Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Άλλη (καμία). Το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι πραγματικά σε άθλια κατάσταση. Πολύ απλά δεν υπάρουν φίλαθλοι αλλά μόνο οπαδοί. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ΟΦΗ και Εργοτέλη. Τον ολυμπιακό μόνο όταν δεν κάνει τσατσιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Νομίζω πως είναι γνωστές οι ποδοσφαιρικές μου απόψεις :p
ΑΕΚ -21- :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θρυλος GATE 7:up::hellas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ΠΑΟΚΑΡΑ ΡΕ!!!! μα γιατι δν μας βαλατ στο γκαλοπ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
εγώ υποστηρίζω άρη. αλλά το ελληνικό πρωτάθλημα δεν αξίζει. βαριέσαι άσε που έχουμε και τον ολυμπιακό να παίρνει στα χαρτιά ότι θέλει..τέλος πάντων. εγώ δεν αλλάζω με τίποτα το αγγλικό ποδόσφαιρο. ΄μ'αρέσει πάρα πολύ αλλά και το πορτογαλλικό καλό είναι. το ιταλικό είναι πολύ αμυντικό...τεσπα. αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KilkisGhettoG4

Νεοφερμένος

Ο KilkisGhettoG4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΠΑΟΚ μια ζωη!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Καμία. Δεν ασχολούμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Τι Πανιώνιος και Άρης? ο ΠΑΟΚ που είναι? η Ξάνθη?
Εγώ Βάζελος τρελός.
Και μην ξεχάσετε να δδείτε εδώ σήμερα τον θρίαμβο της Πανάθας από εδώ:https://www.skai.gr/master_livestream.php?rdtv=1024&rtk=t&lsc=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Eγώ άν και είμαι από θεσσαλονίκη κάνω την διαφορά....
είμαι ολυπμιακός επειδή μου τη σπάει να είμαι ότι είναι και όλοι οι άλλοι και επειδή μου αρέσει το κόκκινο, και οτερματοφύλακας...αα ναι και επειδή είναι καλή ομάδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Θρύλος!!! Η καλύτερη ομάδα με τους καλύτερους παίκτες!!! Όσα πρωταθλήματα έχει ο Τζόλε, τόσα έχει όλη η AEK μαζί!!! Πλάκα μας κάνουν τα χανουμάκια;!!! :-)

Όσον αφορά τον Παναθηναϊκό, δεν εχω να πω πολλά. Απλά η δεύτερη ομάδα, με διαφορά από την πρώτη και την τρίτη. Για κοιτάξτε λίγο ποιος έχει περισσότερα πρωταθλήματα και κύπελλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω λεω οτι ειμαι ολυμπιακος αλλα δεν ξερω την τυφλα μου :D δεν ασχολουμαι ουτε ελαχιστα με το ποδοσφαιροδεν υπαρχει πιο ασχετος απο εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ΠΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnight_talker

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Άλλη (καμία). Το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα είναι πραγματικά σε άθλια κατάσταση. Πολύ απλά δεν υπάρουν φίλαθλοι αλλά μόνο οπαδοί. ;)

Φίλαθλοι υπάρχουν αλλά δεν πάνε στο γήπεδο λόγω οπαδών και δεν είναι "γνωστοί" γιατί πολύ απλά δεν είναι φυσικώς δυνατό να κάνουν διάλογο με άλλους (αφού 90% ο άλλος θα είναι οπαδός)..Οπότε μιλάνε με αυτούς που ξέρουν για αυτό το θέμα...Γενίκευση από τον εαυτό μου και όσους μιλάω...:bye::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
εγω λεω οτι ειμαι ολυμπιακος αλλα δεν ξερω την τυφλα μου :D δεν ασχολουμαι ουτε ελαχιστα με το ποδοσφαιροδεν υπαρχει πιο ασχετος απο εμενα!

X- Filer θα σε απογοητέυσω αλλά εγώ είμαι η ΠΙΟ άσχετη όλων!!! Αλλά δεν πάυω να υποστηρίζω φυσικά Ολυμπιακό!!!!!!!!!!!!!! :up::yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Εγω ειμαι ολυμπιακος,αλλα ασχολουμαι:P!Βασικα δεν τρελαινομαι με το ελληνικο πρωταθλημα (ειδικα μετα το τσατσικο πρωταθλημα του ολυμπιακου).Ασχολουμαι κυριως με Ισπανικο (Viva Real!) κι αγγλικο (ΜanU Glory!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
ολυμπιακός φυσικά... αν και παραδεχομαι πως στο μπάσκετ ο παναθηναικός είναι λίιιιγο πιο καλός απο εμάς........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ΑΕΚ...δεν μπορεί κάποτε θα αγοράσουμε και εμείς ένα πρωτάθλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
aekara και τα μυαλα στα καγκελα!!!υποστηριζω αυτην την ομαδα απο μικρη δν ξερω πως μ κολλησε μεσα σε μια οικογενεια παοκτζηδων ...τεσπα,θα παρακαλουσα παντως να μν υπαρχουν φανατισμοι




ΑΕΚάρα! Όλη η οικογένεια μου ΑΕΚ. Ο αδερφός μου με είχε βάλει στο κλίμα από μικρή. Τώρα αρχίζω να πηγαίνω και στο γήπεδο.
Παρακολουθώ όλους τους αγώνες. Ξέρω τα πάντα για την ΑΕΚ. ΑΕΚάρα και τα μυαλά στα ΚΑΓΚΕΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παοκάρα ολέ. Δεν την αλλάζω με καμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top