Αγορές που θέλετε να κάνετε

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μπαταρία για το λάπτοπ. Τώρα το καημένο το έχω χωρίς μπαταρία, μόνο με το τροφοδοτικό. :P
4 μήνες την ζαχαρώνω την μπαταρία, άντε να δω πότε θα την πάρω, αφού λεφτά δεν έχω. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ολα τα ΙΚΕΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Α, και ακουστικά της προκοπής θέλω, μπας και αντέξουν λίίίίίγο παραπάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μπαταρία για το λάπτοπ. Τώρα το καημένο το έχω χωρίς μπαταρία, μόνο με το τροφοδοτικό. :P
4 μήνες την ζαχαρώνω την μπαταρία, άντε να δω πότε θα την πάρω, αφού λεφτά δεν έχω. :ermm:
Μια μπαταρια ποσο εχει περιπου;
Και επειδη ειμαι ασχετος ξερεις αν υπαρχουν μπαταριες για lenovo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μια μπαταρια ποσο εχει περιπου;
Και επειδη ειμαι ασχετος ξερεις αν υπαρχουν μπαταριες για lenovo;

100€ οι απλές συνήθως και 150-200€ οι ενισχυμένες που κρατάνε περισσότερη ώρα.
Πανάκριβες είναι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
100€ οι απλές συνήθως και 150-200€ οι ενισχυμένες που κρατάνε περισσότερη ώρα.
Πανάκριβες είναι :redface:

Άμα δεν ήταν τόσο ακριβές λες να τις ζαχάρωνα 5 μήνες κοντά? :P

Μια μπαταρία κοστίζει σχεδόν όσα παίρνω για χαρτζιλίκι σε ένα μήνα.:redface:
Δεν πειράζει, το laptop λειτουργεί μια χαρά και με την τροφοδοσία. :P Και ας μην είναι laptop. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αιθερόλαμνος

Νεοφερμένος

Η αιθερόλαμνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Ειδικής Αγωγής Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ααα.. τώρα που το 'φερε η κουβέντα και ένα ψύκτη για το λάπτοπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,100 μηνύματα.
Άμα δεν ήταν τόσο ακριβές λες να τις ζαχάρωνα 5 μήνες κοντά? :P

Μια μπαταρία κοστίζει σχεδόν όσα παίρνω για χαρτζιλίκι σε ένα μήνα.:redface:
Δεν πειράζει, το laptop λειτουργεί μια χαρά και με την τροφοδοσία. :P Και ας μην είναι laptop. :P

Tι μαρκα είναι το laptop σου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,100 μηνύματα.
:D και εγώ εχω acer η μπαταρία μου κρατάει μετά από 4 χρόνια μόλις :( 10 λεπτά :(

με 60 ευρώ παιρνεις καινούρια
https://www.batteries.gr/product.asp?catid=2174
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
αθλητικα παπουτσια :D

βαρεθηκα τα σταρακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
100€ οι απλές συνήθως και 150-200€ οι ενισχυμένες που κρατάνε περισσότερη ώρα.
Πανάκριβες είναι :redface:
Οταν λες οι απλες ποση ωρα κρατανε περιπου;
Επειδη 100€ δινω,παραπανω δυσκολα,καλυτερα να παρω νεο λαπτοπ..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ένα νέο κινητό γιατί αυτο που εχω τωρα αρχίζει να με εκνευρίζει.συγκεκριμενα είτε το xperia sola ή το xperia U.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τα βασικα LPs των Led Zeppelin προς το παρον. Για αργοτερα θελω ενα laptop, γιατι αυτο το εχω 5 χρόνια και του εχουν φυγει κουμπια και προσφατα χαλασε και το τροφοδοτικο...

Επισης θελω και καμια 150αρα για να παω για ψωνια χωρις καποιο σκοπο. Ξερεις τυπου: παιρνω οτι βλεπω και μ' αρεσει.


Α και σε 1-2 χρονια, καινουριο πιανο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Οταν λες οι απλες ποση ωρα κρατανε περιπου;
Επειδη 100€ δινω,παραπανω δυσκολα,καλυτερα να παρω νεο λαπτοπ..:/:

Βασικά κοίτα, διαφέρουν πολύ τα λαπτοπ σε χρήση ενέργειας και διαχείρηση των πόρων, οπότε αν έχεις λαπτοπ >= 13 ιντσων με 100€ θα πάρεις 6-cell li-ion μπαταρία λογικά, που ανάλογα το λαπτοπ σου θα κρατάει 1,5-4 ώρες (εμένα τέτοια είναι και κρατάει 3 ώρες περίπου με μέτρια χρήση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Να δω το λάπτοπ μου να δουλεύει χωρίς το καλώδιο στο ρεύμα και τι στον κόσμο.
Μόλις δώσω Πανελλήνιες θα πάρω να πάρω μία. :hehe: :P
Προς το παρόν no battery at all.

Επίσης θα πάω να πάρω παπούτσια, φόρμες και το Μεταίχμιο του Εμμανουηλίδη για τον Αριστοτέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Βιβλίααααααα! Πολλά βιβλία και πολλά ζευγάρια Manolo Blahnik αλλά μόνο στον ύπνο μου δυστυχώς! =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θέλω την Αναλυτική Γεωμετρία του Ξένου, άντε μπας και το περάσουμε το χαζομάθημα.
Θέλω το Chanel No5 (βιβλίο ντε).

Και πάλι...
Θέλω να εξαγοράσω τον βαθμό μου στον Ηλεκτρομαγνητισμό. Πληρώνω όσο-όσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ένα εισητήριο για New York,Please.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top