Αγορές που θέλετε να κάνετε

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Βιβλιοθήκη
Ακουστικά κεφαλής
Ποντίκι πένα για το pc...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παρατηρηση πρωτοποριας στο ischool.

Το 99.9% των χρηστων,θελουν να αγορασουν βιβλια.Τελικα ειμαστε πολυ μπροστα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
ενα γιαουρτι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ένα μάυρο παντελόνι για τη συναυλία με τη φιλαρμονική...πρέπει να το έχω πάρει μέχρι τη πέμπτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Αυτόματο μαζευτήρι δωματίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αυτόματο μαζευτήρι δωματίου.

Βγήκε τέτοιο άγιο πράγμα στην αγορά?:blink:
Γι αυτό πληρώνω όσο όσο.
Oh Lord my dream came true!. :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω θελω να αγορασω μια ψυχη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xx-Giota-xX

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
-Κάρτα μνήμης για την ψηφιακή που πήρα πέρυσι και έδωσα ένα κάρο λεφτά και ΔΕΝ υπολόγισα την κάρτα μνήμης!
-Θήκη για το ipad πάει το 45άρι
Αυτά νομίζω...α και κάνα καινούριο κινητάκι δεν θ με χαλούσε αλλά ΠΟΥ καιρός για πολυτέλειες... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
τσιγαρα , μου εμειναν μονο 4 απο το χθεσινο πακετο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εσκασα 45ευρα για την περιβοητη θηκη ipad Γιωτα...την πηρα απο το πλαισιο και ειμαι ευχαριστημενη,εχει ωραια χρωματακια
-Εγω θελω καινουργια ποδια για την σχολη γιατι η παλια γεμισε με ροζ,κιτρινα χημικα(τα οποια ΔΕΝ βγηκα με τα πλυσιματα)..και το νεο εξαμηνο πλησιαζει
-Κατι μαυρα παπουτσακια Vans,εχω φαει το κοσμο να τα βρω
-Και το δευτερο βιβλιο απο hunger games...
αυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ένα κινητό,μερικά ρούχα,βιβλία,mp3,μια les paul (και ας μη ξερω να παιζω),εμ τι άλλα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Τον Neymar στη Barcelona στο football manager.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Εγώ λέω να αγοράσω κάνα φράγκο γιατί έχω ξεμείνει...
Θα ξεκινήσω από πεντακοσάρικα...

Τον Neymar στη Barcelona στο football manager.
Μην καταστρέψεις την ομάδα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αυτό:



Που πάει πακέτο με αυτό:



Και αυτό:




Σύνολο ένα 400άρι, αλλά μπορούν να περιμένουν μέχρι το χειμώνα. :whistle:

Α, και δε θα λεγα όχι και σε μια αξιοπρεπή καμερούλα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalisbarca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Αμάξι,καινούριο pc,βιβλία

Ποιος θέλει να γίνει επενδυτής μου? :P
Γίνε καλύτερα εσύ επενδυτής στους βάζελους γιατί δεν έχετε ούτε για νερά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σκοπευω να παρω το βραχιολι Bios Balance και θα ηθελα να μου πειτε οποιος γνωριζει απο φιλους κτλ ή καλυτερα αν ο ιδιος εχει το βραχιολι,αν αξιζει η αγορα του.
Εχω ρωτησει ατομα που μου εχουν πει πως οντως το βραχιολι τους εχει βοηθησει στην καθημερινοτητα τους και καποια αλλα οτι ειναι μουφα.
Εχω εδω και μηνες αϋπνιες και κυριως γι αυτο τον λογο θελω να το αγορασω επειδη εχω ακουσει οτι βοηθαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
ΜΟΥΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Πραγματικά δε πιστεύω οτι υπάρχουν άτομα που πιστεύουν οτι μπούρδα κυκλοφορεί για να βγάλουν λεφτά οι εταιρίες.
Ολα είναι θέμα ψυχολογίας και τίποτα άλλο. Και καλά ξεγελάς τον εγκέφαλό σου οτι είσαι καλά φορώντας το, ενώ στην ουσία το βραχιόλι δεν κάνει τίποτα απολύτως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κανε εναν κοπο και δες αυτο προτου κανεις καποια περετερο συζητηση η σκεψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Σκοπευω να παρω το βραχιολι Bios Balance και θα ηθελα να μου πειτε οποιος γνωριζει απο φιλους κτλ ή καλυτερα αν ο ιδιος εχει το βραχιολι,αν αξιζει η αγορα του.
Εχω ρωτησει ατομα που μου εχουν πει πως οντως το βραχιολι τους εχει βοηθησει στην καθημερινοτητα τους και καποια αλλα οτι ειναι μουφα.
Εχω εδω και μηνες αϋπνιες και κυριως γι αυτο τον λογο θελω να το αγορασω επειδη εχω ακουσει οτι βοηθαει.
Κοιτα ΟΛΑ αυτα εμενα μου φαινονται ΒΛΑΚΕΙΕΣ....Ο πατερας μου αρχικα ειχε παρει ενα με 10 ευρω και πιστεψε οτι του περασανε ολα....ουτε πονους ειχε ουτε τιποτα....Ωσπου ενας φιλος του του ειπε οτι ειναι μουφα το βραχιολι του πατερα μου και οτι τα καλα και τα γνησια κανουν 60 και 70 ευρω....Και μαντεψε...να σου ποναγε και ολα τα συναφη....Πηγε ο κουτος και αγορασε ενα "γνησιο" (μη χ**ω) και το φοραγε για λιγο καιρο ΠΑΛΙ πιστευοντας οτι τον βοηθαει....Και οντως το εκανε...Αλλα οχι αυτο....το βραχιολι αλλα το μυαλο του!!!

Λοιπον ηθικο διδαγμα το μυαλο μας ξεγελιεται ΠΟΛΥΥΥ ευκολα και καποιοι επιτηδιοι το εκμεταλευονται
(Προσωπικη Εμπειρια)
Οσο για την αϋπνια σου...θα σου προτεινα κανενα τσαι χαμομηλι...Και εγω στις πανελληνιες δεν μπορουσα να κοιμηθω και με αυτο επευτα ΞΕΡΟΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
https://www.homeopathy.gr/homeopathy/placebo.html

Τι είναι placebo

Φαινόμενο placebo (πλασέμπο) ονομάζεται το φαινόμενο κατά το οποίο ένας ασθενής παρουσιάζει βελτίωση ενώ λαμβάνει ένα εικονικό φάρμακο, δηλαδή μια ουσία χωρίς πραγματική δράση για το πρόβλημα που αντιμετωπίζει. Πρόκειται δηλαδή για φαινόμενο αυθυποβολής, κατά το οποίο, ο ασθενής πιστεύοντας ότι λαμβάνει ένα φάρμακο που θα τον βοηθήσει, εξ'αιτίας αυτής της πεποίθησης και μόνο παρουσιάζει βελτίωση.

Τα εικονικά σκευάσματα (placebo) χρησιμοποιούνται ευρέως στις ιατρικές μελέτες για τη σύγκριση της αποτελεσματικότητας των φαρμάκων. Το φαινόμενο placebo είναι ένα ευρέως διαδεδομένο φαινόμενο και παρουσιάζεται περίπου στο 30% όσων λαμβάνουν φάρμακα (χημικά ή μη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top