Αγορά χημικών ουσιών

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το κάναμε και εμείς στο σχολείο αυτό με τον καθηγητή, αλλά με κάλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
δηλαδη δεν θα μπορεσω να βρω πουθενα? και μετα λενε οτι οι εφηβοι ασχολουνται με τα ηλεκτρονικα :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω. Θελω και εγω χημικες ουσίες για κάποια πειράματα όμως δεν βρίσκω. Η μάνα μου όμως είναι χημικός μηχανικός και ξέρει ένα μαγαζί στο κέντρο της θεσσαλονίκης, που για να αγορασεις πρεπει να είσαι ενήλικας. Μακάρι μόνο να έχει αυτα που χρειάζομαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Τι πειράματα θες να κάνεις; Made at home;:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Εγώ ήθελα HCl 1M για κάτι πειράματα που θα έκανα στο μάθημα της χημείας, γιατί στο σχολείο δίνουν HCl 0,1M. Δεν μπορείς να βρείς εύκολα χημικές ουσίες, όπως και μικροσκόπια (παρ'ότι υπάρχουν μαγαζιά) κλπ. Συλλυπητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ΚΡΑΛΛΗΣ Ν ΑΒΕΕ
Δεληγιώργη 55-59 Αθήνα, Τ.Κ. 10437
Τηλ. : 2105227147

ΜΟΣΧΟΛΙΟΣ ΧΗΜΙΚΑ Α.Ε. - ΧΗΜΙΚΑ ΕΙΔΗ
Διεύθυνση: Κουμουνδούρου 37-39 - Αθήνα
Τηλ. : 2105245811

Παιδιά από αυτά τα δύο παίρνει ο dad μου χημικά, δε θυμάμαι να έχει πάρει ποτέ απο εκεί νάτριο που λέτε, αλλά δε βλάπτει να πάρετε ένα τηλέφωνο να ρωτήσετε ;)

δεν κάνω διαφήμηση εε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
εγω εχω παρει σε διαφορα μαγαζια και μου λενε οτι πουλανε σε μεγαλες ποσοτητες πχ. 1 κιλο και ετσι... και μετα περιμενουν τα Ελληνοπουλα να προοδευσουν :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
εγω εχω παρει σε διαφορα μαγαζια και μου λενε οτι πουλανε σε μεγαλες ποσοτητες πχ. 1 κιλο και ετσι... και μετα περιμενουν τα Ελληνοπουλα να προοδευσουν :@

Ο πατέρας μου πήγε χτες πάντος και αγόρασε ένα μισόκιλο διοξείδιο του τιτανίου. Πάντος ρωτήστε, πάρτε τηλέφωνο, σιγά. Οι μεγάλες εταιρίες δε δίνουν μικρές ποσότητες, ενώ κάτι μικρά μαγαζάκια χωμένα στη μέση του πουθενά δίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Προφανώς τους έδειξε κάτι και του τα δώσαν.Παιδιά τι λέτε,ποια Ελληνόπουλα να προοδεύσουν;Αν τα δίναν έτσι οι καλύτεροι θαμώνες θα ήταν του επαναστατικού αγώνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Επίσης, μήπως ξέρετε πού κυμαίνονται οι τιμές;; Θελω να με πειτε ετσι γενικα, να εχω μια εικονα. Επίσης, δοκιμαστικούς σωλήνες που μπορώ να βρω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω λίγο Καίσιο αλλά δε μου δίνουν :( .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
το amazon θα εχει;;;;;;;;;;:hmm::hmm:

ναι σε τιμή ευκαιρίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Δεν γίνεται να αγοράσεις χημικές ουσίες αν δεν είσαι χημικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν νομιζω να σου ζητανε πτυχιο η αδεια ασκησεως επαγγελματος...Αλλωστε σε αυτες τις περιπτωσεις...Μιλαει το χρημα!!!!
Και περα απο ορισμενες ραδιενεργες ουσιες τα υπολοιπα ειναι ευκολα προσβασιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top