Αίτηση βεβαίωσης φοίτησης

nina3

Νεοφερμένος

Η nina3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιστορίας - Αρχαιολογίας Πατρών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μόλις μου είπαν οι δικοί μου ότι πρέπει να πάρω βεβαίωση φοίτησης για α21 από τη γραμματεία. Επειδή δεν τα πάμε πολύ καλά μαζί τους όμως ρώτησα κάτι φίλους αν γίνεται να τη πάρω ηλεκτρονικά, μου είπαν να κάνω την δήλωση στο progress ως φοιτήτρια εν ενεργεία. Ισχύει ή έκανα λάθος και θα πρέπει τελικά να πάω στη γραμματεία?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Μόλις μου είπαν οι δικοί μου ότι πρέπει να πάρω βεβαίωση φοίτησης για α21 από τη γραμματεία. Επειδή δεν τα πάμε πολύ καλά μαζί τους όμως ρώτησα κάτι φίλους αν γίνεται να τη πάρω ηλεκτρονικά, μου είπαν να κάνω την δήλωση στο progress ως φοιτήτρια εν ενεργεία. Ισχύει ή έκανα λάθος και θα πρέπει τελικά να πάω στη γραμματεία?
Η αποκτηση βεβαιωσης σπουδων γινεται μονο με ηλεκτρονικη αιτηση..αν πας εκει αυτοπροσώπως στην γραμματεία μαλλον σε διωχνουν.
Μιλωντας για το Α21 δηλαδη την αιτηση επιδοματος παιδιου δεν χρειαζεται βεβαιωση σπουδων ..δεν εχει πεδιο να ανεβασεις χαρτι στην πλατφορμα ..
Απ οτι θυμαμαι απο περυσι αυτο που θελει απαραιτητα ειναι ο αριθμος φοιτητικής ταυτότητας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.
Μόλις μου είπαν οι δικοί μου ότι πρέπει να πάρω βεβαίωση φοίτησης για α21 από τη γραμματεία. Επειδή δεν τα πάμε πολύ καλά μαζί τους όμως ρώτησα κάτι φίλους αν γίνεται να τη πάρω ηλεκτρονικά, μου είπαν να κάνω την δήλωση στο progress ως φοιτήτρια εν ενεργεία. Ισχύει ή έκανα λάθος και θα πρέπει τελικά να πάω στη γραμματεία?
Γίνεται και από κοντά και ηλεκτρονικά.

Εγώ πάντα πηγαίνω από κοντά.
 

Matenma

Νεοφερμένος

Η Matenma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Μόλις μου είπαν οι δικοί μου ότι πρέπει να πάρω βεβαίωση φοίτησης για α21 από τη γραμματεία. Επειδή δεν τα πάμε πολύ καλά μαζί τους όμως ρώτησα κάτι φίλους αν γίνεται να τη πάρω ηλεκτρονικά, μου είπαν να κάνω την δήλωση στο progress ως φοιτήτρια εν ενεργεία. Ισχύει ή έκανα λάθος και θα πρέπει τελικά να πάω στη γραμματεία?
Νμζ οντως μπορεις και απο το progress αλλα δεν το εχω δοκιμασει. Εγω εστειλα απο το webmail upatras με τον ιδρυματικο μου λογαριασμο στο μαιλ της γραμματειας και την επομενη μερα μου την ειχαν στειλει
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top