Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Sex and the City
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
+++ Στο Supernatural.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
lost lost lost lost lost lost lost lost lost lost lost lost lost lost lost θρησκεία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Μα φυσικα SUPERNATURAL! Απορησα που δεν ηταν στη λιστα αρεσει σε πολυ κοσμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Αγαπημενη μου σειρα ειναι τα φιλαρακια ,αλλα και το sex and the city και το :DGrey's anatomy....
-----------------------------------------
Μα φυσικα SUPERNATURAL! Απορησα που δεν ηταν στη λιστα αρεσει σε πολυ κοσμο


Εμενα δεν μ αρεσει..τι το ιδιαιτερο εχει??Εκτος απο τον Jensen Ackles και τον Jared Padaleski που ειναι μαναρια δεν βρισκω κατι το ενδιαφερον..
-----------------------------------------
αγαπημενη ξενη σειρα friends..τωρα βλεπω μια που λεγεται true blood την εχει ακουσει κανεις?

Την εχω ακουσει αλλα δεν ξερω περι τινος προκειται..Για πες να μαθουμε κ εμεις:)..Α!!να σ πω ..σε ντι βι ντι την βλεπεις??
-----------------------------------------
Α μ αρεσει πολυ και το Ο.C....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
τωρα βλεπω μια που λεγεται true blood την εχει ακουσει κανεις?

Ναι!! Δεν ειμαι μονη μου τελικα :P

Την εχω ακουσει αλλα δεν ξερω περι τινος προκειται..Για πες να μαθουμε κ εμεις:)..Α!!να σ πω ..σε ντι βι ντι την βλεπεις??
-----------------------------------------
Μπες στο imdb να δεις την περιληψη 1-2 επεισοδιων να παρεις μια ιδεα
Ειναι με βρικολακες και αλλα υπερφυσικα οντα (δεν μπορω να πω περισσοτερα!!)
Εχει πολυ ενδιαφεροντες χαρακτηρες και πλοκη (ειναι απο τον δημιουργο του 6 feet under και american beauty νομιζω αυτο λεει πολλα!) και εξυπνο χιουμορ!

Αντε να ανεβαινει η σειρα σιγα σιγα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ναι!! Δεν ειμαι μονη μου τελικα :P


Μπες στο imdb να δεις την περιληψη 1-2 επεισοδιων να παρεις μια ιδεα
Ειναι με βρικολακες και αλλα υπερφυσικα οντα (δεν μπορω να πω περισσοτερα!!)
Εχει πολυ ενδιαφεροντες χαρακτηρες και πλοκη (ειναι απο τον δημιουργο του 6 feet under και american beauty νομιζω αυτο λεει πολλα!) και εξυπνο χιουμορ!

Αντε να ανεβαινει η σειρα σιγα σιγα :)

Ενδιαφερον ακουγεται.:xixi:..Ναι ομως ολοκληρα επεισοδια πως μπορουμε να δουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Νομιζω δεν εχει βγει ακομα εδω το DVD οποτε ενας τροπος υπαρχει :D
Αν θες κανε με add στο msn για περισσοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Οκ..θα σε κανω το μεσημερι οταν παω σπιτι..γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και εδω μσν δεν εχει...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athina!!

Νεοφερμένος

Η Athina!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Heroes και Supernatural !!! περιμένω να βγεί νέο season !!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
csi miami (εννοειτε :jumpy:)
στην εντατικη (κλουνει :inlove:)

ιατρικες υποθεσεις (το εβγαλαν ομως :( πολυ τον πηγαινα το χαουζ :P)

αναζητωντας την αληθεια (ετσι λεγεται?)

αυτα θυμαμαι προς το παρων :P


να προσθεσω το πρακτορας στο τσακ! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Ειχα ψηφισει Grey's anatomy αλλα αυτη τη στιγμη αγαπημενη σειρα ειναι The Office...:no1::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
The office? Το δείχνει στην tv ή μόνο Nova?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
The office? Το δείχνει στην tv ή μόνο Nova?

σε κανενα απο τα δυο:(

Το βλεπω στο διαδικτυο και πραγματικα αξιζει τον κοπο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Τα Φιλαράκια εννοείται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
σε κανενα απο τα δυο:(

Το βλεπω στο διαδικτυο και πραγματικα αξιζει τον κοπο :no1:
Το Office με τον Steve Carell δεν λες;
Το δειχνει καθε μερα στο σταρ κατα τις 6 το πρωι
Αν δεν εχει κατι καλυτερο το χαζευω αλλα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Το Office με τον Steve Carell δεν λες;
Το δειχνει καθε μερα στο σταρ κατα τις 6 το πρωι
Αν δεν εχει κατι καλυτερο το χαζευω αλλα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει

ναι, αυτο εννοω!! δεν ειχα ιδεα οτι το εχει το σταρ....:)

Η πρωτη σαιζον που ειχε 6 επεισοδεια δε μου αρεσε ... απο τη δευτερη και μετα ομως ειναι πολυ καλο:no1:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
grey's anatomy 4 ever!!!!!!!!!!!!!!!κ το sex and the city δεν ειναι κακο......
αααα!μ'αρεσει κ το las vegas...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Κατά σειρά προτίμησης...

1. LOST (τα σπάει πραγματικά)
2. Ανεξιχνίαστες υποθέσεις (Cold Case)
3. Supernatural
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Friends!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top