[Αγόρια] Πότε ξυριστήκατε για πρώτη φορά;

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το topic λέει αγόρια.:pfff:
Επίσης, δε νομίζω αυτό που λες να σχετίζεται με ξύρισμα.

Kαι στο τόπικ που λέει κορίτσια αγόρια μιλάνε :pfff:
Γιατί ; Έχω δει κορίτσια με μουστάκι Καραισκάκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Kαι στο τόπικ που λέει κορίτσια αγόρια μιλάνε :pfff:
Γιατί ; Έχω δει κορίτσια με μουστάκι Καραισκάκη

Ναι, το ξυρίζουν;
Αναφερόμαστε στο ξύρισμα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ναι, το ξυρίζουν;
Αναφερόμαστε στο ξύρισμα εδώ.

Λεπτομέρειες... κανονικά και εσείς με τσιμπιδάκι θα πρεπε να το βγάζετε ή έστω με κερί :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γιατί ; Έχω δει κορίτσια με μουστάκι Καραισκάκη

Συν τριχοφυία σε χέρια, κοιλιά, στήθος, οπίσθια. Άρα είμαστε εντός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αυτό λέω, δεν έχω καθόλου μουστάκι και οι άλλες με ζήλευαν :pfff::pfff:
εσύ τι νόμιζες ?

ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΟΥΣΤΑΚΙ?

ΚΛΕΒΕΙΣ ΕΜΟΤΙΚΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΙΣΤΙΟΥΝΤΕΝΤ?

ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΣΕ ΝΗΜΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λεπτομέρειες... κανονικά και εσείς με τσιμπιδάκι θα πρεπε να το βγάζετε ή έστω με κερί :pfff:

Το ενδεχόμενο να μην ξυριζόμαστε (πλέον) το έχεις σκεφτεί;

Γιατί με κερί; Για να μη βγάλουμε ποτέ μούσι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Πρώην μου συμμαθήτρια, ξυρίζεται..... Και δεν είναι η μόνη. Έχω δει άλλη μια γυναίκα με γένι σκληρό και κάπως πυκνό οιονεί αντρικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
εγώ ειχα ξυριστεί πρώτη φορά το καλοκαίρι(μάλλον ιούλιο) πριν πάω πρώτη λυκείου.....
off....προς nick18: βρήκες σπίτι...???
B' γυμνασίου. Είχα κι εγώ εκείνο το γελοίο μουστάκι... Μέχρι το Μάρτη περίπου ξυριζόμουν κάθε μέρα γιατί με ενοχλούσαν τα γένια, αλλά έκτοτε τ'αφήνω 1-2 βδομάδες και μπορώ να πω οτι τελικά προτιμώ το μούσι... :Ρ
και εμένα μου αρέσει να είμαι μουσάτος:clapup::clapup::clapup::clapup:....καλά εντάξει οχι μούσι παπά:P .....αλλά μουσάκι μιας εβδομάδας,άντε 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Συν τριχοφυία σε χέρια, κοιλιά, στήθος, οπίσθια. Άρα είμαστε εντός θέματος.

Έχεις «δει» κορίτσια με τριχοφυΐα στο στήθος και στα οπίσθια;:'(
Poor boy.

Πρώην μου συμμαθήτρια, ξυρίζεται...

Poor boy #2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Φαίνεται μπήκα στα άδυτα των αγοριών χαχαχα :stunned:
Εντάξει σας αφήνω εδώ παρέα με τα μουστάκια και τα μούσια σας.

Πάω να παίξω γουοου, γεια σας.
:flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Προπερσυ!!! 3η Γυμνασιου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έχεις «δει» κορίτσια με τριχοφυΐα στο στήθος και στα οπίσθια;:'(
Poor boy.
Μία και δύο φορές; Το λειζερ κάνει θαύματα. Και η λίστα αναμονής του δερματολόγου, εντυπωσιακή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Στη Β γυμνασίου, ήταν πια καιρός να ξεφορτωθώ το σπαστικό χνούδι. Αλλά το ξύρισα με μηχανή.
Ξύρισμα με ξυραφάκι αν θυμάμαι καλά όταν τέλειωνε η Γ γυμνασιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3η γυμνασιου να ουμε , τσιμπησα μπαλτα , εναν αφρο απο λιντλ και λεω δεν παει και το παλιαμπελο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Γύρω στα 14-15 ήταν η πρώτη μου φορά και αυτή με ξυραφάκι. Μπορώ να πω πως το χειρίστηκα πολύ καλά για πρωτάρης. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Αρχες Γ' Γυμνασιου ηταν η πρωτη φορα. Ηθελα να ξεφορτωθω εκεινο το ηλιθιο μουστακι !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αρχες α γυμνασιου :look:

μετα ολοι νομιζαν οτι ειχα κουρευτει και μ διναν φαπες :redface::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
τελη γ γυμνασιου...και επρεπε πιο νωρις:D...αφου μου ελεγαν ολη την χρονια στο σχολειο οι συμαθητες μου<<ξυρισου ρε μαλακα!!>> και εγω ο μαλακας δεν ξυριζομουνα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Να γίνει και θέμα για τα κορίτσια, πότε φορέσαμε το πρώτο μας σουτιέν. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Να γίνει και θέμα για τα κορίτσια, πότε φορέσαμε το πρώτο μας σουτιέν. :look:

μπορειτε να εχετε και φωτος χωρις αυτο :redface: :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top