Αγορές που θέλετε να κάνετε

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Πήρες και άλλα εσώρουχα δηλαδή; Γιατί με τα υποτυπώδη μαθηματικά μου 3 x 10 κάνει 30 ευρώ :P Να πηγαίνεις με τη μαμά σου για ψώνια, όχι μόνη.

Duhh! Πήρε και δώρα και πορτατίφ γραφείου. Δεν προσέχεις τι διαβάζεις.:worry:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Αυτά τα αγόρασε με τα υπόλοιπα 70 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Με τη μαμα μου πηγα. Και δεν με κλεψανε. Ειχανε 15 το 1 και μου κανανε εκπτωση. Ενταξει ειπαμε κριση κλπ αλλα δεν θα ψωνιζω και απο τη λαικη ρουχα. :P
Να δουμε ποσο, ποσοι και ποσες ακομα θα ασχοληθειτε με τα βρακια μου. :hmm::D:P:);):whistle::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Απόδειξη έδωσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Και από πότε ένα καλό βρακί πρέπει απαραίτητα να έχει 15 ευρώ; :hmm:
Πόσο μάλλον και ένα μισό βρακί. Ακόμα και η μινέρβα πιο φτηνά τα έχει, άκου εκεί! 15 ευρώ τρεις κλωστές.
Πάλι καλά που δε φοράω τέτοια, δεν θα ανεχόμουν τόσο κλέψιμο. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα στριγκακια, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.

Συγγνώμη αλλά εγώ ντρέπομαι να πω σε 5000 αγνώστους ότι θα πάω πχ αύριο να αγοράσω strings. Και πίστεψέ με έχω ψωνίσει πιο πολλές φορές από σένα. Γράψε εσώρουχα γενικά και μην το προσδιορίζεις. Καλά σε κάνουν τώρα και σου τα χώνουν. Και ναι έδωσες πολλά λεφτά για 2x15 cm ύφασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ποπ κορν για να συνεχισω να διαβαζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
3 σώβρακα κάλβιν κλάιν μάιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
αυτό το βιβλίο:


ξέρω, ξέρω, δεν είμαι 12 χρονών κλπ αλλά τα 'χω διαβάσει όλα και μ'αρέσουν τρελά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
3. μαυρο ασπρο κοκκινο. 10ε το καθενα. Ελπιζω τωρα να ησυχασατε και για την ηθικη μου και για τα οικονομικα μου. :/:

10Ε το ένα?! :eek:
Τα έχω βρει πολύ φθηνότερα και καλής ποιότητας. Νταξ, στην λαϊκή με 3Ε αγοράζεις 4-5.


αυτό το βιβλίο:

ξέρω, ξέρω, δεν είμαι 12 χρονών κλπ αλλά τα 'χω διαβάσει όλα και μ'αρέσουν τρελά.:P

Αυτά τα έχει όλα ο αδερφός μου που 'ναι 15. :P

Άντε ας πω κι εγώ...
θέλω τέτοια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
παντως το θεμα με τα στριγκακια παρα εχει γινει! το καθε νιανιαρο φοραει κι απο ενα και φροντιζει να το αναδεικνυει...ας χαλαρωσουμε λιγο!
δεν αναφερομαι στη συγκεκριμενη κοπελα , γενικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
προς τους κυρίους: Και τώρα θέλετε να μου πείτε ότι σας χαλάει που φοράνε όλες (ακόμα και 14 χρονών) στριγκάκια :P Αφήστε τα σάπια, δεν πείθετε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Άντε ας πω κι εγώ...
θέλω τέτοια...

Εγώ πήρα αυτά https://www.giannakazakou.gr/gynaikeia-papoutsia/papoutsia-casual/cestres.html?color=977 την προηγούμενη βδομάδα.Μου άρεσαν και αυτά που λες αλλά τελικά τα προτίμησα γιατί είχαν αυτό με τα κορδόνια και δεν ήθελα να είναι τελείως σκέτα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
προς τους κυρίους: Και τώρα θέλετε να μου πείτε ότι σας χαλάει που φοράνε όλες (ακόμα και 14 χρονών) στριγκάκια :P Αφήστε τα σάπια, δεν πείθετε..:P

γιατί ποιο αγόρι δε γουστάρει να βλέπει άσπρο κολάν με κιλότα από μέσα; 8)

εε παιδιά, σε 2-3 χρόνια θα σκάει 200+ / μήνα σε φροντιστήρια, μην αναφέρω το αλλάζωκινητόκάθε2χρόνιαγιαναπουλάωμούρη. Τα ψώνια των Χριστουγέννων σας μάραναν που αν θες άνετα βγάζεις μια 200άρα απ' τα κάλαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
10Ε το ένα?! :eek:
Τα έχω βρει πολύ φθηνότερα και καλής ποιότητας. Νταξ, στην λαϊκή με 3Ε αγοράζεις 4-5.




Αυτά τα έχει όλα ο αδερφός μου που 'ναι 15. :P

Άντε ας πω κι εγώ...
θέλω τέτοια...


τι νουμερο φορας?:hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Άντε ας πω κι εγώ...
θέλω τέτοια...

Όντως, πολύ ωραία παπούτσια. Πήρα ανάλογα πριν 2-3 εβδομάδες. Αν κατέβεις Αθήνα, σού έχω μαγαζί στο κέντρο με καστόρινα ποιότητας (αληθινό δέρμα) σε καλή τιμή, διότι φέρνει σπασμένα νούμερα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω θα παρω γυαλια ηλιου απο τον πασιγνωστο και επικο και θρυλικο ΜΙΜΗ στην κανιγγος...δεν παιζονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Btw, επισκεφτείτε και κανένα παλαιοπωλείο. Έχει πολύ ωραία γυαλιά ηλίου, κοσμήματα, έπιπλα κτλ σε πολύ καλές τιμές! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top