επείδη φταίει ο ίδιος, δηλαδή είναι άσχετος ή δεν ξέρω και γώ τι άλλο, απλά νομίζω ότι έτσι όπως είναι τώρα το σχήμα της ομάδας δεν πρόκειται να προσφέρει και πολλά και μάλλον θα φάει πολύ πάγκο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μια χαρά είναι οι μεταγραφές που κάναμε φέτος και ο Χριστοδουλόπουλος, και ο Κλέιτον!!!Το θέμα είναι να ταιριάξουν!!!Άμα παίξει η φετινή ομάδα αυτό που μπορεί να παίξει θα βγάζει μάτια!!!Πίσω όμως υπάρχει τεράστια τρύπα!!!!Πάλι καλά που πήραμε τον παιχταρά το Τζόρβα και κάπως θα συμμαζεύει τα ασυμμάζευτα!!!!

ΠΑΝΑΘΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εμένα να σας πω την αλήθεια δεν μου πολυαρέσει ο Σόουζα, τουλάχιστον με τη θέση που έχει τώρα στο σχήμα της ομάδας. Αν ο προπονητής βάλει δίπλα του άλλον ένα επιθετικό πιστεύω θα αποδώσουν καλύτερα τα σωματικά του προσόντα. Από κει και πέρα πιστεύω ότι γενικά άστοχη μεταγραφή είναι ο Κλέιτον και επίσης να πω ότι χρειαζόμαστε επειγόντως κεντρικό αμυντικό.


ασε ρε αμυνα εχετε τις κολονες σαριεγκι βυντρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ο Σαριεγκι μια χαρα ειναι.Απλα δεν ειναι αυτο που λενε ηγετης.Καλυτερα να κρατουσαμε τον Μορις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregoire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 145 μηνύματα.
O Mόρις τα τελευταία χρόνια σέρνεται...δεν υπάρχει γιατρειά.Τώρα ο Σαριέγκι για δεύτερος καλός είναι,άλλωστε μιλάμε για παίχτη που μπαινοέβγαινε στην ενδεκάδα της Μπιλμπάο,μιας μεσαίας ομάδας της Ισπανίας που αν και σε υψηλό επίπεδο δεν έκανε πρωταθλητισμό,ούτε έιχε παραστάσεις από champions league...Aπλά έχει παθος και δύναμη,υστερεί σε τεχνική.Τώρα ο Ζιβέτ πραγματικά ήταν μια εξαιρετική περίπτωση,αν ερχόταν θα ηταν μακράν ο καλύτερος centre-back που έχει περάσει από τον Παναθηναικό μετά τον Ηenriksen...Θα έδενε και την άμυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Πιστευω οτι τα Χριστουγεννα θα παρουμε καποιον κεντρικο αμυντικο πρωτης κλασης.Μεχρι τοτε ομως...Βεβαια δεν εχουμε δει και τον μελισση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Ντάξει ο Μελλίσης καλό παιχτάκι είναι αλλά πιστεύω δεν είναι ότι ζητάει ο Παναθηναικός αυτή τη στιγμή. Ας ελπίσουμε ότι κάτι θα γίνει στη μεταγραφική του χειμώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
και ο robihnio ειναι παικταρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δυσκολευεται να ξεχωρισει ποια ειναι ειναι η σιτυ και ποια η τσελσι,ομως.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top