Αγορές που θέλετε να κάνετε

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι, έχω βάλει στο μάτι και κάτι πυτζάμες...:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
αν δεν έχεις σκοπό να στήσεις σέρβερ, δεν υπάρχει λόγος να αγοράσεις κάτι τέτοιο.

εχει ομως γαματα χαρακτηριστικα... αν και δεν νομιζω να εδινα τοσα λεφτα... καλυτερα να παρεις αμαξι με λιγα λεφτακια παραπανω... βεβαια οποιος θελει να μου το κανει δωρο ειναι ευπροσδεκτος!!!:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι, έχω βάλει στο μάτι και κάτι πυτζάμες...:redface: :P

Κι εγώ! Πυτζάμες και μία κουβερτούλα από το Oysho!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
εχει ομως γαματα χαρακτηριστικα...


Οντως, η πασιέντζα και το φλιπεράκι δε θα κολλάνε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Κατι καλο.Κατι δυνατο.Κατι απο τελεμαρκετινγκ.

Α ναι το βρηκα.Παντοφλες με φακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κι εγώ! Πυτζάμες και μία κουβερτούλα από το Oysho!! :redface:

Τι θα γίνει με μας τις 2? :P
Δείχνω παπούτσια, λες θα πάρεις και συ τέτοια.
Λέω θέλω πυτζάμες, θέλεις και συ.
What's next on the list?:P

p.s. Εγώ ξέρω ένα μαγαζάκι στην Χαριλάου, πολύ μ' αρέσει και έχει γουστόζικες πυτζάμες, από εκεί ψωνίζω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Α ναι το βρηκα.Παντοφλες με φακο.

Σοβαρά μιλάς? Υπάρχει τέτοια πατέντα? Αν υπάρχει στείλε μου σε π.μ το τηλ. του τελεμάρκετινγκ :P

Εγώ τώρα κάνω έρευνα αγοράς για το που θα βρω πιο φτηνό το "Το θεώρημα του παπαγάλου". Τον τελευταίο καιρό κάτι με έχει πιάσει και διαβάζω συνεχώς βιβλία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς? Υπάρχει τέτοια πατέντα? Αν υπάρχει στείλε μου σε π.μ το τηλ. του τελεμάρκετινγκ :P

Εγώ τώρα κάνω έρευνα αγοράς για το που θα βρω πιο φτηνό το "Το θεώρημα του παπαγάλου". Τον τελευταίο καιρό κάτι με έχει πιάσει και διαβάζω συνεχώς βιβλία...

Εδω-->https://www.papasotiriou.gr/product.gbook.asp?pfid=1889018&prid=1143250
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς? Υπάρχει τέτοια πατέντα? Αν υπάρχει στείλε μου σε π.μ το τηλ. του τελεμάρκετινγκ :P

Εγώ τώρα κάνω έρευνα αγοράς για το που θα βρω πιο φτηνό το "Το θεώρημα του παπαγάλου". Τον τελευταίο καιρό κάτι με έχει πιάσει και διαβάζω συνεχώς βιβλία...

https://fouriozos.blogspot.gr/2012/02/blog-post_7389.html :P Υπαρχουν στα αληθεια.


Μην το διαβασεις το θεωρημα του παπαγαλου.Θελει παπαγαλια για να το διαβασεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Και από πότε ένα καλό βρακί πρέπει απαραίτητα να έχει 15 ευρώ; :hmm:
Πόσο μάλλον και ένα μισό βρακί. Ακόμα και η μινέρβα πιο φτηνά τα έχει, άκου εκεί! 15 ευρώ τρεις κλωστές.
Πάλι καλά που δε φοράω τέτοια, δεν θα ανεχόμουν τόσο κλέψιμο. :mad:

10Ε το ένα?! :eek:
Τα έχω βρει πολύ φθηνότερα και καλής ποιότητας. Νταξ, στην λαϊκή με 3Ε αγοράζεις 4-5.

Εγώ πάντως,για να πάρω δώρο εσώρουχα στην κοπέλα μου,μπορώ να πω πως έχω δώσει αρκετά περισσότερα :redface:

εγω θα παρω γυαλια ηλιου απο τον πασιγνωστο και επικο και θρυλικο ΜΙΜΗ στην κανιγγος...δεν παιζονται!

Τον Μίμη τον Ανδρουλάκη?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Με τα έξοδα αποστολής πάει στα 22Ε. Θα ρωτήσω και στα βιβλιοπωλεία της περιοχής μου να δω τι τιμές έχουν και θα συγκρίνω.


Ίσως αυτή να είναι η επόμενη μου αγορά' :P

Δες τι άλλη θεϊκή παντόφλα βρήκα:


https://notinea.over-blog.com/article-62182112.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Με τα έξοδα αποστολής πάει στα 22Ε. Θα ρωτήσω και στα βιβλιοπωλεία της περιοχής μου να δω τι τιμές έχουν και θα συγκρίνω.

Amateurs. ΤΟ βιβλιοπωλείο.
Με τα έξοδα αποστολής πάει στα 20.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Θέλω επίσης να πάρω μια Dslr, ένα mitsubishi evolution, μια ducatti, ένα ρουτερ της προκόπης γιατί το δικό μου τα έχει παίξει, ένα μαυρο τζιν και προφυλακτικά γιατί μου τελείωσαν :P. Ζητάω πολλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θέλω επίσης να πάρω μια Dslr, ένα mitsubishi evolution, μια ducatti, ένα ρουτερ της προκόπης γιατί το δικό μου τα έχει παίξει, ένα μαυρο τζιν και προφυλακτικά γιατί μου τελείωσαν :P. Ζητάω πολλά?

Νταξ, τα προφυλακτικά εύκολο, τώρα για τα άλλα μάλλον θες οικονομίες...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,423 μηνύματα.
Νταξ, τα προφυλακτικά εύκολο, τώρα για τα άλλα μάλλον θες οικονομίες...:whistle:

εκτός αν δε πάρω τα προφυλακτικά, αφήσω έγκυο καμιά πλούσια και μου τα πάρει αυτή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
"Ε δε θα ψωνίσω και από τη λαϊκή" λέει το άλλο... Ε προφανώς θα τα 'χει για να τα δίνει.
Τέσπα, αυτό εδώ σκοπεύω ν' αγοράσω https://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/death-note-black-v-1/prod1022204pp/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
"Ε δε θα ψωνίσω και από τη λαϊκή" λέει το άλλο... Ε προφανώς θα τα 'χει για να τα δίνει.
Τέσπα, αυτό εδώ σκοπεύω ν' αγοράσω https://www.public.gr/product/comics/foreign-comics-and-manga/death-note-black-v-1/prod1022204pp/
Τοτε εσυ να ψωνισεις αυτο που θελεις απο πλανοδιο αλλοδαπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


ΥΓ: ας μου πει κάποιος πως μπορώ να βάζω την φωτογραφία να φαίνεται στο πλαίσιο του μηνύματος και να μην βγαίνει έξω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Το πετρέλαιο άνετα συμπεριλαμβάνεται στη λίστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top