Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και το δεληγιαννειο βλεπω γιατι παιζει η αδερφη του κολλητου μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Βλέπω το Amore mio :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Prison Break, Lost, Heroes. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Prison Break, Lost, Heroes. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :D


αχ και εγω αρχισα να βλεπω prison break(ειναι φοβερο,τελειο...με λιγα λογια απ τα αγαπημενα μου).....lost εβλεπα οσο για το heroes το βλεπει η αδερφη μου και εχω δει ενα-δυο επεισοδια...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
και εγώ βλέπω prison break αλλά αυτή τη βδομάδα έχασα δυστυχώς όλα τα επεισόδια...:(
Πραγματικά είναι καταπληκτική σειρά!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Prison Break. Είναι μια πολύ αξιολόγη σειρά αν και εγώ έχω χάσει 4 επεισόδια συνεχόμενα με αποτέλεσμα να χάσω τον μπούσουλα. Αν και υπάρχουν σε DVD στο ντιβιντάδικο του χωριού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καλλιοπη

Νεοφερμένος

Η καλλιοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κωσταντίνου και ελένης!!!:bravo:
πολλή πλάκα!!!!:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Από ελληνικά σίριαλ βλέπω κωνσταντίνου και ελένης και έβλεπα και το παρα πάντε.. και το μία στιγμή δύο ζωές
Από ξένα σίριαλ ε...... έβλεπα μάγισσες
και τώρα βλέπω prison break
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και το δεληγιαννειο βλεπω γιατι παιζει η αδερφη του κολλητου μου!
Ποιά είναι ρε συ ;
LOL
Εγώ ε΄χω δει μόνο PBreak πρώτο κύκλο.
Βλέπω ανελλιπώς
Κωσταντίνου κ' Ελένης *αισίως για 1000000 φορά :P *
και 10 λεπτά κήρυγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ βλέπω Μαρία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εγώ βλέπω ότι περιέχει ΜΠΕΖΟ,για εμένα είναι the best με διαφορά.
Πιστεύω είναι ο καλύτερος κομικός στην Ελλάδα.
Δυστυχώς το φετινό του δεν το βλέπω γιατί έχω φροντηστήριο εκείνη την ώρα.:(:mad::'(

Από ξένες πρισονμπρεικ και τα σπάει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Παιδιά τόσο καλό είναι το prizonbrake?Το βλέπουν πολύ αλλά εμένα ποτέ δεν μου προξένησε το ενδιαφέρον.
Αφήστε που το έχει και αργά και εγώ τέτοια ώρα κάνω νανάκια!(Είναι γνωστή η αγάπη μου για τον ύπνο:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Eίναι πράγματι καλό.
Όσο για τον Μπέζο , το "Ευτυχισμένοι μαζί" είναι πράγματι καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά τόσο καλό είναι το prizonbrake?Το βλέπουν πολύ αλλά εμένα ποτέ δεν μου προξένησε το ενδιαφέρον.
Αφήστε που το έχει και αργά και εγώ τέτοια ώρα κάνω νανάκια!(Είναι γνωστή η αγάπη μου για τον ύπνο:D)

αυτό το <παράπονο> το έχω και εγώ....:D Γιατί να έχει το prison break τόσο αργά.......

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γιατι δε παιρνετε τα DVDs απο το video club βρε? :P Εγω δεν εχω δει ουτε ενα επεισοδιο στην τηλεοραση..δε θα μπορουσα να περιμενω τοσες μερες :P @!Βαλια! : Ναι ειναι πολυ καλη σειρα! να δεις να δεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Σωστά. ΚΑι εγώ αυτή την ταλτική έχω υιοθετήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παιδιά τόσο καλό είναι το prizonbrake?

Το prison break καλό είναι.. Τώρα για το prizonbrake δεν ξέρω...!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beethree

Νεοφερμένος

Ο beethree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Οι αγαπημένες μου σειρές είναι ξένες
Όπως Gossip Girl,,,Lost,,,Heroes,,,Prison Break,,,Smallvile,,,Monk,,,και παλιότερα τα φιλαράκια και οι Μάγισσες.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

clain

Νεοφερμένος

Ο clain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Lost , Prison Break.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pinotubo

Νεοφερμένος

Η Οχι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Υμηττός (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χεχε οι ΓΕΙΤΟΝΕΣ!!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top