Αγαπημένο ελληνικό νησί

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες ! :P Κρήτη και Λευκάδα!! ΚΟΡΥΦΗ!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Λευκάδα και Ελαφόνησος με τις τέλειες παραλίες τους...<3 :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IkCa

Νεοφερμένος

Η IkCa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι τα καλύτερα γιατί προφανώς δεν έχω πάει παντού αλλά Κέρκυρα και Κεφαλλονιά υπέροχα :D *Η Κεφαλλονιά έχει και υπέροχες παραλίες*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Σαντορινη, Αμοργος ο,τι πιο ελληνικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Χάλκη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Η Ελαφόνησος και η Σιφνος με τις φανταστικές παραλίες αλλά και η Αίγινα (γτ αν δεν πεναιψουμε το σπιτι μας... :P)!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

otherwise

Νεοφερμένος

Η ι.κ.σ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Λευκαδα:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Σαντορινη, Αμοργος ο,τι πιο ελληνικο.

Τιμή ή κατάρα άραγε να μένω στην Αμοργό ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τιμή ή κατάρα άραγε να μένω στην Αμοργό ;
Κατάρα γιατί; Αν και δεν έχω έρθει ποτέ πιστεύω πως κάθε νησί έχει την δική του μαγεία και διαφέρει από τα υπόλοιπα, γιαυτό και θα εισπράξεις άλλα πράγματα από το κάθε νησί.

Εμένα μου αρέσει η Κέρκυρα. Ωραίο και μεγάλο νησί, σαν μια μεγαλούπολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κατάρα γιατί; Αν και δεν έχω έρθει ποτέ πιστεύω πως κάθε νησί έχει την δική του μαγεία και διαφέρει από τα υπόλοιπα, γιαυτό και θα εισπράξεις άλλα πράγματα από το κάθε νησί.

Εμένα μου αρέσει η Κέρκυρα. Ωραίο και μεγάλο νησί, σαν μια μεγαλούπολη.

Γιατί είναι η μόνιμη κατοικία μου εδώ και ζω στο νησί αυτό 18 ολόκληρα χρόνια. Έχει ελάχιστους κατοίκους σε σχέση με το μέγεθος του και από ανάπτυξη τίποτα !

Η Κέρκυρα είναι φοβερή, απλά φοβερή ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Η Κέρκυρα είναι φοβερή, απλά φοβερή ! :clapup:

Χωρις να θελω να σε αποθαρρυνω η κερκυρα ειναι υπεροχη μονο το καλοκαιρι κυριως τον ιουλιο που εχει και κοσμο:D
τωρα τον υπολοιπο χρονο που το μαλλι γινεται αφανα απο την υγρασια και βρεχει ασταματητα φοβερη δεν τη λες:whistle::P

Ontopic ειμαι πολυ αναποφασιστη για να εχω αγαπημενο νησι αλλα μου αρεσει το αιγαιο:clapup: Σκιαθος,σαντορινη,κτλπ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Τιμή ή κατάρα άραγε να μένω στην Αμοργό ;
Κοίτα εγώ το βλέπω μόνο απο την σκοπιά του επισκέπτη. Για μόνιμος κάτοικος δεν θα το ρίσκαρα...:D (για τα περισσότερα ελληνικά νησιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity_kn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η infinity_kn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
KΡΗΤΗ ΚΡΗΤΗ ΚΡΗΤΗ και ξανα ΚΡΗΤΗ αμα δεν παινεψουμε τον τοπο μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Δεν εχω παει σε πολλα αλλα νομιζω πως η Κρητη ειναι το αγαπημενο μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Βασικά από αυτά που έχω πάει μου άρεσε η Θάσος η Λευκάδα και η Εύβοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Η Κέρκυρα είναι απίστευτη..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Από όσα έχω πάει ως τώρα: 1. Σαντορίνη , 2. Μήλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Γιατί είναι η μόνιμη κατοικία μου εδώ και ζω στο νησί αυτό 18 ολόκληρα χρόνια. Έχει ελάχιστους κατοίκους σε σχέση με το μέγεθος του και από ανάπτυξη τίποτα !

Η Κέρκυρα είναι φοβερή, απλά φοβερή ! :clapup:

Σε καταλαβαίνω και γω σε νησί μένω, έχω βαρεθεί την ζωή μου. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
Ρόδος,κέρκυρα,αλόννησος,σκιάθος,Θάσος,ιθάκη,δήλος

λιγότερο σύμη,μύκονος,σαντορινη.

απο τους περισσότερους ωστόσο έχω ακούσει για κεφαλονιά,άσσος συγκεκριμένα
ήμουν μικρός όμως και δεν θυμάμαι πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 545651

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κρητηηηη <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top