Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
The Departed,Blood diamond,Step up...και πολλές ακόμη..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Λοιπόν, κάτι στο πιο ποιοτικό σήμερα :P
Un Heros Tres Discret (Ένας πολύ διακριτικός Ήρωας) του Jasque Audiard
και...
Amici Miei, Trilogy (Οι Εντιμότατοι Φίλοι μου, Τριλογία)

Κορυφαίες ταινίες, πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εχρος προ των πυλων
Αρχοντας των δαχτυλιδιων
Hulk
Ironman
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Λοιπόν, κάτι στο πιο ποιοτικό σήμερα :P
Un Heros Tres Discret (Ένας πολύ διακριτικός Ήρωας) του Jasque Audiard
και...
Amici Miei, Trilogy (Οι Εντιμότατοι Φίλοι μου, Τριλογία)

Κορυφαίες ταινίες, πραγματικά...


Πολύ καλή επιλογή!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
P.S. I love you
Just like heaven
The Notebook
Step up 1,2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai!

Νεοφερμένος

Η Danai! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Prisonbreak και House!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
House
Prison Break
Sex and the City :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
friends!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina6302

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ ξεκίνησα να βλέπω Lost και έχω δει μέχρι και τον 4ο κύκλο μετά άρχισα να βλέπω και Prison Break που έχω δει μέχρι τον 3ο κύκλο.

Αυτές οι δυο σειρές πιστεύω πως δεν μπορούν να συγκριθούν γιατί είναι διαφορετικό είδος η καθεμία.Προσωπικά μου αρέσουν παρα πολυ και οι δυο και έχω φάει γερό κολλημα.Ααα!!Τώρα τελευταία εχω κολλησει και με το Supernatural!!!Φοβερή σειρά!!!
Μέχρι στιγμής αυτές είναι οι αγαπημένες μου σειρές!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ολες καλουτσικες εκτος απο prison brake που δν τν εχω δει ουτε μια φορα κ ουτε προκειτε!(ουτε κατα τυχη)οποτε δν εχω αποψη για prison brake.αλλα περισσοτερο friends και Grey's Anatomy.τωρα μου αρεσουν κ αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*karoto*

Νεοφερμένος

Η αντωνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω τν ψηφο μου τ δινω στο one tree hill!!!!!!!!!!.......αλλα παρακολουθω επισης greys anatomy και prison break ( μηπως ξερει καποιος ποτε θα παιχτει στην τηλεοραση ο 3ος κυκλος ???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Δυτικής Αττικής (Αιγάλεω) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
LOST
HOUSE

Το Prison Brake πώς το βλέπετε;;; απαπα.χιχι.

Αλλά δίνω φέτος και δε βλέπω αν βλέπω κανένα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ramanujan

Νεοφερμένος

Η ramanujan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
House M.D.
Monk
Friends

The lives of others
Underground
Όμορφα χωριά, όμορφα καίγονται
The green mile
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Σειρές:Lost, Prison Break, CSI Miami, 24
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
οποτε πετυχω φιλαρακια κ ντεντεκτιβ μονκ καθομαι κ βλεπω..αα κ εγκληματα κ 10η εντολη τωρα με τις επαναληψεις
απο ελληνικα τη χρονια που εφυγε μ'αρεσαν πλ το πηρα κοκκινα γυαλια κ το ενας μηνας κ κατι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerinaki:)

Νεοφερμένος

Η Katerinaki:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ταινιες: the notebook(στεθερη αξια!και ποιος δεν το εχει λατρεψει...!αχ...)
atonement,the green mile,take the lead,step up,high school musical,amelie,epic movie,scary movie(ola),forrest gump,mean girls,i am sam,titanic,ola me aderfes olsen ke lindsay lohan,κ.ά

Σειρες:10η εντολη,one tree hill,sex and the city,Αληθινοι Ερωτες,Λατρεμενοι γειτονες,singles,πηρα κοκκινα γυαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Αγαπημένες Ξένες Σειρες : Supernatural, Charmed , Las Vegas, Lost, Prison Break....

Αγαπημένες Ταινίες : Matrix, Matrix Reloaded, Matrix Revolution, Constantine, Street Kings (δεν την έχω δει ακόμα, αλλά σκοπεύω να τη δώ ... :):P)
Hannibal The raising, The Covenant... Blade 1,2,3 , underworld 1,2 ... και άλλες

Αγαπημένη Ελληνική Σειρά : Μια στιγμή δύο ζωές!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Από ελληνικές σειρές: Στο παρά πέντε, Εγκλήματα,Οι στάβλοι της Εριέττας Ζαϊμη
Από ταινίες: La vie en rose (απλά υπέροχη!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
prison break,Mr bean,εγκληματα,εραστης δυτικων προαστιων
τωρα πως τα συνδιαζω ολα αυτα ουτε και γω ξερω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Lizzy

Νεοφερμένος

Η Miss Lizzy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Friends!!!! Οποτε ειμαι στενοχωρημενη αρκει ενα επεισοδιο απο Friends να με κανει να νιωσω καλα!!!!!!!!!!! Μια ακομα ωραια σειρα που δεν αναφερεται ειναι το Alias!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top