Αγγλική Φιλολογία: Πρωτοετείς φοιτητές

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Κορίτσια συγχωρέστε με για το ορθογραφικό πιο πάνω... Έγινε κατά λάθος. Μόλις το είδα.

Σιγά βρε, δεν έγινε τίποτα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna97

Νεοφερμένος

Η ilianna97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Πάντως από ο,τι φαίνεται ο κλάδος θα μπορούσε να χαρακτηριστει σχετικά γυναικοκρατουμενος! Χαχα
Εγώ πάλι σήμερα ανέβηκα για να ψάξω σπίτι και είδα τη σχολή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeChatz

Νεοφερμένος

Ο GeorgeChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλημέρα στις συμφοιτήτριες! Απ'ό,τι φαίνεται είμαι ο μοναδικός άντρας στο ποστ μέχρι στιγμής, πράγμα αναμενόμενο, αφού η σχολή μας είναι γυναικοκρατούμενη. Χαίρομαι πάντως που ξεκίνησε αυτή η συζήτηση στο i-school, γιατί γνωρίζω μέχρι στιγμής ελάχιστα άτομα που θα πάνε στην Αγγλική. Προσωπικά, αν και μου αρέσουν όλα τα επιμέρους αντικείμενα, ενδιαφέρομαι κυρίως για τη λογοτεχνία. Καλή μας αρχή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy2

Νεοφερμένος

Η Νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλημέρα στις συμφοιτήτριες! Απ'ό,τι φαίνεται είμαι ο μοναδικός άντρας στο ποστ μέχρι στιγμής, πράγμα αναμενόμενο, αφού η σχολή μας είναι γυναικοκρατούμενη. Χαίρομαι πάντως που ξεκίνησε αυτή η συζήτηση στο i-school, γιατί γνωρίζω μέχρι στιγμής ελάχιστα άτομα που θα πάνε στην Αγγλική. Προσωπικά, αν και μου αρέσουν όλα τα επιμέρους αντικείμενα, ενδιαφέρομαι κυρίως για τη λογοτεχνία. Καλή μας αρχή! :)


Καλώς μας ήρθες (μοναδικέ) συμφοιτητή!
Επιτέλους, βρίσκω κάποιον θερμό οπαδό της λογοτεχνίας! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeChatz

Νεοφερμένος

Ο GeorgeChatz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μήπως να κάνουμε κανένα group στο φέισμπουκ για τους εισαχθέντες του 2015 στη σχολή μας, για να μαζευτεί περισσότερος κόσμος; Απ'ό,τι είδα, υπάρχει ήδη ένα group που λέγεται "Αγγλική Φιλολογία ΑΠΘ - Εισαχθέντες 2014", οπότε θα μπορούσαμε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο για φέτος. Πως σας φαίνεται;

Επιτέλους, βρίσκω κάποιον θερμό οπαδό της λογοτεχνίας! :clapup:

Χαίρομαι που μοιράζονται και άλλοι την αγάπη για τη λογοτεχνία! Εμένα μου αρέσει κυρίως η κλασσική και η εφηβική λογοτεχνία, αλλά και η λογοτεχνια του φανταστικού. What about you? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy2

Νεοφερμένος

Η Νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Χαίρομαι που μοιράζονται και άλλοι την αγάπη για τη λογοτεχνία! Εμένα μου αρέσει κυρίως η κλασσική και η εφηβική λογοτεχνία, αλλά και η λογοτεχνια του φανταστικού. What about you? ;)


Κλασσική και λογοτεχνία του φανταστικού (επίσης :D) και από άποψη εποχών, ρομαντική και μοντέρνα (γενικά) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna97

Νεοφερμένος

Η ilianna97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Η ιδέα με τους εισαχθεντες πιστεύω θα έπρεπε να υλοποιηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

ilianna97

Νεοφερμένος

Η ilianna97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με το group των εισαχθεντων 2015 στο Facebook βρε. :)
Είδα ότι έφτιαξε και η αγγλική φιλολογία της Αθήνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna97

Νεοφερμένος

Η ilianna97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Stella97

Νεοφερμένος

Η Stella97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας και από εμενα παιδια!Χαιρομαι πολύ που περασα αγγλικη καθως μου αρεσει πολύ τοσο η λογοτεχνια οσο και η γλωσσολογια:)Δεν πιστευα με τιποτα ότι θα πεσουν τοσο πολύ οι βασεις και ανησυχουσα λιγο αλλα τελικα όλα καλα!Εγω περασα 94 με 20.623
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Χαίρομαι που γινόμαστε πολλοί! Να κανονίσουμε και συνάντηση τις πρώτες μέρες, για να μην ψαχνόμαστε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Γεια σας και από εμενα παιδια!Χαιρομαι πολύ που περασα αγγλικη καθως μου αρεσει πολύ τοσο η λογοτεχνια οσο και η γλωσσολογια:)Δεν πιστευα με τιποτα ότι θα πεσουν τοσο πολύ οι βασεις και ανησυχουσα λιγο αλλα τελικα όλα καλα!Εγω περασα 94 με 20.623

Εγώ είμαι αμέσως μετά από εσένα. Σειρά 95 με 20.616. Και εγώ ακριβώς το ίδιο άγχος είχα άλλα μόλις είδα τα αποτελέσματα χάρηκα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella97

Νεοφερμένος

Η Stella97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ωραια! Τωρα μενει μονο να βρουμε την 96! χαχα:PΕσυ μενεις Θεσσαλονικη ή εισαι απο καπου αλλου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kappa97

Νεοφερμένος

Η kappa97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ωραια! Τωρα μενει μονο να βρουμε την 96! χαχα:PΕσυ μενεις Θεσσαλονικη ή εισαι απο καπου αλλου?

Όχι είμαι από μακριά. Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella97

Νεοφερμένος

Η Stella97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Απο Θεσσαλονικη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Πώς πάει, κορίτσια και αγόρι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella97

Νεοφερμένος

Η Stella97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μια χαρα εσυ?:-) Εγω πηγα χθες στο πανεπιστημιο με τον αδερφο μου για την εγγραφη! Χαθηκα λιγο μεχρι να βρω το κτιριο διοικησης αλλα μετα απο περπατημα το βρηκα!:-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MarilynSt

Νεοφερμένος

Η MarilynSt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μια χαρα εσυ?:-) Εγω πηγα χθες στο πανεπιστημιο με τον αδερφο μου για την εγγραφη! Χαθηκα λιγο μεχρι να βρω το κτιριο διοικησης αλλα μετα απο περπατημα το βρηκα!:-P

Mια χαρά, κι εγώ χθες πήγα. Ήταν και παραταξιακοί εκεί, οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να μην το βρεις, καταλαβαίνεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella97

Νεοφερμένος

Η Stella97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι ξερω! ακομη δεν μπηκαμε μας επιασαν απο ολα τα κομματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top