Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
παιδια το V for Ventetta το ειχα δει περυσι παρα πολυ καλη ταινια :no1:...γιατι ωραια απο άποψη σκηνών δν θα την έλεγα. Ειναι ορισμενες λιγο φρικιαστικες παντως εκει που ειναι ο τυπος με τη μασκα νεκρος :(στο τρενο το οποιο ειναι γεματο τριανταφυλλα..! ειναι ολα τα λεφτα...ειχε σχετικα ομορφο θανατο δεν μπορειτε να πειτε;)

Δε θα έλεγα ότι έχει φρικιαστικές σκηνές.......για φέρε παράδειγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memi

Νεοφερμένος

Η memi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οταν ειναι η κοπελια κλεισμενη σε κατι σαν κελι με ξυρισμενο το κεφαλι εκει που και καλα συνομιλουσε μεσα απο τν τοιχο με σημειωματακια με μια, που στην πραγματικοτητα δεν ηταν μια, αλλα ο τυπος με τη μασκα και αν θυμαμαι καλα αυτη ειχε πεθαναι κ αυτος χρησιμοποιουσε το ονομα της...τεσπα ολες οι σκηνες που διαδραματιστηκαν σε κεινο τν χωρο κατα τη γνωμη ηταν αρκετα απάνθρωπες και ολες αυτες τις δοκιμασιες που περασε για να δει και καλα ο αλλος αν μπορει να την εμπιστευτει που τις βαζεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
οταν ειναι η κοπελια κλεισμενη σε κατι σαν κελι με ξυρισμενο το κεφαλι εκει που και καλα συνομιλουσε μεσα απο τν τοιχο με σημειωματακια με μια, που στην πραγματικοτητα δεν ηταν μια, αλλα ο τυπος με τη μασκα και αν θυμαμαι καλα αυτη ειχε πεθαναι κ αυτος χρησιμοποιουσε το ονομα της...τεσπα ολες οι σκηνες που διαδραματιστηκαν σε κεινο τν χωρο κατα τη γνωμη ηταν αρκετα απάνθρωπες και ολες αυτες τις δοκιμασιες που περασε για να δει και καλα ο αλλος αν μπορει να την εμπιστευτει που τις βαζεις; :)

Ε εντάξει δε μου φάνηκαν και τόσο φρικιαστικές ώστε να μη μου αρέσει το έργο:)

Άσε που θέλει να δείξει ότι, όσο παράξενο κι αν φαίνεται, δυστυχώς, υπάρχουν αυτή τη στιγμή χιλιάδες παρόμοια θύματα στον κόσμο και ότι αυτό οφείλεται στις πλούσιες κοινωνίες, σα τη δική μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memi

Νεοφερμένος

Η memi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
δεν ειπα οτι δεν μ αρεσε η ταινια αντιθετως... +φωνω στα οσα λες καπου ειχα διαβασει οτι μεσα απο τν ταινια προσπαθησαν να δειξουν κατι παρομοιο μ' αυτο που λες γι'αυτο και προσπαθησαν να κανουν οσο πιο ρεαλιστικα μπορουσαν τις δοκιμασιες της κοπελιας που αναμφιβολα εμοιαζαν μ'αυτες (βασανιστήρια) των ναζι στους Εβραιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annamaria

Νεοφερμένος

Η Annamaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Spiderman 1,2,3

Forest Gump

Green Mile

Identity

Εκτη Αισθηση

Πειρατες της Καραιβικης 1,2,3

Αρχοντας των δαχτυλιδιων 1,2,3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Spiderman 1,2,3

Forest Gump

Green Mile

Identity

Εκτη Αισθηση

Πειρατες της Καραιβικης 1,2,3

Αρχοντας των δαχτυλιδιων 1,2,3

Απ'οτι κατάλαβα σ'αρεσει ο tom hanks... δες και το "παιχνιδια εξουσιας"... πρωταγωνιστει με τη julia roberts και πραγματικα αξιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Χμμμ, βρήκες το στοιχείο μου... :P...
Από πού να ξεκινήσω τώρα;
Ίσως θα 'πρεπε να φτιάξεις κάπως το θέμα... Λέω τώρα... Ειρήνη μου! ;)
Χαχα, λοιπόν... Θα πω όσες μου 'ρχονται στο νου αυτή τη στιγμή, ασχέτως κατηγορίας - τους ελληνικούς τίτλους δεν τους ξέρω, αλλά, μπορώ να τους ψάξω άμα ενδιαφέρεται κανείς...


If only...
Girl Interrupted...
The Usual Suspects...
City of Angels...
Rain man...
Just Like Heaven...
Eternal Sunshine of the Spotless Mind...
She's the man...
School of Rock...
The hot chick...
To sir, with love...
Taxi driver...
Trade...


Συνεχίζουμε άλλη φορά πάλι... Έτσι, για να μη λες Ειρηνάκι, :xixi:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Θα πρότεινα να δείτε την ταινία Lost in translation της Sofia Copolla. Ίσως σε κάποιους να φανεί βαρετή και να θεωρούν πως δεν γίνεται σχεδον τιποτα σε όλη την ταινία, εγώ πάντως τη θεωρώ αριστούργημα:no1:.

Επίσης αξιωσημίωτες είναι και οι εξής:

Match Point (Woody Allen):D
Psycho (classic;))
The Talented Mr. Ripley:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sharpay

Νεοφερμένος

Η Sharpay Evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κλασσικα Lord of the Rings, Harry Potter,Underwold,High School Musical,Sweeney Todd....κτλ...κτλ....κτλ...κτλ.......κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
A walk to remember...
The Notebook...
Never been kissed...
Stardust (2007)...
The Hitcher...
code name: The Cleaner...
Suburban girl...
The day after tomorrow...
Diarios de motocicleta...
The lake house...
Dirty Dancing...
Crossroads...
Dangerous minds...

Με όλο το σεβασμό, :bye:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
A walk to remember...
The Notebook...
Never been kissed...
Stardust (2007)...
The Hitcher...
code name: The Cleaner...
Suburban girl...
The day after tomorrow...
Diarios de motocicleta...
The lake house...
Dirty Dancing...
Crossroads...
Dangerous minds...

Με όλο το σεβασμό, :bye:...


Αυτές συγκεκριμένα οι 2 ταινίες μου αρέσουν και εμένα πάρα πολύ!! :no1::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
το τελευταίο καιρο βλεπω και το the tudors...μετριο ως καλο μπορω να πω...σαν τις ιατρικες υποθεσεις όμως....τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Δεν τα έχω δει όλα αυτά.....
Από αυτά που έχω δει ψηφίζω friends. Μπορεί και το lost.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω ψηφιζω friends prison break

j-anniston forever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
friends & house md
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
House MD

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
κουκλος ο Hugh Laurie:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
House , Friends , Lost , One Tree Hill ,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yoooo!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Αυτές συγκεκριμένα οι 2 ταινίες μου αρέσουν και εμένα πάρα πολύ!! :no1::xixi:

Αν δεν έχεις δει τις "if only", "a walk to remember" και "city of angels", πραγματικά δεν ξέρεις τι χάνεις... :P...
Τις συγκεκριμένες 3, στις προτείνω ανεπιφύλακτα... ;)... Θα με θυμηθείς...
(Ειρηνάκι ακούς; :xixi:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top