[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Όσο πιο πολύ διαβάζω αυτό το θρεντ,τόσο περισσότερο χάνω την ελπίδα μου για την ανθρωπότητα.
Νταξ,όπως τον βολεύει τον καθένα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όσο πιο πολύ διαβάζω αυτό το θρεντ,τόσο περισσότερο χάνω την ελπίδα μου για την ανθρωπότητα.
Νταξ,όπως τον βολεύει τον καθένα. :)

Σωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωπα που σε ξάφνιασαν :P

Tell more about how you don't give a fuck about appearence.

Μην τα παρακάνετε, προσωπικά μου αρέσει μια ωραία κοπέλα (που αυτό υποκειμενικό είναι) αλλά για να αποκτήσω κάποιο δεσμό πρέπει να ταιριάζουμε και σαν χαρακτήρες. Μια φορά πήγα και τα έφτιαξα (όταν ήμουν μικρό) με ένα μπάζο και το μετάνιωσα την πρώτη εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Λοιπον,εγω κοιταω τον χαρακτηρα μονο.Αφου μόλις βλεπω μια,σκεφτομαι: ''πωπω,τι ωραιο...χαρακτηρα που έχει αυτη!!!'':-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ κοιτάω πρώτα από όλα να είναι καλός χαρακτήρας. Πάνω απ'όλα. Μετά πάει η εμφάνιση που εντάξει, δεν θέλω και θεά, να είναι μια ωραία απλώς κοπέλα. Κανονική. Χωρίς χαρακτήρα, δεν συμβιβάζεσαι και συνεχώς τσακώνεσαι. Εγώ δυστυχώς πέφτω πάνω σε όλες τις βλαμμένες τους τελευταίους 8 μήνες.

Ιδιαίτερη αδυναμία μου τα ωραία μάτια :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


μέχρι το 0:20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
τι κοιταμε? να τι κοιταμε ( . ) ( . ) :P πλακα κανω , να εχει καλο χαρακτηρα πρωτα απο ολα και μετα εξωτερικη εμφανιση και οχι παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς, πρώτα κοιτάς την εμφάνιση. Πού να καταλάβω αν είναι καλή κοπέλα ή όχι; Μόλις ανοίξει το στόμα της, προτεραιότητα είναι η αντίληψή της και ο χαρακτήρας της. Αλλά μετράει και η εμφάνιση ρε παιδιά! Εντάξει, όχι πολύ, αλλά μετράει! Ωστόσο, έχω γνωρίσει άτομα που με κέρδισαν τόσο πολύ με το χαρακτήρα τους που δε μπορούσα να κάνω διαφορετικά παρά να τα δω όμορφα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Καλώς ή κακώς, πρώτα κοιτάς την εμφάνιση. Πού να καταλάβω αν είναι καλή κοπέλα ή όχι; Μόλις ανοίξει το στόμα της, προτεραιότητα είναι η αντίληψή της και ο χαρακτήρας της. Αλλά μετράει και η εμφάνιση ρε παιδιά! Εντάξει, όχι πολύ, αλλά μετράει! Ωστόσο, έχω γνωρίσει άτομα που με κέρδισαν τόσο πολύ με το χαρακτήρα τους που δε μπορούσα να κάνω διαφορετικά παρά να τα δω όμορφα!

συμφωνω, παιζει και η εμφανιση, αλλα αν υπαρξει η ευκαιρια συνομιλιας πρωτα κοιταμε χαρακτηρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσωπο , κωλος και να μην ειναι πουτανα . Αυτα τα ολιγα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

kostasyo

Νεοφερμένος

Ο kostasyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Λοιπόν για να μη λέτε βλακείες!! Βυζάκι πρόσωπο μάτια και κώλος ΜΑΖΙ στην πρώτη θέση και στη δεύτερη θέση οριακά για 1/10000000000000000 του δευτερολέπτου ο χαρακτήρας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να μην εχει συμπεριφορα πουτανας ρε μαν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αχμ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πες με οτι δεν το πιασες ρε σκελεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Αλήθεια παιδιά, τι γνώμη έχετε για μια κοπέλα που φοράει σιδεράκια?Όχι τα μεταλλικά...αυτά που είναι άσπρα κάπως,δεν ξέρω πως λέγονται...έβαλε πρόσφατα η αδερφή μου που είναι 22 χρονών και την έχει επηρεάσει πολύ η όλη φάση!Ενώ είναι αδύνατη ψηλή και συμπαθητική στο πρόσωπο έχει φάει κόλλημα με τα κωλοσιδεράκια!Δεν μου φαίνονται γμτ άσχημα...αλλά αυτή επιμένει πως τα αγόρια ξενερώνουν με τη ζωή τους αν δουν κοπέλα με σιδεράκια κι ας είναι άσπρα.Τι γνώμη έχετε?

P.s Ελπίζω να γράφω στο σωστό θρεντ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τι γνώμη έχετε για μια κοπέλα που φοράει σιδεράκια?

Αν το αντισταθμίζει με τον κωλο και το πρόσωπο ( αντε και κανα βύζο ) νο προμπ , ειδαλως ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
πες με οτι δεν το πιασες ρε σκελεα
χμμ, ενδιαφέρον για ανέλυσε περισσότερο τη σκέψη σου...

Αλήθεια παιδιά, τι γνώμη έχετε για μια κοπέλα που φοράει σιδεράκια?Όχι τα μεταλλικά...αυτά που είναι άσπρα κάπως,δεν ξέρω πως λέγονται...έβαλε πρόσφατα η αδερφή μου που είναι 22 χρονών και την έχει επηρεάσει πολύ η όλη φάση!Ενώ είναι αδύνατη ψηλή και συμπαθητική στο πρόσωπο έχει φάει κόλλημα με τα κωλοσιδεράκια!Δεν μου φαίνονται γμτ άσχημα...αλλά αυτή επιμένει πως τα αγόρια ξενερώνουν με τη ζωή τους αν δουν κοπέλα με σιδεράκια κι ας είναι άσπρα.Τι γνώμη έχετε?

P.s Ελπίζω να γράφω στο σωστό θρεντ :confused:
Βασικά αν ξενερώσει μ' αυτό, πολύ απλά δε θα αξίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top