Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Παιδια δειτε το MADAGASKAR 2 είναι SOS!!!!!!!!!!!
Εδώ οι απόψεις διίστανται , εγώ πιστεύω ότι ήτανε απ τις χειρότερες ανιμετιτ ταινίες τις χρονιάς και πολύ μακριά απ το επίπεδο των γουολι , κουμ φου παντα , μπολτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εδώ οι απόψεις διίστανται , εγώ πιστεύω ότι ήτανε απ τις χειρότερες ανιμετιτ ταινίες τις χρονιάς και πολύ μακριά απ το επίπεδο των γουολι , κουμ φου παντα , μπολτ

Συμφωνω. Αλλα βρηκα το κουνφου παντα εξισου απαισιο. Σιχαμα πιο συγκεκριμενα.
Το Γουολυ δεν συγκρινεται με κανενα αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*tingerbel*

Νεοφερμένος

Η *tingerbel* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
τιτανικος
eurotrip
ο Ηλιας του 16ου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Είδα τελευταία, και που άρεσε πολύ, το "Ο Άνεμος στις Ιτιές" (The wind in the willows).:)

Σκηνοθεσία: Terry Jones

Επίσης παίζουν και οι 4 από τους 6 Monty Python:jumpy:

Terry Jones
Eric Idle
John Clesse
Michael Palin
λιγο παιδικο ειμαι φαν παντως ειδικα του ιντλ και του κλιζ
-----------------------------------------
1-μοντυ παιθον - holy grail
2-monty python-life of brian
3-black adder -cristmas story
-----------------------------------------
Λοιπόν και για μένα, η καλύτερη ταινία που έχω δει ποτέ στη ζωή μου και ταυτίζομαι απόλυτα με αυτή, είναι το V for Vendetta:no1:
οντως:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Breakfast at Tiffany's. Είναι απ' τις αγαπημένες μου ταινίες, για να μην πω η πρώτη... :no1:Γενικά προτιμώ τις παλιές ξένες ταινίες (π.χ. Gentlemen prefer blondes με την Marilyn Monroe), αν και τους λείπουν τα εφφέ... Επίσης λατρεύω και τις παλιές ελληνικές ταινίες (Βουγιουκλάκη,Κωσταντάρας, Καρέζη, Παπαμιχαήλ κλπ).

Η τελευταία ταινία που είδα ήταν το Quantum of Solace που μου άρεσε αρκετά αν και δεν πολυλέει ο Daniel Craig. Γενικά όμως είμαι φαν του James Bond. :no1:

Και για πιο επίκαιρο, να προσθέσω ότι λατρεύω την κλασσική χριστουγεννιάτικη ιστορία "το πνεύμα των χριστουγέννων" (αν θυμάμαι καλά τον τίτλο) και φυσικά όσες ταινίες γυρίστηκαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
American History X
A Bronx Tale

Πρεπει να τις δειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Συμφωνω. Αλλα βρηκα το κουνφου παντα εξισου απαισιο. Σιχαμα πιο συγκεκριμενα.
Το Γουολυ δεν συγκρινεται με κανενα αλλο.
ΤΟ κουνφου παντα δεν έκανε τίποτα το καινούριο αλλά όσο αφορά την εκτέλεση της ιστορίας το βρήκα σχετικά άψογο.
Το γουολι είναι σίγουρα η αγαπημένη μου ταινία της πιξαρ :) ( ναι καλύτερη και απ το τοι στορι)

Και για πιο επίκαιρο, να προσθέσω ότι λατρεύω την κλασσική χριστουγεννιάτικη ιστορία "το πνεύμα των χριστουγέννων" (αν θυμάμαι καλά τον τίτλο) και φυσικά όσες ταινίες γυρίστηκαν. :)
όταν λες όλες τις ταινίες που γυρίστηκαν τα χριστούγεννα εννοείς και το ντάι χαρντ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The President

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ΤΟ κουνφου παντα δεν έκανε τίποτα το καινούριο αλλά όσο αφορά την εκτέλεση της ιστορίας το βρήκα σχετικά άψογο.
Το γουολι είναι σίγουρα η αγαπημένη μου ταινία της πιξαρ :) ( ναι καλύτερη και απ το τοι στορι)

όταν λες όλες τις ταινίες που γυρίστηκαν τα χριστούγεννα εννοείς και το ντάι χαρντ :P

Die Hard με τον Bruce Willis? Χμμμ, απλά την έχω ακούσει δεν την έχω δει ποτέ, ούτε καν ξέρω την υπόθεση... Έχει σχέση με την ιστορία του Ντίκενς; :what: (γιατί εγώ αποκλειστικά για τη συγκεκριμένη μίλαγα, και οφείλω να πω ότι δεν μου κάνει ο τίτλος της σχετικός με το "πνεύμα των χριστουγέννων")

Wall-e!!! Τόσο τέλεια ταινία!!!!! :no1::no1: Γενικά οι ταινίες τις pixar είναι φοβερές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evariste

Νεοφερμένος

Η evariste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
eternal sunshine of the spotless mind , a beautiful mind , rain man , forrest gump , lucky number slevin , dead poets society , la vita e bella
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
1 Interview with a vampire...
2 Seize the day
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Armagedon,The day after tommorow,The day the Earth stood still,The Green Mile,Forest Gump,I am Legend,Gran Torino,V for Vendetta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fil

Νεοφερμένος

Ο Φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
fight club, eternal sunshine of the spotless mind, σκοτεινο ποταμι, million dollar baby, carlito's way, godfather, seven, identity, gladiator...........:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ευθυμία29753

Νεοφερμένος

Η Ευθυμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εγώ θα σου πρότεινα να δεις το High school musical, Mamma mia και το Legally Blonde!!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι υπέροχες ταινίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ θα σου πρότεινα να δεις το High school musical, Mamma mia και το Legally Blonde!!!!!!!!!!!!!!!!! Είναι υπέροχες ταινίες

Έχω δει τις 2 πρώτες. Βασική την 1η ένα τέταρτο, δεν άντεξα άλλο και έκλεισα την tv. Την 2η την είδα σε cinema με καλά νάτσος οπότε επίσης στο τέταρτο εμείς τρώγαμε την 3η μερίδα από την βαρεμάρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
august rush(ελπιζω να το εχω γραψει σωστα)
κοινωνικη φοβερη ταινια κ σουπερ μουσικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koka

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Γεράκι (Ηλεία). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μετα τον αρχοντα των δαχτυλιδιων θα επελεγα το daredevil για το τραγουδι το my immortal:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Κι εγώ είχα πάει να δω το καλοκαίρι το μαμα μια κι είχα σκυλοβαρεθεί. Στην κολλητή μου άρεσε μη χε. :P
Καλύτερες ταινίες;
Χμ.
Love actually. Μία απο τις καλύτερες που 'χω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Το Brazil θα το χω δει ίσαμε 5-6 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
ο κύκλος των χαμένων ποιητών.Απο τις καλύτερες που έχω δει.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 4εβερ!:jumpy::jumpy::jumpy:
(φωτογραφία από τη βιβλιοθήκη στο χολ...)
(αυτά τώρα είναι Ντι-Βι-Ντι, απλά είναι να ταιριάζουν οι πλάτες με τη σειρά που βγήκαν...)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top