Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
The Shield.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
βασικα ειναι πολλες απο αυτες, αλλα τον τελευταιο καιρο εχω φαει ενα κολλημα με το Grey's Anatomy....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
BEST OF THE BEST ταινίες:Transformers και Disturbia.
Κορυφαίες και πάνε πακέτο.
Δεν ξέρω γιατί μου έχει κολήσει έτσι αλλά είναι τέλειες.

Όσο για σειρές:Lost, Prison Break, Punk'd,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Βασικά, τώρα πια δεν παρακολουθώ πολύ τηλεόραση, προτιμώ να νοικιάζω ταινίες ή να πηγαίνω σινεμά. Απο τις ταινίες που έχω δει θυμάμαι ότι έκλαψα στο " νταντά υψηλής κοινωνίας " και στο "υστερόγραφο σ' αγαπώ". Λατρεύω τα ψυχολογικά θρίλερ, πωρώθηκα με τον "ήχο του θανάτου" και την "προφητεία". Παρόλο που σιχαίνομαι τις μαύρες κωμωδίες, λάτρεψα το " Sweeney Todd" (O φονικός κουρέας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna22419

Νεοφερμένος

Η Σοφι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Lost
prison break
απο ταινιες
21 (να την δειτε πολυ καλλη ταινια)
click
alpha dog(κ αυτη κοινωνικη,αλλα τελεια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PotatoHead

Νεοφερμένος

Η PotatoHead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Σειρές : House
Simpsons
Blackadder
24

Ταινίες : Godfather Ι
Taxi Driver
Scarface
The Sting
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purplebutterfly

Νεοφερμένος

Η purplebutterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
One Tree Hill!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
καλα και με αυτο ειχα καει ενα διαστημα..αφου επαιζε και ο θεος chad!:Pαλλα μετα το ψιλοβαρεθηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Από movies:
23 - Nichts ist so wie es scheint
Eternal sunshine of the spotless mind
Dumb & Dumber
Donnie Darko
Ace Ventura 1,2
Fight Club
Requiem for a dream
Π

απο σειρές:
Dexter
X-Files
Friends
της Ελλάδος τα παιδιά
Βαρβαρότητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
η αγαπη ειναι γενους θυληκου
κοινωνικη.....

τωρα μ αρεσουν κ αλλες οχι συγκεκριμενα κοινωνικες αλλα αυτη ειναι η fave μ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Wings of Desire
Eternal Sunshine of a Beautiful Mind
Run, Lola, Run
Pulp Fiction

Πιό πολιτικού θέματος,
Fahrenheit 9/11
Bowling for Columbine
και μια πιο πρόσφατη, το V for Vendetta.

Επίσης τώρα που έρχονται Χριστούγεννα, θα (ξανα)δώ με παρέα το υπέροχο
Nightmare Before Christmas
!

<Γενικά ο Tim Burton είναι αγαπημένος σκηνοθέτης
>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
<Γενικά ο Tim Burton είναι αγαπημένος σκηνοθέτης
>



:iagree::iagree:είναι από τους καλύτερους στο χώρο! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Grave of the Fireflies.. Μπορεί να είναι animation αλλά περιγράφει τη σκληρότητα του πολέμου καλύτερα από οποιαδήποτε ταινία.. Δείτε την και θα καταλάβετε τι με κάνει να την θεωρώ πραγματικά αγαπημένη!

https://www.imdb.com/title/tt0095327/

trailer : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=RbEyjUsWKZA[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Wings of Desire
Eternal Sunshine of a Beautiful Mind
Run, Lola, Run
Pulp Fiction

Πιό πολιτικού θέματος,
Fahrenheit 9/11
Bowling for Columbine
και μια πιο πρόσφατη, το V for Vendetta.

Επίσης τώρα που έρχονται Χριστούγεννα, θα (ξανα)δώ με παρέα το υπέροχο
Nightmare Before Christmas
!

<Γενικά ο Tim Burton είναι αγαπημένος σκηνοθέτης
>

Το V for Vendetta είναι η αγαπημένη μου ταινία ever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Το V for Vendetta είναι η αγαπημένη μου ταινία ever.
και εμενα!!!!!:)
φοβερη ταινια ειδικα εκει που σκοτωνουν τοv V..τι κλαμα εχω ριξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
[FONT=&quot]1.High School Musical 1,2 και σίγουρα και το 3 που βγήκε φέτος
2.Τα Κακά Κορίτσια
3.Τα Χάρι Πότερ 1,2,3,4,5 και τα άλλα που θα βγούνε
4.Step up 1 και 2
5.Senior Skip Day
6.
[/FONT]Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας
7.El Greco
[FONT=&quot]Και πολλές άλλες που δεν θυμάμαι τώρα !!![/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Love actually :inlove::inlove::inlove:
Για Χριστούγεννα κι ερωτευμένους, παίζει να είναι η καλύτερη ταινία... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Οποιαδηποτε ταινια στην οποια παιζει ο Johnny Depp!
Θ Ε Ο Σ !!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia_93

Νεοφερμένος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
mean girls
amelie
cheaper by the dozen 1,2
v for vedeta(εγω δεν μπορειτε να φανταστειτε τι βρισιμο εχω ριξει στο v την ωρα που η κοπελα ανακαλυπτει πως τοσο καιρο την κρατουσε και την βασανιζε αυτος.....θυμωσα τωρα που το θυμηθηκα..:mad:)
και φυσικα το kung fu panda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
mean girls
amelie
cheaper by the dozen 1,2
v for vedeta(εγω δεν μπορειτε να φανταστειτε τι βρισιμο εχω ριξει στο v την ωρα που η κοπελα ανακαλυπτει πως τοσο καιρο την κρατουσε και την βασανιζε αυτος.....θυμωσα τωρα που το θυμηθηκα..:mad:)
και φυσικα το kung fu panda
Άσε κι εγώ όταν το είδα τον V εκεί τα είχα πάει άγρια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top