Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

RAMONES

Νεοφερμένος

Η RAMONES αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ειναι πολλες και διαφορε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Και εγώ μία από τα ίδια Αντώνη...
Δεν έχω κάποια αγαπημένη ταινία..
Αλλά μπορώ να πω ότι ωραία ταίνια είναι το "Click" με τον Άνταμ Σάντλερ.
Είναι κωμωδία αλλά το τέλος είναι λίγο συγκινητικό. Όχι για πολύ όμως! ;)

Πάντως έχω μία ιδιαίτερη προτίμηση στις κωμωδίες και τα αισθηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sharpay

Νεοφερμένος

Η Sharpay Evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
α,εγω δε το βλεπω!αξιζει???παντως καλυτερα κανε το τοπικ μονο για ταινιες,γιατι για σειρες εχουμε ηδη ;) αγαπημενες ταινιες παρα πολλες αλλα μπορω να πω you,me & dupree,lost in space,independence day,the core,the next day,και κυριως καταστροφικες και επιστημονικη φαντασια,με διαστηματα,τετοια πραγματα...

Aν αξιζει??!!ειναι Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το καλυτερο βεβαια ειναι το CSI LAS VEGAS....Kαποια στιγμη να το δεις....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

van_konon

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
απο σειρες Lost και C.S.I δεν αξιζει κατι αλλο..,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sharpay

Νεοφερμένος

Η Sharpay Evans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
απο σειρες Lost και C.S.I δεν αξιζει κατι αλλο..,


Εχεις απολυτο δικιο!!!:iagree::iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
σειρες :lost ,priso break κυριως
ταινιες:το εξπρες του μεσονυχτιου
ο ναυαγος
το ονομα μου ειναι σαμ
αγγιζοντας το κενο

απλα τα σπανε..
γενικα εχω προτιμηση σε κοινωνικες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Παιδιά επειδή ο τίτλος του θέματος είναι "Ταινίες" και υπάρχει ήδη thread για σειρές, να αναφέρετε μόνο ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

van_konon

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
OK μαϊ νιγκα μην αγχωνεσαι...:P Ταινιες λοιπον... χαλαρα Hannibal και ρεκβιεμ για ενα ονειρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Η αγαπημένη μου ταινία είναι όλη το MATRIX.... τελος.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
OK μαϊ νιγκα μην αγχωνεσαι...:P Ταινιες λοιπον... χαλαρα Hannibal και ρεκβιεμ για ενα ονειρο

Δεν έχω δει την ταινία αλλά έχω ακούσει το soundtrack και είναι υπέροχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
V for Vendetta, American History X, Pan's Labyrinth, Howl's moving castle, Spirited away, Transformers, the lord of the rings trilogy, mr bean's holiday, Monty python's quest for the holy grail & life of brian, Requiem for a dream και αλλες νταξ.

Το ρεκβιεμ ειναι οντως ωραια ταινια, αν και λιγο ψυχοφθορα. Το σαουνττρακ οντως τελειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
V for Vendetta, American History X, Pan's Labyrinth, Howl's moving castle, Spirited away, Transformers, the lord of the rings trilogy, mr bean's holiday, Monty python's quest for the holy grail & life of brian, Requiem for a dream και αλλες νταξ.

Το ρεκβιεμ ειναι οντως ωραια ταινια, αν και λιγο ψυχοφθορα. Το σαουνττρακ οντως τελειο.

Τα μπολνταρισμένα είναι από το αγαπημένα μου πραγματικά.:no1:

Με το V for Vendetta το πιο κορυφαίο....

Επίσης: Το κουρδιστό πορτοκάλι, Delicatessen κ.α.

Δεν έχω δει το Ρέκβιεμ. Δεν έτυχε αλλά θέλω....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
V for Vendetta, American History X, Pan's Labyrinth, Howl's moving castle, Spirited away, Transformers, the lord of the rings trilogy, mr bean's holiday, Monty python's quest for the holy grail & life of brian, Requiem for a dream και αλλες νταξ.

Το ρεκβιεμ ειναι οντως ωραια ταινια, αν και λιγο ψυχοφθορα. Το σαουνττρακ οντως τελειο.

Τα Howl's moving castle, Spirited away, ήταν τα πρώτα από τα λίγα Anime που έχω δει και το 1ο είναι από τα αγαπημένα μου.

Για LOR ότι και να πω είναι λίγο. Επικές ταινίες.

Monty python's Life of brian θεϊκή ταινία όπως και το The meaning of life.

Στις παραπάνω προσθέτω και τη Matrix: Trilogy, Ο καλός ο κακός και ο άσχημος, Για μια Χούφτα Δολάρια, Μονομαχία στο Ελ Πάσο (Clint Eastwood rulezzzzz:D) και βέβαια είναι και άλλες.

Όσο για το Requiem for a dream απλά ακούστε:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εμένα από σειρές μ'αρέσει το Prison Break και από ταινίες του Ιντιάνα Τζόουνς και του Τζέιμς Μποντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RCkostas

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσουν πολύ τα σίριαλ αλλα απο ταινίε προτιμώ της επιστημονικής φαντασίας με εξωγήηνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Λοιπον,εδω μπορειτε να πειτε ιδεες να προτεινετε ταινιες.. που σας εχουν μεινει.. δε μιλαω για τις πασιγνωστες.. Οτιδηποτε καλο εχετε δει ειτε προσφατα ειτε πιο παλια.. Και πιστευετε αξιζει να το δουμε κ μεις..

Θα αρχισω.. με μια ταινια που ειδα σημερα και μου αρεσε αρκετα:
Freedom Writers..σας την προτεινω!

Ακομα μια γνωστη μπορω να πω, που τη θεωρω πολυ καλη εως αριστη ειναι: Το αρωμα-η ιστορια ενος δολοφονου


Σας ακουω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Είδα τελευταία, και που άρεσε πολύ, το "Ο Άνεμος στις Ιτιές" (The wind in the willows).:)

Σκηνοθεσία: Terry Jones

Επίσης παίζουν και οι 4 από τους 6 Monty Python:jumpy:

Terry Jones
Eric Idle
John Clesse
Michael Palin

Λοιπον,εδω μπορειτε να πειτε ιδεες να προτεινετε ταινιες.. που σας εχουν μεινει.. δε μιλαω για τις πασιγνωστες.. Οτιδηποτε καλο εχετε δει ειτε προσφατα ειτε πιο παλια.. Και πιστευετε αξιζει να το δουμε κ μεις..

Θα αρχισω.. με μια ταινια που ειδα σημερα και μου αρεσε αρκετα:
Freedom Writers..σας την προτεινω!

Ακομα μια γνωστη μπορω να πω, που τη θεωρω πολυ καλη εως αριστη ειναι: Το αρωμα-η ιστορια ενος δολοφονου


Σας ακουω...

Ω ναι κορυφαία ταινία:no1:

Αν και λένε ότι το βιβλίο, αφήνει καλύτερο "άρωμα"....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Αγαπημενες μου ταινιες:

Cabaret,με liza minelli
Cats-the musical
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αγαπημενες μου ταινιες:

Cabaret,με liza minelli
Cats-the musical

Πολύ καλή ταινία το Cabaret:no1:

Μουσική και χορός, όλα τέλεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top