Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Μανιάτης κάνει καθαρό χέρι.Δες το βίντεο και ΚΑΤΑΛΑΒΕ επιτέλους :P ότι το χέρι του ΧΟΡΕΥΕΙ από τις ταλαντώσεις ΕΠΕΙΔΗ ήταν ΕΚΤΕΘΙΜΕΝΟ :P ΦΑΙΝΕΤΑΙ!Οπότε πέναλτι και κόκκινη.
Το πέναλτι του Αστέρα ήταν ΚΑΘΑΡΟ αφού το τσογλάνι με το όνομα Μανωλάς χώνει το χέρι του στη μούρη του Ράγιο.ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ!!!
Το πέναλτι του Ολυμπιακού έχει τόσο μικρή σημασία όσο και η κατάκτηση του κυπέλλου με αυτό το τρόπο.



Μιλαω επειδη το εχω δει. Το χερι ηταν στην ιδια θεση απο την ωρα που εγινε το σουτ μην ψαχνεις παραβασεις εκεί που δεν υπάρχουν. Οι σπικερ που ειναι και βαζελοι ειπαν πως ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ να το δωσει ο Γιαχος το πεναλτι του αστερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Άλλο να τον κουτουλάς ή βαράς και πέφτει ο άλλος κάτω, τότε ναι είναι κόκκινη αλλά ο Χολέβας ίσα που τον ακούμπησε κι άλλος έπεσε λες και τον χτύπησε ο Διας με κεραυνό. Τα άλλα που λες δεν τα είδα φίλτατε.

Μετράει και η πρόθεση φίλε.Δεν έχει σχέση πως έπεσε.Τον κουτούλησε,ναι ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ποιο πεναλτυ,ηταν ακουσιο; Ακουτε τι λετε,μερικοι; Ουτε κολλημενο πανω στο σωμα ηταν το χερι του,ωστε να μην ειναι πεναλτυ,ουτε χτυπαει στον ωμο ωστε παλι να μην ειναι..Το χερι παει στη μπαλα(διωχνει) και οχι η μπαλα στο χερι... Πεναλτυ και αποβολη,καραμπινατα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μιλαω επειδη το εχω δει. Το χερι ηταν στην ιδια θεση απο την ωρα που εγινε το σουτ μην ψαχνεις παραβασεις εκεί που δεν υπάρχουν. Οι σπικερ που ειναι και βαζελοι ειπαν πως ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ να το δωσει ο Γιαχος το πεναλτι του αστερα.
ο Παλομπαρίνι βάζελος??χαχααχαχχααχχααχχααχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Μιλαω επειδη το εχω δει. Το χερι ηταν στην ιδια θεση απο την ωρα που εγινε το σουτ μην ψαχνεις παραβασεις εκεί που δεν υπάρχουν. Οι σπικερ που ειναι και βαζελοι ειπαν πως ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ να το δωσει ο Γιαχος το πεναλτι του αστερα.

Αφού το είπε ο σπίκερ δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε.Δεν το άκουσα να το λέει. Συγνώμη αν είναι.Έχεις δίκιο αν το είπε.

ο Παλομπαρίνι βάζελος??χαχααχαχχααχχααχχααχ

αχαχαχαααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφού το είπε ο σπίκερ δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε.Δεν το άκουσα να το λέει. Συγνώμη αν είναι.Έχεις δίκιο αν το είπε.


Δεν το ειπα γιαυτό φιλε μου το ειπα για να μην λες οτι τα λεω εγω. Τραβα δες αν το ειπαν η οχι.


Αγαπητε ναουσα σε ξαναλεω ασχετο. Ο Παλομπαρινι εχει δηλώσει οτι ειναι βαζελος, αστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πάντα θα το λέω, οι οπαδοί έφτασαν το πρωτάθλημα σε αυτό το χάλι..και σκεφτέιτε ότι είναι 17 χρονών..και δεν θα είναι ο μόνος. Λυπηρό, ευτυχώς η πλειοψηφία και των Ολυμπιακών σήμερα γελάει και περιμένει τον αυριανό τελικό για να πανηγυρίσει..και εγώ μαζί τους θα πανηγυρίσω αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Δεν το ειπα γιαυτό φιλε μου το ειπα για να μην λες οτι τα λεω εγω. Τραβα δες αν το ειπαν η οχι.


Αγαπητε ναουσα σε ξαναλεω ασχετο. Ο Παλομπαρινι εχει δηλώσει οτι ειναι βαζελος, αστο...

Άκουσα που το είπε.Ε ΚΑΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ξέρω τι είναι ο παλομπαρίνι, απλώς έχει φάση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μετράει και η πρόθεση φίλε.Δεν έχει σχέση πως έπεσε.Τον κουτούλησε,ναι ή όχι;
Tον ακούμπησε δεν τον κουτούλησε, μην τρως το παραμυθάκι της leoforos.gr και των λοιπών sites, οι περισσότεροι διαιτητές δεν θα το έδιδαν + ότι έγινε στο 30 οπότε μετά θα "έχανε' τον έλεγχο του αγώνα.(όχι ότι δεν τον έχασε)
Στα λέω αυτά επειδή βλέπω πολύ Αγγλικό κ Ιταλικό πρωτάθλημα και 1 στους 5 θα το δώσει κι αυτός θα ευνοεί την ΜanU.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Αν ο κωλομπαρίνι είπε ότι δεν είναι πέναλντι πρέπει να του αφαιρέσουν τα διπλώματα την δημοσιογραφική ταυτότητα και να τον μαζέψει ο μπόγιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Tον ακούμπησε δεν τον κουτούλησε, μην τρως το παραμυθάκι της leoforos.gr και των λοιπών sites, οι περισσότεροι διαιτητές δεν θα το έδιδαν + ότι έγινε στο 30 οπότε μετά θα "έχανε' τον έλεγχο του αγώνα.(όχι ότι δεν τον έχασε)
Στα λέω αυτά επειδή βλέπω πολύ Αγγλικό κ Ιταλικό πρωτάθλημα και 1 στους 5 θα το δώσει κι αυτός θα ευνοεί την ΜanU.

Δεν είμαι παναθηναικός ρε.Τι μου τα λες τα σάιτ αυτά;Χέστηκα τι λένε.Ίσως αυστηρή η κόκκινη αλλά μπορούσε να τη δώσει.

Δεν σημαινει κατι φιλαρακο ηρεμησε :P

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πάντα θα το λέω, οι οπαδοί έφτασαν το πρωτάθλημα σε αυτό το χάλι..και σκεφτέιτε ότι είναι 17 χρονών..και δεν θα είναι ο μόνος. Λυπηρό, ευτυχώς η πλειοψηφία και των Ολυμπιακών σήμερα γελάει και περιμένει τον αυριανό τελικό για να πανηγυρίσει..και εγώ μαζί τους θα πανηγυρίσω αύριο


Οκ εγώ ειμαι 17 (18 σε ενα μηνα) εσυ που εισαι 19 και εχεις εμπειρία ζωης στην πλατη σου για πες λιγο για τους οπαδους των αλλων ομαδων. Ειναι υποδειγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οκ εγώ ειμαι 17 (18 σε ενα μηνα) εσυ που εισαι 19 και εχεις εμπειρία ζωης στην πλατη σου για πες λιγο για τους οπαδους των αλλων ομαδων. Ειναι υποδειγματα;
αναφέρθηκα σε οπαδούς του ολυμπιακού? Όπως εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις ότι το σημερινό κύπελλο ήταν 100% από διαιτησία και το πέναλτυ ηταν πεντακάθαρο( το βλέπεις άλλωστε) , έτσι και οπαδοί άλλης ομάδας θα πανηγύριζαν ένα τέτοιο κύπελλο για την ομάδα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αναφέρθηκα σε οπαδούς του ολυμπιακού? Όπως εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις ότι το σημερινό κύπελλο ήταν 100% από διαιτησία και το πέναλτυ ηταν πεντακάθαρο( το βλέπεις άλλωστε) , έτσι και οπαδοί άλλης ομάδας θα πανηγύριζαν ένα τέτοιο κύπελλο για την ομάδα τους...



Οχι. Παραδεχομαι οτι αξιζε τη νικη ο αστερας ως προς το παιξιμο. Παραδεχομαι οτι το ενα ισως ηταν πεναλτι. Αντε θα πηγαινε 2-2. Αυτό του Μανιατη για μενα δεν ηταν πεναλτι. Εστω οτι ηταν. Το παιχνίδι ειναι στημενο; Η διαιτησία πουλημενη; Πολυ δογματικούς σας βρισκω οσον αφορα τους αλλους οταν προκειται ομως για εσας μοκο. Τραβα λιγο στα ματς της σεζόν 2009-2010 να δεις ποσα πεναλτακια πηρε ο σισε που δεν υπηρχαν. Τα πρωταθληματα με τετοιες χαωδεις διαφορες παιρνωνται στα ματς αν ηταν σαν τα αγγλικα που πανε στον ποντο εξαγοραζονται με κανα στημενο. Εδω και παραπανω απο ενα να στησεις δεν χρειάζεται αφού δεν υπάρχει αλλη ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οχι. Παραδεχομαι οτι αξιζε τη νικη ο αστερας ως προς το παιξιμο. Παραδεχομαι οτι το ενα ισως ηταν πεναλτι. Αντε θα πηγαινε 2-2. Αυτό του Μανιατη για μενα δεν ηταν πεναλτι. Εστω οτι ηταν. Το παιχνίδι ειναι στημενο; Οι διαιτησία πουλημενη; Πιλυ δογματικούς σας βρισκω οσον αφορα τους αλλους οταν προκειται ομως για εσας μοκο. Τραβα λιγο στα ματς της σεζόν 2009-2010 να δεις ποσα πεναλτακια πηρε ο σισε που δεν υπηρχαν. Τα πρωταθληματα με τετοιες χαωδεις διαφορες παιρνωνται στα ματς αν ηταν σαν τα αγγλικα που πανε στον ποντο εξαγοραζονται με κανα στημενο. Εδω και παραπανω απο ενα να στησεις δεν χρειάζεται αφού δεν υπάρχει αλλη ομαδα.
δεν μπορώ να διαβάσω παρακάτω, σορυ...αν δεν βλέπεις το χέρι που κινείται τότε ή είδε όλη η ελλάδα διαφορετικό και λανθασμένο βίντεο από σένα ή απλώς επιβεβαιώνονται τα λόγια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Η τριάδα των διαιτητών μόνο που δεν έκλαψε και πήγε στα αποδυτήρια του αστέρα για συγνώμες. Τώρα βέβαια είναι αργά και δικαίως τους πέταξαν έξω παίκτες και προπονητές. Κρίμα απλά για αυτόν τον αστέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν μπορώ να διαβάσω παρακάτω, σορυ...αν δεν βλέπεις το χέρι που κινείται τότε ή είδε όλη η ελλάδα διαφορετικό και λανθασμένο βίντεο από σένα ή απλώς επιβεβαιώνονται τα λόγια μου



Νταξ χεσε με εμενα και αυτα που ειδα. Στα αποκατω απαντησε μου. Εστω πως ειναι πεναλτι, οι διαιτησία αποκλείεται να εκανε λαθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Νταξ χεσε με εμενα και αυτα που ειδα. Στα αποκατω απαντησε μου. Εστω πως ειναι πεναλτι, οι διαιτησία αποκλείεται να εκανε λαθος;
δες το μήνυμα ενός άλλου ολυμπιακού ακριβώς πάνω από το δικό σου....


3 φάσεις? είναι αρκετές νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top