[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Δηλαδή να είναι μοντέλο :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • cara-delevingne-eyebrows.jpg
    cara-delevingne-eyebrows.jpg
    80.3 KB · Εμφανίσεις: 238

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Να έχει γλυκό πρόσωπο και να μπορεί να πει 2 σοβαρές κουβέντες,τίποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
πολυ θελουν να πουν για τα βυζια και τον ποπο αλλα λενε για την συμπεριφορα:P ψην ψαρωνετε τα δυο πρωτα θα τα εχουν σε εισαγωγικα η μικρα γραμματα

εμενα με εδιαφερει το προσωπο παντως.....αν εχει ματια γαλαζια η πρασινα ερωτας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Βυζιά και ποπό έχουν όλες. :P Άρα είναι κάτι τετριμμένο. Γι' αυτό και το αποφεύγουμε να το πούμε. Η γυναίκα διαφέρει στη συμπεριφορά και στη νοημοσύνη που διαθέτει. Εκεί όλα παίζονται...Προσωπικά με έλκει η ειλικρίνεια, η λογική, το χιούμορ και η μετριοφροσύνη. Ειδάλλως δεν δίνω καμία σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
]Βυζιά και ποπό έχουν όλες. :P Άρα είναι κάτι τετριμμένο. Γι' αυτό και το αποφεύγουμε να το πούμε. Η γυναίκα διαφέρει στη συμπεριφορά και στη νοημοσύνη που διαθέτει. Εκεί όλα παίζονται...Προσωπικά με έλκει η ειλικρίνεια, η λογική, το χιούμορ και η μετριοφροσύνη. Ειδάλλως δεν δίνω καμία σημασία.


σε ενα παραλληλο συμπαν,διπλα στο παραλληλο συμπαν του συμπαντος μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Βυζιά και ποπό έχουν όλες. :P Άρα είναι κάτι τετριμμένο. Γι' αυτό και το αποφεύγουμε να το πούμε. Η γυναίκα διαφέρει στη συμπεριφορά και στη νοημοσύνη που διαθέτει. Εκεί όλα παίζονται...Προσωπικά με έλκει η ειλικρίνεια, η λογική, το χιούμορ και η μετριοφροσύνη. Ειδάλλως δεν δίνω καμία σημασία.

Να το το τίμιο παιδί και το άξιο παλικάρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πολλα δεν ζητατε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Να είναι μαυρομάλλα κατά προτίμηση,πάνω από 1,65 με εκφραστικά μάτια και ωραίο χαμόγελο.Να είναι καλή γλυκιά και να μπορείς να πεις κάποια σοβαρά πράγματα μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ την άποψη μου..

Δεν μου αρέσει κανένα κορίτσι το οποίο καπνίζει, ή βρίζει σαν νταλικέρης...όσο όμορφη κι αν είναι ή έξυπνη δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι μαζί της.

Τώρα, στο τι κοιτάω σε ένα κορίτσι, εμφανισιακά η απάντηση είναι τα μάτια της ( και τα κάτω, ας είμαι ειλικρινής :P ) , το χαμόγελο της και μετά το σώμα της.

Δεν μου αρέσουν οι ψηλές ( οι πάνω από 1,70), ούτε και οι πολύ αδύνατες.

Εσωτερικά τώρα, το πρώτο πράγμα που θα παρατηρήσω είναι να μην μου λέει ψέματα.Δεν μου αρέσουν καθόλου τα ψέματα...Θέλω να μου δείχνει κατανόηση,όπως κι εγώ σε αυτή, και γενικά να μου δείχνει αγάπη..όπως και εγώ..Όλα τα άλλα μετά έρχονται..

Χωρίς αγάπη δεν γίνεται τίποτα..

Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι είναι το θέμα, επεκτάθηκα λίγο παραπάνω...δείξτε κατανόηση κι εσείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.


Συγνωμη αλλα με αυτα που διαβασα μεχρι στιγμης, κατι τετοιο ταιριαζει εδω.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Εξιδανικευμένο πρότυπο ρε Noti...:P Νομίζω ότι το κάπνισμα ταιριάζει σε ορισμένες γυναίκες, που έχουν το στυλ για κάτι τέτοιο και όχι για την κάθε πικραμένη που νομίζει ότι κάτι κάνει. Άσχετα με το αισθητικό κομμάτι που ανέφερα, γενικά με ξενερώνει και μένα το κάπνισμα σε μια κοπέλα. Σπάζομαι άσχημα ακόμη και αν είναι μανεκέν. Βασικά με απωθεί η κακοσμία στόματος αλλά και η γενικότερη μυρωδιά που εκπέμπει ένας καπνιστής.

να μπορείς να πεις κάποια σοβαρά πράγματα μαζί της.

...όπως για το Κυπριακό; ή για τις μετοχές του Χ.Α.; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
...όπως για το Κυπριακό; ή για τις μετοχές του Χ.Α.; :D
Χαχαχα όχι για το χρηματιστήριο δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα αλλά μου τη σπάει λίγο η συζήτηση 10 φορές τη μέρα του στυλ μωράκι μου πόσο σε αγαπάω κτλ.Οπότε αν είχα να επιλέξω ανάμεσα σε συνεχή γλυκόλογα που δεν ανταποκρίνονται κιόλας στην πραγματικότητα και το Κυπριακό μάλλον θα διάλεγα το 2ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Χαχαχα όχι για το χρηματιστήριο δεν ενδιαφέρομαι ιδιαίτερα αλλά μου τη σπάει λίγο η συζήτηση 10 φορές τη μέρα του στυλ μωράκι μου πόσο σε αγαπάω κτλ.Οπότε αν είχα να επιλέξω ανάμεσα σε συνεχή γλυκόλογα που δεν ανταποκρίνονται κιόλας στην πραγματικότητα και το Κυπριακό μάλλον θα διάλεγα το 2ο

Εμμ...πρέπει να της το θυμίζεις ότι την αγαπάς και εσύ. Αν αυτή σου λέει 10 φορές «μωρουλίνι μου πόσο σ' αγαπώ», εσύ πρέπει να της το υπενθυμίζεις άλλες 50. Αν το ξεχάσεις 1 φορά, θα αρχίσει ο αναδρομικός αλγόριθμος με αλλαγή στη εντολή φορμάτ: «ρε μαλάκα, δεν μ' αγαπάς;». :P (Λες και αν το λες συνέχεια, δείχνεις την αγάπη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εμμ...πρέπει να της το θυμίζεις ότι την αγαπάς και εσύ. Αν αυτή σου λέει 10 φορές «μωρουλίνι μου πόσο σ' αγαπώ», εσύ πρέπει να της το υπενθυμίζεις άλλες 50. Αν το ξεχάσεις 1 φορά, θα αρχίσει ο αναδρομικός αλγόριθμος με αλλαγή στη εντολή φορμάτ: «ρε μαλάκα, δεν μ' αγαπάς;». :P (Λες και αν το λες συνέχεια, δείχνεις την αγάπη)
Αυτό λέω κι εγώ,η υπερβολή συνήθως δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και για αυτό εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου τα γλυκόλογα.Αν πιστεύεις κάτι πες το αλλιώς όχι δεν έχει κανένα νόημα,προτιμώ να το ακούσω μία φορά και μετά απλά να το βλέπω στην πράξη παρά 10 αλλά να μένει στα λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Αυτό λέω κι εγώ,η υπερβολή συνήθως δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα και για αυτό εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου τα γλυκόλογα.Αν πιστεύεις κάτι πες το αλλιώς όχι δεν έχει κανένα νόημα,προτιμώ να το ακούσω μία φορά και μετά απλά να το βλέπω στην πράξη παρά 10 αλλά να μένει στα λόγια.

Χαλάς το Ελληνικό πρωτόκολλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

relia23

Νεοφερμένος

Η relia23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας!! Εδω και λιγο καιρο εχω αρχισει να συνειδητοποιω οτι τελικα τυχη στα ερωτικα εχουν μονο κοπελες πολυ εμφανισιμες ως πολυ ωραιες.Ειμαι 22, σε μια παρεα 6 κοριτσιων συνομηλικων απο τη σχολη και το σχολειο, και ολες , μα ολες ειναι ομορφοτερες απο εμενα. Εγω προσωπικα θεωρουμαι πολυ μετρια για να μην πω ασχημουλα αλλα εχω καλο σχετικα σωμα. Το θεμα ειναι οτι οποιον γνωριζουμε θα την πεσει σε μια απο αυτες, και μαλιστα στις 2 πιο ωραιες, ασχετως αν μιλησανε λιγο με αυτους ή αν δεν ειχαν χημεια ή κατι τετοιο. Προσωπικα φροντιζω παντοτε να μιλαω και να ειμαι προσιτη οταν ερχονται ανδρες στην παρεα και μαλιστα κανω κ πλακα, ειμαι ανετη -οχι πολυ ανετη απλως δεν σνομπαρω , ουτε χαχανιζω ουτε μιλαω σα λιμενεργατης ουτε προσποιουμαι για να αρεσω. κ επισης παντα περιποιουμαι τον εαυτο μου. ομως, ολοι ως τωρα με βλεπουν φιλικα, αν κρινω απο το οτι κανεις δε με προσεγγιζει ερωτικα. Αντιθετως, τις φιλες μου που ειναι πολυ ωραιες τους στελνουν μετα μηνυματα, τους ζητανε να βγουνε κλπ. Το τελευταιο κρουσμα ηταν πριν 2 μηνες, οταν ενα παιδι που ειχε ερθει στην παρεα με το οποιο ειχαμε κοινο μουσικο γουστο και μιλουσαμε ωρες για συγκροτηματα. ταιριαζαμε κ σε πολλα αλλα, πχ σινεμα και σε καποιες αποψεις αλλα οταν τον ρωτησε η φιλη μου πώς τις φανηκαμε ολες, εμενα με χαρακτηρισε καλο παιδι και ειπε οτι εχω πλακα και γουστο στη μουσικη και με συμπαθει. Σα να μιλαει για ενα φιλο του δηλαδη. Αντιθετως, για τις αλλες ειπε πολυ κολακευτικα σχολια, πχ οτι η μια εχει πολυ ωραια ματια και χειλη, οτι ειναι σεξι κ διαφορα τετοια. Αληθεια δεν ξερω τι κανω λαθος. Γενικα ειμαι ντροπαλη με τους ανδρες και δεν ειμαι ο τυπος του 'φιλαρα' που θα εχει ανεση μπροστα σε ανδρες ουτε εχω ανδρες φιλους οποτε η μονη μου ευκαιρια να κανω κατι ειναι ουσιαστικα απο κοινη παρεα. Ομως, οταν γνωριζουμε αγορια, αυτα κοιτανε παντα τις φιλες μου, ασχετα αν τους σνομπαρουν ή οχι. Εχω καταλαβει πρωτον οτι χανω παρα πολυ στη συγκριση, γιατι αυτες ειναι πολυ πιο πανω απο εμενα στο προσωπο και στον αερα και εγω φαινομαι το ασχημοπαπο μπροστα τους και δευτερον οτι ισως θεωρουμαι αντιερωτικη, χωρις να μπορω να προσδιορισω τι ακριβως ειναι αυτο. αλλα ξερω οτι υπαρχει, γιατι και γω αρκετους ανδρες ενω δεν τους θεωρω ασχημους ή αποκρουστικους, τους βρισκω αντιερωτικους. επισης, θεωρω οτι φταιει κυριως το προσωπο μου, αλλα δε μπορω να εντοπισω τι ακριβως ελαττωμα εχει περα απο τη συνολικη εικονα που δε μου αρεσει σχεδον ποτε, ουτε και οταν βαφομαι. Ενας συμμαθητης με ειχε αποκαλεσει ασχημη στο λυκειο πανω στα νευρα του αλλα ξερω οτι το εννοουσε γιατι το βλεπω καθημερινα στον καθρεφτη και γιατι δεν με φλερταρουν. Δεν ξερω τι να κανω, απλως μαλλον θα πρεπει να συνηθισω στην ιδεα οτι οι ανδρες κοιτανε μονο την εμφανιση και μονο το προσωπο...ασχετως του αν εισαι συμπαθητικη ή εχεις προσωπικοτητα...:) σορι για τη γκρινια παιδια, αλλα ηθελα καπου να τα πω...γιατι στις φιλες μου δεν τα λεω αυτα..θα σκεφτονται οτι ειμαι κακομοιρα και κατι αλλο και δεν το θελω καθολου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Την ασχήμια πώς την ορίζεις relia, γιατί θα τρελαθούμε μου φαίνεται (είναι και μεσημέρι, έχει και ζέστη να πάρει). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Νομίζω πως το θέμα είναι σε τι περίπτωση θα πέσεις.Σαφώς κάποιοι θα δώσουν έμφαση σε μια κοπέλα με ωραίο πρόσωπο και κάποιοι άλλοι θα δώσουν έμφαση στη κοπέλα που θα ταιριάξουν πρώτα απ' όλα σαν άτομα.Μου έχει τύχει να με ελκύει μια κοπέλα όχι τόσο για την εμφάνιση της αλλά για το χαρακτήρα της και ακόμη περισσότερο για τη μυρωδιά της.Νομίζω πως δε χρειάζεται να ανησυχείς γι αυτό,όλα γίνονται για καλό και αυτό που είναι να έρθει θα έρθει τη κατάλληλη στιγμή.Α,κάτι ακόμη,αν δεν αρέσεις εσύ σε εσένα δε πρόκειται να αρέσεις και σε κάποιο αγόρι,γι αυτό κοίτα να αγαπήσεις αύτο που είσαι πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Θα κανεις παρεα με κοπελες της ιδιας ομορφιας πανω-κατω. Λογικο ειναι να προσεγγιζουν τις πιο ομορφες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Μηπως πραγματι αυτο φταιει? Η ελλειψη αυτοπεποιθησης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top