Αγορές που θέλετε να κάνετε

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Ενα i-pad με θήκη μεταφοράς - πληκτρολόγιο - βάση ηλιακα φορτιζόμενη, μία DSLR Nikon και ένα laptop DELL τελευταίας τεχνολογίας (αλλά όχι με Windows 8 γιατί άκουσα οτι δε λένε! ) :D:D:P:P:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
το ΜΟΝΟ που χρειαζομαι ειναι παπουτσια.....ενα ζευγαρι μποτουλες,ενα ζευγαρι αθλητικά,και ενα ζευγαρι ψηλοτακουνα δεν θα με πειραζε....Κατα τα αλλα τα εχω όλα.....ενταξει δεν εχω το κινητο με 500 ευρω ουτε πισι με 2.500.Προτιμώ να παίρνω πολλά πράγματα σε μικρές τιμές κα ι απο οικονομικης αποψεως ειμαι μια χαρα !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αυτό :P έχω ακούσει καλές εντυπώσεις και τώρα το ψάχνω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
1 παλτό, 1 δερμάτινο μπουφάν, 1 pullover, 1 φούτερ, 2 ζευγάρια παππούτσια (το 1 αθλητικά), καινούριο κινητό, καινούριο ρολόι, 1 jean, 1 παντελόνι formal.

Αυτά για φέτος (δηλαδή για το 2012)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα στριγκακια, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LOYKANIKOS

Νεοφερμένος

Ο LOYKANIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ενα κρανος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα στριγκακια, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.

Από περιέργεια, τα λεφτά για όλα αυτά πού τα βρήκες? Βγήκες για κάλαντα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Από περιέργεια, τα λεφτά για όλα αυτά πού τα βρήκες? Βγήκες για κάλαντα?:confused:
Δεν ηταν ουτε πολλα ουτε ακριβα. Ολα μαζι περιπου 100ε εκαναν. Χωρις το ποδηλατο βεβαα που το σκεφτομαι μονο. Καλαντα ειπα μονον στους γονεις και τους παπουδογιαγιαδες. Μαζεψα αρκετα δωρα και εχω και λευτα στην ακρη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα στριγκακια, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.

Είναι 14 ετών ....

Εχεις μελλον εσυ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα στριγκακια, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.
και "Είναι 14 ετών" .

Εγώ μεγάλωσα ή εσείς μεγαλώσατε απότομα; :worry:

Εdit:
DrHouse μόλις είδα το ποστ σου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Είναι 14 ετών .... Εχεις μελλον εσυ...:)
Τι σημασια εχει η ηληκια με τα στριγγακια? (Εσυ μην τα φορεσεις πριν τα 30) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είναι 14 ετών ....

Εχεις μελλον εσυ...:)

και "Είναι 14 ετών" .

Εγώ μεγάλωσα ή εσείς μεγαλώσατε απότομα; :worry:

Εdit:
DrHouse μόλις είδα το ποστ σου... :P

Καλά εντάξει, αυτό με τα στρινγκάκια το είδα στο ποστ της και μου γύρισαν λίγο τα μάτια (λίγο), αλλά έχω ένσταση αλλού τώρα.
Μ' αρέσει που κολλήσατε κυρίως σ' αυτό και όχι στο...

Δεν ηταν ουτε πολλα ουτε ακριβα. Ολα μαζι περιπου 100ε εκαναν.

Θεωρείς λογικό ποσό σε τέτοια εποχή τα 100Ε να τα δίνεις μονοκοπανιάς?:worry:
Δεν σε κατακρίνω δικά σου είναι τα λεφτά, απλά μου κάνει εντύπωση που λες ότι δεν σου φάνηκαν ακριβά.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλά εντάξει, αυτό με τα στρινγκάκια το είδα στο ποστ της και μου γύρισαν λίγο τα μάτια (λίγο), αλλά έχω ένσταση αλλού τώρα.
Μ' αρέσει που κολλήσατε κυρίως σ' αυτό και όχι στο...
Θεωρείς λογικό ποσό σε τέτοια εποχή τα 100Ε να τα δίνεις μονοκοπανιάς?:worry:
Δεν σε κατακρίνω δικά σου είναι τα λεφτά, απλά μου κάνει εντύπωση που λες ότι δεν σου φάνηκαν ακριβά.:worry:
Δεν ηξερα οτι τα στριγγακια ειχαν οριο ηληκιας. Υπαρχουν σε ολα τα μεγεθη ακομα και για 5χρονα. :P
Οσο για τα ψωνια μου δεν νομιζω οτι αγορασα κατι αχρηστο απο υπερκαταναλωτισμο. Να τι πηρα: Σκουφι, εσωρουχα, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Ολα ηταν απαραιτητα. Για τα χρηματα ξοδεψα απο αυτα που μαζεψα σαν δωρα. Δεν πιστευω οτι ειμαι ατομο που ξοδευει πολλα. Για παραδειγμα ειμαι η μονη στην ταξη μου με κινητο απλο των 20ε. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
έλενα γιου ντιντ α γκρειτ τζομπ;)
αν ήταν καπως έτσι το ποστ σου απλώς θα είχε περάσει αδιάφορο :/:



Μου εχουν μεινει να αγορασω μερικα μικροπραγματα. Σκουφι, εσωρουχα , κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Αν ειναι αυριο ανοιχτα αλλιως τη δευτερα. Για αργοτερα θα θελω καινουριο ποδηλατο.

:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δεν ηξερα οτι τα στριγγακια ειχαν οριο ηληκιας. Υπαρχουν σε ολα τα μεγεθη ακομα και για 5χρονα. :P
Οσο για τα ψωνια μου δεν νομιζω οτι αγορασα κατι αχρηστο απο υπερκαταναλωτισμο. Να τι πηρα: Σκουφι, εσωρουχα, κομπιουτερακι, ακουστικα, σκουλαρικια, πορτατιφ γραφειο, και μερικα δωρακια. Ολα ηταν απαραιτητα. Για τα χρηματα ξοδεψα απο αυτα που μαζεψα σαν δωρα. Δεν πιστευω οτι ειμαι ατομο που ξοδευει πολλα. Για παραδειγμα ειμαι η μονη στην ταξη μου με κινητο απλο των 20ε. ;)

Καλέ δεν σε κατακρίνω ούτε για τα λεφτά που δίνεις ούτε για τα στρινγκάκια.:P
Άσε κάτι αγοράκια εδώ μέσα να ανησυχούνε για την διαφύλαξη της ηθικής σου (φοράς στρινγκάκια στα 14? χάλασε ο κόσμος και γίναμε όλες πουτάνες...)
Ούτε τις αγορές σου κατακρίνω, πόσο χρήσιμες ή άχρηστες ή δείγμα υπερκαταναλωτισμού είναι. Απλά μου φάνηκαν μαζεμένα λεφτά, και νταξ, δεν τα έχει ο μέσος άνθρωπος για να τα δώσει μονοκοπανιάς και μου έκανε εντύπωση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βασικά _Evangeline_ νταξ, αν σκεφτείς ότι είναι χρονιάρες μέρες και μαζεύουν χαρτζιλικάκια από δω κι από κει, δεν είναι τεράστιο το ποσό που ξόδεψε.
Εγώ σε τέτοια ηλικία ότι μάζευα τα έκανα δώρα, και μιλάω για πολύ μεγαλύτερο ποσό (γενικά τα λεφτά στα δώρα δε τα λυπάμαι ρε παιδιά, μπορεί να δω κάτι ακριβό να μου αρέσει αλλά να μη το πάρω για εμένα, να το πάρω πχ για τη φίλη μου, με τρελαίνει η φάτσα που παίρνουν όλοι όταν ανοίγουν δώρα μωρέεεε :D )
Τώρα θα μου πεις, σε τέτοιες μέρες που περνάμε ναι ίσως είναι λίγο υψηλό το πόσο, αλλά και πάλι, από ένα 50ρικο να πάρεις από γιαγιάδες και παππούδες να τα λεφτά, μαζεύτηκαν.

elena98 αν πήρες ιδιαίτερα...εσώρουχα για ιδιαίτερη περίσταση χαλάλι (τώρα το θέμα που έχω εγώ με την ηλικία το έχεις καταλάβει, οπότε ας μην επαναλαμβάνομαι τα είπαν οι από πάνω) , αν τα πήρες για καθημερινή χρήση, πως σε βολεύουν; :confused:

Τέσπα, αυτό που θέλω εγώ πάρα πολύ να πάρω κάποια στιγμή αλλά δε το σηκώνει καθόλου η τσέπη μου, είναι ένα μηχανηματάκι για να κάνω πιο άνετα τα χειροποίητα μπιχλιμπίδια μου και τις μικρές δημιουργίες μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Περιμένετε βρε παιδιά, δεν μας είπε.... πόσα στρινγκάκια πήρε; :hehe: Να δούμε μην την κλέψανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Περιμένετε βρε παιδιά, δεν μας είπε.... πόσα στρινγκάκια πήρε; :hehe: Να δούμε μην την κλέψανε.
3. μαυρο ασπρο κοκκινο. 10ε το καθενα. Ελπιζω τωρα να ησυχασατε και για την ηθικη μου και για τα οικονομικα μου. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Σε κλέψανε. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πήρες και άλλα εσώρουχα δηλαδή; Γιατί με τα υποτυπώδη μαθηματικά μου 3 x 10 κάνει 30 ευρώ :P Να πηγαίνεις με τη μαμά σου για ψώνια, όχι μόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top