[ΑΠΘ] Ηλεκτρονικές Εγγραφές Πρωτοετών 2014-2015

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
εδω κατω https://www.hist.auth.gr/sites/defaul...E%95%CE%A3.pdf
λεει συμπληρωση ξενης γλωσσας.

Σας εβγαλε εσας κατι τετοιο μολις κανατε την αιτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γελοία ερώτηση : στον τόπο γέννησης τι να βάλω;Εγώ γεννήθηκα σε νοσοκομείο σε πόλη δίπλα από το χωριό μου.Να βάλω την πόλη ή το χωριό; Την πόλη, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Γελοία ερώτηση : στον τόπο γέννησης τι να βάλω;Εγώ γεννήθηκα σε νοσοκομείο σε πόλη δίπλα από το χωριό μου.Να βάλω την πόλη ή το χωριό; Την πόλη, έτσι;

Στην ταυτοτητα σου λεει τοπος γεννησης
Εγω ο,τι ελεγε η ταυτοτητα εβαλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Eκτυπωσα την αιτηση και ολα καλα..
Παω να τα δω αλλη μια φορα τωρα και παρατηρησα κατι..

Στο απολυτηριο λεει αρθμος πρωτοκολλου 443-4/7/2014
Στη βεβαιωση προσβασης πανω δεξια λεει αρ.πρωτοκολλου 444-4/7/2014

Στη συνεχεια λεει κατοχος του αριθμ. 443-4/7/2014 απολυτηριου η πτυχιου

Τελικα ποιο απο τα 2 ισχυει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Το 443-4/7/2014 είναι αυτό που θες, το 444 είναι για την βεβαίωση πρόσβασης και όχι για το απολυτήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στην αιτηση εγγραφης ειχα πατησει οτι δεν επιθυμω να παρω μετεγγραφη σε καποιο αλλο τμημα,αλλα στο αρχεο pdf που το φωτοτυπησα δε μου το εβγαλε αυτο με τη μετεγγραφη.

Εχει γινει σε ολους το ιδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevi2

Νεοφερμένος

Η paraskevi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μήπως γνωρίζετε πότε αρχίζουν τα μαθήματα στο ΑΠΘ;;; Και ειδικότερα στο τμήμα Πολιτικών Μηχανικών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Στην αιτηση εγγραφης ειχα πατησει οτι δεν επιθυμω να παρω μετεγγραφη σε καποιο αλλο τμημα,αλλα στο αρχεο pdf που το φωτοτυπησα δε μου το εβγαλε αυτο με τη μετεγγραφη.

Εχει γινει σε ολους το ιδιο;
;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ναι και σε μένα έτσι έγινε.:)

Τωρα με εχει πιασει το αγχος...ηθελα να δω μηπως ειχα πατησει μετεγγραφη σε καποιο αλλο τμημα κατα λαθος,αλλα δε μου το βγαζει..
Μακαρι μονο να μην εχω πατησει καμια βλακεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λογικά θα σου έβγαζε κάτι αν είχες πατήσει ότι θέλεις να πάρεις μετεγγραφή. Relax και κάτι λάθος να κάνατε μπορείτε να ρωτήσετε στην γραμματεία όταν πάτε να τα καταθέσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Λογικά θα σου έβγαζε κάτι αν είχες πατήσει ότι θέλεις να πάρεις μετεγγραφή. Relax και κάτι λάθος να κάνατε μπορείτε να ρωτήσετε στην γραμματεία όταν πάτε να τα καταθέσετε.

Ουτως η αλλως,δεν δικαιουμαι καιμετεγγραφη,αλλα μου εχει κολλησει τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
[Προς πρωτοετείς φοιτητές του ΑΠΘ] Σας έχουν στείλει με sms το OTP (one-time password) για να δημιουργήσετε ιδρυματικό λογαριασμό στο ΑΠΘ; Αν όχι, μήπως κάποιος από εσάς έχει ζητήσει ηλεκτρονικά την αποστολή του (η κόκκινη επιλογή εδώ: https://register.auth.gr/account/) Λειτουργεί ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
[Προς πρωτοετείς φοιτητές του ΑΠΘ] Σας έχουν στείλει με sms το OTP (one-time password) για να δημιουργήσετε ιδρυματικό λογαριασμό στο ΑΠΘ; Αν όχι, μήπως κάποιος από εσάς έχει ζητήσει ηλεκτρονικά την αποστολή του (η κόκκινη επιλογή εδώ: https://register.auth.gr/account/) Λειτουργεί ή όχι;

Αυτο στο στελνουν περιπου 5 μερες μετα την εγγραφη σου...
Ετσι ξερω,τουλαχιστον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroldpoi

Νεοφερμένος

Ο haroldpoi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ πάντως παιδιά έκανα τη Δευτέρα εγγραφή και χθες μου ήρθε το σμς που λετε.
Αν και μ ξαναηρθε σημερα και μαλιστα δυο φορες, ενω εκανα ηδη τον ηλεκτρονικο λογαριασμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τα χαρτιά τα τύπωσα :Ρ Να τα υπογράψω τώρα ή όταν πάω στη γραμματεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Τα χαρτιά τα τύπωσα :Ρ Να τα υπογράψω τώρα ή όταν πάω στη γραμματεία;

Το εχω και εγω απορια αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina07

Νεοφερμένος

Η katerina07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τα χαρτιά τα τύπωσα :Ρ Να τα υπογράψω τώρα ή όταν πάω στη γραμματεία;

Το εχω και εγω απορια αυτο..

Από τώρα. Τουλάχιστον σε εμάς τα περίμεναν υπογεγραμμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Dream Theater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dream Theater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
πηγα ρωτησα, αυτο με τη μεταγραφη καταχωρειται στη βαση δεδομενων του υπουργειου γιατι ρωτησα. ουτε μενα μου εμφανιζει το οτι δηλωσα να μετεγγραφω στο μετσοβιο. Εμενα κατι αλλο με προβληματιζει, Μπαινω στο site της ηλεκτρονικης γραμματειας (sis.auth.gr) και μου λεει πως δεν βρεθηκε φοιτητης με ΑΜ (...). Μηπως εκανα κατι λαθος? Γιατι η γραμματεια απλα μου δωσε τη βεβαιωση και μου ειπε οτι θα λαβω ενα sms (το οποιο ελαβα).....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top