[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Sertii

Νεοφερμένος

Ο Sertii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
εγω θελω: η κοπελα να ειναι πανω απ'ολα αυθεντικη, μετα να ειναι γλυκια, να εχει χιουμορ και να ειναι εξυπνη.
αν ειναι ομορφη ειναι ενα bonus.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τα νυχια του αντίχειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.
Πρωτα προσωπο-χαμογελο,μετα παω λιγο παρακατω στο στηθος,εντωμεταξυ ριχνω και κλεφτες ματιες στον κωλο της!!;)

Αυτό όποιος πει ότι δε το κάνει είναι τέρμα ψεύτης. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Σίγουρα πρώτα είναι η εξωτερική εμφάνιση! Μια όμορφη γυναίκα ποτέ δεν περνά απαρατήρητη !

Ωστόσο η θηλυκότητα που βγάζει μια γυναίκα μπορεί να κεντράρει ακόμα πιο πολύ το ενδιαφέρον του άντρα. Π.χ. Υπάρχουν κοπέλες με τις τέλειες αναλογίες και να είναι ξυλάγγουρα και άλλες που να μην πλοιρούν όλα τα "κριτήρια" ωστόσο βγάζουν μια θηλυκότητα!

Και η εσωτερική εμφάνιση όμως παίζει τεράστιο ρόλο, και πιστεύω αυτό είναι και το κλειδί για το αν η σχέση θα είναι της μια βραδιάς ή θα έχει νόημα και διάρκεια!

Πάντως το πρόσωπο για μένα παίζει τεράστιο ρόλο. Μπορεί να με κάνει να εξαφανίσω τις υποτιθέμενες ατέλειες που θεωρεί ότι η ίδια έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Χαρακτήρας,χιούμος,στήθος,κώλος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μάτια. Δε με νοιάζει να είναι μπλε και πράσινα, μωβ και κόκκινα. Απλώς το βλέμμα να έχει κάτι που να σε μαγνητίζει. Ε, μετά προχωρώ και αλλού, διακριτκώς. :redface:
Δυστυχώς πρώτα βλέπουμε αυτά και μετά τον εσωτερικό κόσμο - αναπόφευκτα. Μία όμορφη, όμως, ψυχή αναιρεί κάθε ατέλεια στο σώμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Εξυπνάδα,χαρακτήρας και χιούμορ. Η εμφάνιση έρχεται σε δεύτερη μοίρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.
εμφάνιση, εξυπνάδα, προσωπικότητα και κοινά ενδιαφέροντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
,στήθος,κώλος;)

Να, ναααα αυτά φοβόμουν :(

Είχα μια ελπίδα ότι τα αγόρια στην πραγματικότητα δεν σκέφτονται έτσι αλλά...

Δεν έχουμε όλες αυτά τα προσόντα σε αυθονία :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Άντε, ανήθικοι και προστυχόμυαλοι όλοι οι άντρες, ζήτω ο φεμινισμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Να, ναααα αυτά φοβόμουν :(

Είχα μια ελπίδα ότι τα αγόρια στην πραγματικότητα δεν σκέφτονται έτσι αλλά...

Δεν έχουμε όλες αυτά τα προσόντα σε αυθονία :(

Δυστυχώς είναι η πραγματικότητα. Όλες ελπίζουμε ότι κάποια στιγμή κάποιος θα γοητευτεί από κάτι άλλο πάνω μας πέρα από το πόσο τουρλωτός είναι ο πισινός και τι μέγεθος cup φοράμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,936 μηνύματα.
Εγώ γοητεύομαι κι από το βλέμμα, αλλά αυτό που μου ανεβάζει κατακόρυφα τη λίμπιντο είναι όταν μου πει πως δεν ακούει ελαφρολαικά. Ταυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
πρὼτα το μὰτι μου πὲφτει στα "οπὶσθια" και μετὰ τρὸπο και ὺφος ομιλὶας, βλὲμμα, διαφαινὸμενο χαρακτηρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
με ενδιαφερει πιο πολυ ο χαρακτηρας της κοπελας παρα η εξωτερικη της εμφανιση.Μ αρεσει να μου λεει τα προβληματα της,να ειναι ειλικρινης και να ειναι εξυπνη δηλαδη να μπορεις να συζητησεις κατι σοβαρο μαζι της.Περα απο τη σχεση μας θελω να ειμαστε και φιλοι,να μου λεει οτι την απασχολει και εγω το ιδιο.Θελω να ειναι σοβαρη και οχι να εχει συμπεριφορα χαζογκομενας.Επισης δε θελω να βαφεται,ειδικα οταν μιλαμε για την ηλικια των 16-17.Με ελκυει πολυ η αθωοτητα και η σεμνοτητα.Σιχαινομαι το καπνισμα,το ποτο και το βρυσιμο στις κοπελες.Επιτελους βρηκα αυτο που εψαχνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,256 μηνύματα.
λοιπον ας το χωρισουμε σε δυο κατηγοριες: εμφανιση και χαρακτηρας.

απο εμφανιση δεν εχω πολλες απαιτησεις αρκει να μην με περναει πολυ στο υψος (ναι κοντοπιθαρος:redface:). Επισης τρεφω μια ιδιαιτερη αδυναμια στις μελαχρινες ενω μου αρεσουν παρα πολυ τα γυαλλια και τα σκουλαρικια.

Απο χαρακτηρα θελω να ναι χαρουμενος ανθρωπος, να πιστευει σε μενα (οπως και γω σε αυτην) και να μην με πρηζει ;)

επισης (πολυ σημαντικο) ο πατερας της να μην εχει οπλο στο σπιτι :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Μην με κράξετε, αν και εγώ θα με έκραζα πριν λίγους μήνες.. Λοιπόν, μέχρι τον σεπτέμβριο που πέρασε είχα τα εξής κριτήρια: κώλος, βυζιά , να θέλει σεξ και όχι σχέση και να με ρίχνει μερικά χρόνια.. απλά .. τον σεπτέμβριο γνωρίζω την ζωή.. την περνάω ένα χρόνο και είναι το τυπικό γλυκό κοριτσάκι: 16,5 χρονών, γλυκιά φατσούλα, αθωότητα.. από εμφάνιση καλή άλλα όχι αυτό που έψαχνα πιο πριν... της την πέφτω, μετά το παίζω αδιάφορος και τα φτιάχνουμε.. οκ πάει καλά.. εκανα μαλακίες επηρεασμένος από πρωην ''σχέσεις'' και τέλη δεκεμβρίου το λήγουμε.. οκ 2,5 μήνες.. ΤΙΠΟΤΑ, αλλά με άλλαξε.. όταν τα φτιάξαμε έφτασα να γίνω ρομαντικός και ψάχνω κάτι σαν αυτή πια... οκ πείτε ότι θέλετε.. πριν 8 μήνες θα τα έλεγα μουνόδουλο, αλλά αλλάζουμε και επικεντρώνουμε και στο συναισθηματικό-κόσμο πλέον .. Υ.Γ οταν λέω σαν αυτή δεν εννοώ ηλικία, γιατι σε κανα χρόνο θα μας πουν και παιδέρες αν ψάχνουμε 16χρονα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Μην με κράξετε, αν και εγώ θα με έκραζα πριν λίγους μήνες.. Λοιπόν, μέχρι τον σεπτέμβριο που πέρασε είχα τα εξής κριτήρια: κώλος, βυζιά , να θέλει σεξ και όχι σχέση και να με ρίχνει μερικά χρόνια.. απλά .. τον σεπτέμβριο γνωρίζω την ζωή.. την περνάω ένα χρόνο και είναι το τυπικό γλυκό κοριτσάκι: 16,5 χρονών, γλυκιά φατσούλα, αθωότητα.. από εμφάνιση καλή άλλα όχι αυτό που έψαχνα πιο πριν... της την πέφτω, μετά το παίζω αδιάφορος και τα φτιάχνουμε.. οκ πάει καλά.. εκανα μαλακίες επηρεασμένος από πρωην ''σχέσεις'' και τέλη δεκεμβρίου το λήγουμε.. οκ 2,5 μήνες.. ΤΙΠΟΤΑ, αλλά με άλλαξε.. όταν τα φτιάξαμε έφτασα να γίνω ρομαντικός και ψάχνω κάτι σαν αυτή πια... οκ πείτε ότι θέλετε.. πριν 8 μήνες θα τα έλεγα μουνόδουλο, αλλά αλλάζουμε και επικεντρώνουμε και στο συναισθηματικό-κόσμο πλέον .. Υ.Γ οταν λέω σαν αυτή δεν εννοώ ηλικία, γιατι σε κανα χρόνο θα μας πουν και παιδέρες αν ψάχνουμε 16χρονα!

γιατί να θεωρείσαι μ*δουλος??? ήμαρτον, μπράβο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
H τελεια κοπελα για ΕΜΕΝΑ?
1)Να παιζει ποδοσφαιρο αν και αυτο δεν ειναι απαραιτητο
2)Να μην καθομαστε στον καναπε να βλεπουμε αγωνα και να με ρωταει ''Τι ειναι αυτο το κοκκινο που εβγαλε απο το τσεπακι του??Βιζα??''
3)Να εχει τσαμπουκα
4)Να μην μου πριζει τα κακαλα (αν και αυτο αποκλειεται να το βρω σε καποια.Ολες με καποιο τροπο πριζετε)
Το ξερω οτι ειμαι ακυρος αλλα διαβασα πολλα και ειπα να πω και εγω κατι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,199 μηνύματα.
H τελεια κοπελα για ΕΜΕΝΑ?
1)Να παιζει ποδοσφαιρο αν και αυτο δεν ειναι απαραιτητο
2)Να μην καθομαστε στον καναπε να βλεπουμε αγωνα και να με ρωταει ''Τι ειναι αυτο το κοκκινο που εβγαλε απο το τσεπακι του??Βιζα??''
3)Να εχει τσαμπουκα
4)Να μην μου πριζει τα κακαλα (αν και αυτο αποκλειεται να το βρω σε καποια.Ολες με καποιο τροπο πριζετε)
Το ξερω οτι ειμαι ακυρος αλλα διαβασα πολλα και ειπα να πω και εγω κατι :P
δηλαδή τα 1 και 2 είναι οι βασικές σου προτεραιότητες???:eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top