Αγορές που θέλετε να κάνετε

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Σαφώς καλυτερη απο αεροθερμο που καίει τα κέρατα του!

Αυτή θα είναι η πρώτη μου αγορά, μόλις επιστρέψω στην φοιτητική κατοικία. Πριν πάω σούπερ μάρκετ κιόλας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Αυτή θα είναι η πρώτη μου αγορά, μόλις επιστρέψω στην φοιτητική κατοικία. Πριν πάω σούπερ μάρκετ κιόλας.:P

Τα καλοριφερα αποτελούν τώρα πια ντεκόρ! Μη σου πω θα δημιουργούν μια "ζέστη" ανάμνηση ότι κάποτε τα σπίτια θερμαινονταν κι ετσι!
Που καταντήσαμε μωρε? μας βλέπω δίπλα στη σόμπα αλογονου,τυλιγμενους με κουβέρτες ,να πίνουμε βότκα,για να ζεσταθουμε και με ενα βιβλιο ανα χείρας διαβάζοντας για την εξεταστικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τα καλοριφερα αποτελούν τώρα πια ντεκόρ! Μη σου πω θα δημιουργούν μια "ζέστη" ανάμνηση ότι κάποτε τα σπίτια θερμαινονταν κι ετσι!
Που καταντήσαμε ρε μωρε? μας βλέπω δίπλα στη σόμπα αλογονου,τυλιγμενους με κουβέρτες ,να πίνουμε βότκα,για να ζεσταθουμε και με ενα βιβλιο ανα χείρας διαβάζοντας για την εξεταστικη!

Πραγματικά, για ντεκόρ και μόνο χρησιμεύουν πλέον. Ιδιαίτερα σε μέρη όπου οι θερμοκρασίες πιάνουν πάτο, οπότε άπαξ και το βάλεις, θα καίει πολύ. Προσωπικά, ακριβώς έτσι θα την περάσω. Σόμπα, κουβέρτες, και ... ο θεός βοηθός. Ούτε στο αναγνωστήριο στη σχολή έχουμε θέρμανση, οπότε δε βολεύει να πηγαίνουμε κι εκεί για διάβασμα.:worry: Άσ' τα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Πραγματικά, για ντεκόρ και μόνο χρησιμεύουν πλέον. Ιδιαίτερα σε μέρη όπου οι θερμοκρασίες πιάνουν πάτο, οπότε άπαξ και το βάλεις, θα καίει πολύ. Προσωπικά, ακριβώς έτσι θα την περάσω. Σόμπα, κουβέρτες, και ... ο θεός βοηθός. Ούτε στο αναγνωστήριο στη σχολή έχουμε θέρμανση, οπότε δε βολεύει να πηγαίνουμε κι εκεί για διάβασμα.:worry: Άσ' τα.

Τουλάχιστον εμάς η βιβλιοθηκη της σχολής, όσες φορές έχω παει ,ειναι φούρνος! :P
Θα κατασκηνωσω εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Τουλάχιστον εμάς η βιβλιοθηκη της σχολής, όσες φορές έχω παει ,ειναι φούρνος! :P
Θα κατασκηνωσω εκει!

Lucky one_
Εγώ θα κατασκηνώσω σε κανένα σπίτι με θέρμανση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Lucky one_
Εγώ θα κατασκηνώσω σε κανένα σπίτι με θέρμανση.:P

Σπίτι με θέρμανση έδω!:P
Έχω φιλοξενήσει κόσμο και κοσμάκη φέτος!

Ένα βιβλίο που θέλω να πάρω εδώ και καιρό και ένα αμάνικο μπουφανάκι,
το οποίο την άλλη βδομάδα δεν θα μου γλιτώσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
περιμένω τις εκπτώσεις.θα πάω να πάρω φόρμες:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
"Ε δε θα ψωνίσω και από τη λαϊκή" λέει το άλλο... Ε προφανώς θα τα 'χει για να τα δίνει.
Τέσπα, αυτό εδώ σκοπεύω ν' αγοράσω https://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/death-note-black-v-1/prod1022204pp/
Δεν έχεις δει ήδη την σειρά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχεις δει ήδη την σειρά?
Ναι. Μπορεί το άνιμε να ακολουθεί τα γεγονότα του μάνγκα, αλλά το σχέδιο του μάνγκα δεν παύει να είναι πολύ καλύτερο και γενικά ανώτερο. Επίσης, είναι φοβερή συλλογή(6 τόμοι) και δεν περιγράφεται το συναίσθημα να λες"δεν ξέρω τι να κάνω" και να κάθεσαι στο κρεβάτι και να διαβάζεις manga για να σκοτώσεις τη βαρεμάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
περιμένω τις εκπτώσεις.θα πάω να πάρω φόρμες:]

Αααα κι εγώ θέλω φόρμες. Και σακάκι θέλω να πάρω :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
1-2 φόρμες και κανα τζίν θέλω να πάρω ..!
αα και μποξεράκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
1-2 φόρμες και κανα τζίν θέλω να πάρω ..!
αα και μποξεράκια :D

κι εγω θελω καμια φορμουλα και κανενα τζινακι ειναι η αληθεια! αλλα απο μποξερακια ειμαι κομπλε,δεν χρειαζομαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemysterious

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ιάσονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα στριγκακια, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.


Never mind πάντως να προτιμήσεις το κοκκινάκι για να δείχνεις και wild. :thumbup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε μαλάκες,φτάνει πια,όχι άλλη συζήτηση για βρακιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

mitsosleo7

Νεοφερμένος

Ο mitsosleo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καταρχας θα ηθελα να αγορασω το iphone (αλλα με τι λεφτα?? )..προσπαθω να μαζεψω καποια μπας και καταφερω να το αγορασω...κατα τα αλλα δεν θελω κατι αλλο να αγορασω.. υπαρχουν και πραγματα αλλα πολυ πιο σημαντικα που θελω αλλα αυτα δεν αγοραζονται :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Ναι. Μπορεί το Ανιμε να ακολουθεί τα γεγονότα του μάνγκα, αλλά το σχέδιο του μάνγκα δεν παύει να είναι πολύ καλύτερο και γενικά ανώτερο. Επίσης, είναι φοβερή συλλογή(6 τόμοι) και δεν περιγράφεται το συναίσθημα να λες"δεν ξέρω τι να κάνω" και να κάθεσαι στο κρεβάτι και να διαβάζεις manga για να σκοτώσεις τη βαρεμάρα.

Άρα έχεις για να δίνεις και εσύ :-P

Εμένα η επόμενη αγορά είναι η κάρτα λεωφορείων :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Καταρχας θα ηθελα να αγορασω το iphone (αλλα με τι λεφτα?? )..προσπαθια μαζεψω καποια μπας και καταφερω να το αγορασω...κατα τα αλλα δεν θελω κατι αλλο να αγορασω.. υπαρχουν και πραγματα αλλα πολυ πιο σημαντικα που θελω αλλα αυτα δεν αγοραζονται :);)

Αν δεν έχεις λεφτά? Πάρε Android που αξίζει περισσότερο. Με τετρακόσια έχεις πάρει το S3. Με τα ίδια λεφτά παίρνεις το iphone 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top