Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ολες φυσικα οι ταινιες του φοβερου κατασκοπου...Austin Powers!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

και μια αλλη απιστευτη ταινια-την προτεινω σε οσους δεν την εχουν δει- ειναι το "Lord of War"!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
ολες φυσικα οι ταινιες του φοβερου κατασκοπου...Austin Powers!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

και μια αλλη απιστευτη ταινια-την προτεινω σε οσους δεν την εχουν δει- ειναι το "Lord of War"!!!:)

Έχω δει το πρώτο και το τρίτο, περίπου 20 φορές:D

Το δεύτερο δυστυχώς δε το βρίσκω.....:'(

Αθάνατο Αγγλικό Χιούμορ:D.......(μόνο αυτό το καλό έχει η Αγγλία και την καστανή Guiness)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Πολύ καλή ταινία το Cabaret:no1:

Μουσική και χορός, όλα τέλεια:D

Το cabaret εχει γινει θρυλικη ταινια:D

ολες φυσικα οι ταινιες του φοβερου κατασκοπου...Austin Powers!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

και μια αλλη απιστευτη ταινια-την προτεινω σε οσους δεν την εχουν δει- ειναι το "Lord of War"!!!:)

Μου αρεσουν παρα πολυ και αυτες οι ταινιες:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nightwalker

Νεοφερμένος

Ο nightwalker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έχω δει το πρώτο και το τρίτο, περίπου 20 φορές:D

Το δεύτερο δυστυχώς δε το βρίσκω.....:'(

Αθάνατο Αγγλικό Χιούμορ:D.......(μόνο αυτό το καλό έχει η Αγγλία και την καστανή Guiness)


Πρεπει οσονουπω να βρεις και το δευτερο,αυτο και αν εχει τρελη πλακα!!!!!!!!Για αρχη μπορεις να λιωσεις στο youtube με βιντεακια απο το 2ο!!!εχει κατι φοβερα αστειες σκηνες!!!!Ψαξ'το!!!! ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Πρεπει οσονουπω να βρεις και το δευτερο,αυτο και αν εχει τρελη πλακα!!!!!!!!Για αρχη μπορεις να λιωσεις στο youtube με βιντεακια απο το 2ο!!!εχει κατι φοβερα αστειες σκηνες!!!!Ψαξ'το!!!! ;) ;)

Πρέπει.:iagree::D

Αλλά όχι λίγο λίγο, δε λέει......καλύτερα ολόκληρο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nightwalker:
ολες φυσικα οι ταινιες του φοβερου κατασκοπου...Austin Powers!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy :
Είναι απλά φοβερές όλες. Πιο πολύ γέλιο σε ταινία δεν έχω ξαναρίξει στην ζωή μου.

Πρόσφατα είδα το άδεια γάμου. Ήταν καλό για κομωδία. Είναι και λίγο μελώ. Αρκετά καλά με άριστα το 10 της βάζω 7...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
"La vie en rose..."
Αν θέλετε να δείτε ένα καλό δράμα ,είναι τέλεια ταινία (η αγαπημένη μου),άμα είστε άλλου είδους μάλλον θα βαρεθείτε.
"Οι ώρες "
Πολύ γνωστή ταινία ,έχει πάρει και Όσκαρ αλλά είναι λίγο μπερδεμένη (θέλει μια άλφα συγκέντρωση καθώς τη βλέπεις) και είναι κάπως ιδιαίτερη .Είναι να σ'αρέσει αυτό το στυλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
"La vie en rose..."
Αν θέλετε να δείτε ένα καλό δράμα ,είναι τέλεια ταινία (η αγαπημένη μου),άμα είστε άλλου είδους μάλλον θα βαρεθείτε.
"Οι ώρες "
Πολύ γνωστή ταινία ,έχει πάρει και Όσκαρ αλλά είναι λίγο μπερδεμένη (θέλει μια άλφα συγκέντρωση καθώς τη βλέπεις) και είναι κάπως ιδιαίτερη .Είναι να σ'αρέσει αυτό το στυλ!

Οι ώρες είναι φοβερή ταινία με καλές/ούς ηθοποιούς, και τέλεια μουσική:no1:

Από το La vie en rose μήπως ξέρεις ελληνικό τίτλο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
"Ζωή σαν τριαντάφυλλο" είναι το "La vie en rose".... και λέγεται στα Γαλλικά και "la Mome" (μήπως και το δεις έτσι)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
"Ζωή σαν τριαντάφυλλο" είναι το "La vie en rose".... και λέγεται στα Γαλλικά και "la Mome" (μήπως και το δεις έτσι)!

Ααααα κατάλαβα ποιο λες αλλά δε το 'χω δει. Είναι αυτή για την Edith Piaf:)

Να και το τραγουδάκι:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2-sUzR71wpQ[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ναι,αυτό ! Δεν το διευκρίνισα γιατί το θεώρησα δεδόμένο (ε,με τόσες φορές που το έχω δει) ...Καταπληκτική ταινία και υπέροχη η μουσική -όλα τα τραγούδια της Edith Piaf. Η ηθοποιός που την υποδύεται άξιζε το Όσκαρ που πήρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μια ταινία που μου έχει μείνει πραγματικά είναι φυσικά το Φάντασμα της Όπερας, και το Mulan Rouge!
Πολύ ωραίες και οι 2 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
όλο δραματικές ταινίες λέτε:PΤίποτα από κομωδία έχετε να προτινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Λοιπόν και για μένα, η καλύτερη ταινία που έχω δει ποτέ στη ζωή μου και ταυτίζομαι απόλυτα με αυτή, είναι το V for Vendetta:no1:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Κωμωδίες όλο κάτι χαζές αμερικάνικες μου έρχονται από αυτές που τις βλέπεις και αλλάζεις κανάλι...Γιατί δεν κοιτάς πιο πάνω ? Δεν έχουν προτείνει τπτ καλό? Σε ελληνική ταινία (που είναι πολύ καλές άμα θες κωμωδία)θα σε ενδιέφερε ή τις έχεις δει σχεδόν όλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΟΥΛΗ22136

Νεοφερμένος

Η Γιούλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεταμόρφωση (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
v for vendetta
the crow
pride&prejudice
the prestige
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
τις έχω δει όλες από πολλές φορές:)
Θέλω μια κομωδία, με ωραίο χιούμορ, έξυπνο:)
το v for vendetta θέλω να το δω πρέπει να είναι πολύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το ξέχασα αλλά τώρα που το είδα και από τους άλλους το v for vendetta σκίζει πραγματικά πολύ ωραίο!!!!! :iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Το V for Vendetta, έχει βαθύ αλληγορικό νόημα......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memi

Νεοφερμένος

Η memi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδια το V for Ventetta το ειχα δει περυσι παρα πολυ καλη ταινια :no1:...γιατι ωραια απο άποψη σκηνών δν θα την έλεγα. Ειναι ορισμενες λιγο φρικιαστικες παντως εκει που ειναι ο τυπος με τη μασκα νεκρος :(στο τρενο το οποιο ειναι γεματο τριανταφυλλα..! ειναι ολα τα λεφτα...ειχε σχετικα ομορφο θανατο δεν μπορειτε να πειτε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top