Αγορές που θέλετε να κάνετε

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μια τσάντα θέλω να πάρω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Καινούρια μπαταρία για το ipod γιατί ακόμη και με πλήρη φόρτιση φτάνει στο 12% εντός ολίγων λεπτών. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αλλάζει η μπαταρία στα ipod; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ναι ρε. Απλά το πας σε ειδικό και στη φτιάχνουν.

After about 400 charging cycles, the lithium-ion battery may need replacing.

Μπορείς να την επιδιορθώσεις και μόνος σου αλλά αν θες τη γνώμη μου δεν είναι και η καλύτερη ιδέα ever αν δεν σκαμπάζεις χριστό από ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Η άποψη των "ειδικών" με αφήνει παγερά αδιάφορο.. Το χρησιμοποίησα, δε βόλεψε, επόμενη πλατφόρμα. Χώρια που οι συσκευές, στην πλειονότητά τους είναι παντόφλες και εστιάζουν στα. τεχνικά χαρακτηριστικά και όχι στη χρηστικότητα.

Χρηστικότητα? Είμαστε στον 21 και δεν μπορείς να στείλεις με bluetooth με αι φον. Δεν ξέρω ποια Android έχεις δοκιμάσει σίγουρα όχι τα pure Android. Αυτή είναι και η διαφορά μεταξύ τους. Η γκλ πλουτιζει από εφαρμογές και διαφημίσεις ενώ η απλ από το να πουλα πανάκριβα τις συσκευές της. Τώρα αν αναφέρεσαι στην ευκολία χρήσης μπορεί να έχεις δίκιο γιατί επειδή μπορώ να τα χειριστώ και τα δύο με την ίδια ευκολία δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Πάντως όσο αφορά την ποιότητα των εφαρμογών (εξαιρουμένης της πρόσφατης αποτυχίας με τους χάρτες) γενικά είναι λίγο ανώτερο γιατί απευθύνεται σε πλούσιους. Αλλά κάποιος που θέλει περισσότερη ελευθερία και είναι καλός στην τεχνολογία θα προτιμήσει τα Android
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
1. Μειλ. Τα χρόνια της εφηβείας που ανταλλάσσαμε με μπλε δόντι, γιατί ήτο η μόνη λύση για τσάμπα ήχους κλπ, έχουν πρέλθει ανεπιστρεπτί.
2. Της Σάμυ που εγκωμιάζατε προηγουμένως. Και σκάλισμα συσκευες υπόλοιπων εταιρειών.
3. Τη δουλειά μου θέλω να κάνω απροβλημάτιστα. Όχι πατέντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Λοιπόν:
1.Samsung galaxy s3 ή ένα καινούριο λάπτοπ
2.γυαλιά rayban
3.Μπουφάν ή jacket δερμάτινο
4.Ναργιλέ
5.Βαλιτσάκι πόκερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ναι ρε. Απλά το πας σε ειδικό και στη φτιάχνουν.

Μπορείς να την επιδιορθώσεις και μόνος σου αλλά αν θες τη γνώμη μου δεν είναι και η καλύτερη ιδέα ever αν δεν σκαμπάζεις χριστό από ηλεκτρονικά.

Άντε! Το δικό μου τα έπαιξε πρόσφατα αλλά δεν νομίζω πως έφταιγε η μπαταρία. Στην αρχή κάηκαν όλα τα pixel σε μια οριζόντια γραμμή και μετά από λίγες μέρες δεν άνοιγε με τίποτα. Το είχα σχεδόν 4 χρόνια. :(

Αν δεν έχει "τελειώσει" η μπαταρία, αλλά ξεφορτίζει λόγω αχρησίας, μπορείς πάλι να την αλλάξεις ε;

Επίσης... τι ειδικό; Γιατί εγγύηση δεν παίζει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Λοιπόν:
1.Samsung galaxy s3 ή ένα καινούριο λάπτοπ
2.γυαλιά rayban
3.Μπουφάν ή jacket δερμάτινο
4.Ναργιλέ
5.Βαλιτσάκι πόκερ

κι εγω θα ηθελα να τα αγορασω αυτα εκτος ομως απο τον ναργιλε! δεν ειμαι φαν του αθληματος!χαχα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Μπουφάν και στυλό.
Πάλι τα διέλυσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Έναν καθρέφτη... ο προηγούμενος δεν άντεξε την ομορφιά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έναν καθρέφτη... ο προηγούμενος δεν άντεξε την ομορφιά μου :P
Κατάφερες να σπάσεις και καθρέπτη;:ermm:
Τι του πετούσες; Τη βούρτσα των μαλλιών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Κατάφερες να σπάσεις και καθρέπτη;:ermm:
Τι του πετούσες; Τη βούρτσα των μαλλιών;
Του έδειχνα φωτογραφίες σου :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
1. Μειλ. Τα χρόνια της εφηβείας που ανταλλάσσαμε με μπλε δόντι, γιατί ήτο η μόνη λύση για τσάμπα ήχους κλπ, έχουν πρέλθει ανεπιστρεπτί.
2. Της Σάμυ που εγκωμιάζατε προηγουμένως. Και σκάλισμα συσκευες υπόλοιπων εταιρειών.
3. Τη δουλειά μου θέλω να κάνω απροβλημάτιστα. Όχι πατέντες.
1. Ναι, η αλήθεια είναι ότι έχει και τα καλά του. Βλέπω μία με iPhone? Της λέω βγάλε φωτογραφία γιατί δεν έχω φλας. Α, δεν γίνεται να το στείλεις? Το email μου είναι... ;) Παρόλα αυτά το χρησιμοποιώ ακόμα το bluetooth για μεταφορά αρχείων, και θα χρησιμοποιείται και στο μέλλον μέσω NFC.
2. Pure android (Nexus?), αν και αυτό είναι ότι αρέσει στον καθένα μας σιγά.

Τέσπα καθένα έχει τα καλά και τα κακά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Για να επανέλθουμε στο θέμα : Θα'θελα να αγοράσω αυτόν εδώ https://www.hookah-shisha.com/p-8926-khalil-mamoon-hookah-blue-2pear-short-hookah.html αλλά πρέπει να μαζέψουμε κανένα φράγκο στην άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Για να επανέλθουμε στο θέμα : Θα'θελα να αγοράσω αυτόν εδώ https://www.hookah-shisha.com/p-8926-khalil-mamoon-hookah-blue-2pear-short-hookah.html αλλά πρέπει να μαζέψουμε κανένα φράγκο στην άκρη.
γιατί είναι τόσο ακριβό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
γιατί είναι τόσο ακριβό?

Πληρώνεις μια από τις καλύτερες μάρκες,ii) το μέγεθος και iii) τα υλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iraklisavg

Νεοφερμένος

Ο iraklisavg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μια μπλούζα Navy and Green αλλά όταν είδα τις τιμές εκεί στα Notos είπα άστο έρχονται εκπτώσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_97

Νεοφερμένος

Η _97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
:hmm: Τρίποδα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top