Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

mimika

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Prison Break for ever!!!
Πραγματικά είναι φοβερή σειρά!
Ενώ συμπαθώ και το Lost, το prison είναι το κάτι άλλο!
Συμφωνώ απόλυτα...:iagree::iagree::iagree:ενώ δεν εβλεπα, την κυριακή είχε στη nova μαραθώνιο prison break και είχε απο το πρωί ως το βράδυ επεισόδια απο το 2ο κύκλο... εεε,και έτσι κόλλησα. :no1::no1::no1::no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ευτυχώς που τπάρχει ντιβιντάδικο και ενοικίασα και τον δεύτερο κύκλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ρε παιδιά, ποια ήταν η σεζόν που έδειχνε μέχρι πέρυσι η ΝΕΤ? Στο ΛΟΣΤ εννοώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
περσυ εδειχνε τη 2η.

δεν ξερω αν ειναι κακο αυτο,αλλα πολλες φορες στον House αναγνωριζω τον ιδιο μου τον εαυτο...!:hmm::!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Άρχισα να βλέπω Prison Break και ομολογώ πως έχω κολλήσει απίστευτα!!!!!!! :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
πολλες φορες στον House αναγνωριζω τον ιδιο μου τον εαυτο

Ναί, είναι. Αν όμως ταυτίζεσαι απόλυτα, τότε δεν είναι. Ζείς απλά σ'ένα ολοδικό σου κόσμο(πράγμα αδύνατο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Όντως το Prisonbreak είναι άγριο κόλλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piper_h

Νεοφερμένος

Η piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Απο ολα μονο Lost και Heroes βλεπω αλλα η αγαπημενη μου σειρα απο αυτες που παιζονται και δεν εχουν τελειωσει ειναι το ghost whisperer...αν βαλουμε και αυτες που εχουν τελειωσει ειναι το Charmed...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Ναί, είναι. Αν όμως ταυτίζεσαι απόλυτα, τότε δεν είναι. Ζείς απλά σ'ένα ολοδικό σου κόσμο(πράγμα αδύνατο).


οχι,δεν ειμαστε ολοϊδιοι.απλα ωρες ωρες,δεν ξερω,υριωε στο θεμα της κοινωνικοτητας και στην ειρωνια ειναι σαν να τα λεω εγω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
τώρα είναι το prison break... αλλά κάποτε έβλαπα πάρα πολύ charmed (μάγισσες στο star) που τελίωσαν πέρσυ μετά από 8 χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα House M.D. Πάντα μου άρεσαν οι σειρές που επικεντρώνονταν σε ιατρικά θέματα!Η συγκεκριμένη ομολογώ πως είναι εξαιρετική!Συνδυάζει αγωνία,μυστήριο και black humor..Λατρεύω επίσης τις σειρές Gray's Anatomy & ER.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
προτιμώ να διαβάσω ένα βιβλίο παρά να κάθομαι να βλέπω έργα των αμερικάνων *μπλιάχ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Κοίτα, ωραία και τα βιβλία, αλλά μην είσαι απόλυτος. Υπάρχουν και βλακώδη και άχρηστα και ψευτοηρωικά, αλλά και καλά αμερικάνικα έργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel123456

Νεοφερμένος

Η Μαριέλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
οταν εβλεπα ηταν το O.C
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Prison Break κ Sex & the City
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
CSI Miami (Ryan Wolfe=Θεός!!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

natasa92

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Ένα θα πω.... LOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kim.Love31

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγώ βλέπω στην εντατική...Το λατρεύω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undomiel

Νεοφερμένος

Η Αμφιτρίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Είμαι ανάμεσα σε lost και friends:emm:
Tι να πω; το καθένα είναι διαφορετικό!
Το lost έχει μυστήριο και περιπέτεια (που μ'αρέσει) αλλά αφήνει πολλάαααα αναπάντητα ερωτήματα:mad:Τα friends από την άλλη έχουν πολύυυ μα πάρα πολύ πλάκα!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ταινίες:
"Μη Φεύγεις..."
"The Notebook"
"Match Point"
"The Nightmare Before Christmas","Big Fish" και Tim Burton γενικώς.
"V for Vendetta"

Σειρές:
"Friends"
"Lost"
"Πάλι απ'την αρχή"(Tο λάτρευα μιλάμε αλλά το κόψανε..Kαι δε το έχω βρει και στο Internet...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top