Αγορές που θέλετε να κάνετε

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κάνε την αρχή αγοράζοντας αυτό και μετά πάρε και τα υπόλοιπα όργανα για να μην τρομάζουμε άλλο:

((nuff said))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis19

Νεοφερμένος

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Εγώ ενα κατοικιδιο!Εχω αρκετο χωρο στην αυλη για να χωρεσω εγω!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

το δοκιμασα σε ενα μαγαζι και σκαλωσαα:inlove:
σε μια αλλη ζωη που θα εχω τοσα χρηματα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μία χόβολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ένα από τα παρακάτω (δεν είμαι σίγουρος πιο βέβαια...)


Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Δ. ΠΑΝΟΣ


Ο ΛΥΚΟΣ ΤΗΣ ΣΤΕΠΑΣ
HESSE HERMANN


ΔΙΑΛΕΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ

ADORNO W. THEODOR, HORKHEIMER MAX


ΑΦΟΡΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
SCHOPENHAUER ARTHUR


ΝΕΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΣΧΑΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

HAWKING STEPHEN, MLODINOW LEONARD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Ένα από τα παρακάτω (δεν είμαι σίγουρος πιο βέβαια...)


Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Δ. ΠΑΝΟΣ


Ο ΛΥΚΟΣ ΤΗΣ ΣΤΕΠΑΣ
HESSE HERMANN


ΔΙΑΛΕΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ

ADORNO W. THEODOR, HORKHEIMER MAX


ΑΦΟΡΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
SCHOPENHAUER ARTHUR


ΝΕΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΣΧΑΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ

HAWKING STEPHEN, MLODINOW LEONARD


Εγώ προτείνω το τελευταίο (όχι ότι έχω διαβάσει όλα τα άλλα! :P)
Συγκεκριμένα, μόνο το τελευταίο διάβασα, και ήταν πολύ καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Έναν παπαγαλο
για να με λέει κάθε φορά πόσο όμορφος είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θέλω να πάρω μία κιθάρααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Είμαι σε τρίλημμα...ποιό λέτε εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • G61242-4_ΜΠΛΕ_1.jpg
    G61242-4_ΜΠΛΕ_1.jpg
    393.3 KB · Εμφανίσεις: 125
  • Q35455-4_ΓΚΡΙ-ΜΩΒ_1.jpg
    Q35455-4_ΓΚΡΙ-ΜΩΒ_1.jpg
    414.8 KB · Εμφανίσεις: 115
  • G64039-4_ΚΙΤΡΙΝΟ_1.jpg
    G64039-4_ΚΙΤΡΙΝΟ_1.jpg
    459.8 KB · Εμφανίσεις: 124

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα μπλέ. ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ έχω κάτι Adidas για το γυμναστήριο και το σχολείο αλλά την άνοιξη δεν υπάρχει φόρμα στη ντουλάπα με την οποία να συνδυάζεται το κόκκινο.:redface: Δηλαδή,άι στο καλό.:P
Με τζελ να'ναι και ό,τι να΄ναι. Είναι απίστευτα βολικά τα αθλητικά με τζελ.:D
Θέλω ένα μηχάνημα που να φτιάχνει όλους τους καφέδες και τις σοκολάτες εκτός γαλλικό και ελληνικό :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εγώ έχω κάτι Adidas για το γυμναστήριο και το σχολείο αλλά την άνοιξη δεν υπάρχει φόρμα στη ντουλάπα με την οποία να συνδυάζεται το κόκκινο.:redface: Δηλαδή,άι στο καλό.:P
Με τζελ να'ναι και ό,τι να΄ναι. Είναι απίστευτα βολικά τα αθλητικά με τζελ.:D
:sly:
Θέλω ένα μηχάνημα που να φτιάχνει όλους τους καφέδες και τις σοκολάτες εκτός γαλλικό και ελληνικό :redface:
:ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
εγω θελω να αγορασω πιστολια , καραμπινες , μονοκανα και αλισοπριονα :P:hehe::hehe:
και οποιος το καταλαβε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
εγω θελω να αγορασω πιστολια , καραμπινες , μονοκανα και αλισοπριονα :P:hehe::hehe:
και οποιος το καταλαβε :hehe:
Καταλάβαμε.
Έβλεπες NCIS χθες βράδυ και αποφάσισες να πάρεις λίγη από τη δόξα τους.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Το παρακάτω μήνυμα αποτελεί μια απλή αγορά που είναι στα μελλοντικά μου σχέδια , παρακαλούνται οι κακοπροαίρετοι άνθρωποι να μην κοιτάξουν .


ε εντάξει μην είμαι υπερβολικός! Και με αυτό το κτίριακι συμβιβάζομαι
(Amazon.com)


:P

Αυτά τα λίγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top