ΑΠΘ: Αναστολή λειτουργίας μέχρι την Παρασκευή 27/9

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ΜΑ οποίος θέλει παρακολουθεί στο πανεπιστήμιο... ΑΚόμα και μη φοιτητές...
ΜΌνο τα εργαστήρια δεν γίνεται... κγι αφού ξέρω τι μαθηματα εχω και εχω το πρόγραμμα δεν χάνω τίποτα να παω...

ναι βρε οκ το διευκρύνησα και στο μήνυμά μου πιο πάνω... απλά είναι λίγο off κατ'εμέ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madi10s

Νεοφερμένος

Η Madi10s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
''Λίγο off'' είναι να αρχίσουν τα μαθηματα χωρίς να χουν αρχίσει οι εγγραφες...
Εξαλου δεν είπα ότι θα παω για να παρακολουθήσω.. για να γνωρίσω κανένα άνθρωπο θα παω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naio

Νεοφερμένος

Ο naio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδιά στο ΑΠΘ γίνεται καμία εγγραφή? Σήμερα που πήγα δεν λειτουργούσε καμία γραμματεία στην πολυτεχνική σχόλη. αν μάθετε τίποτα ενημερώστε. Τέλος αυτό με την αναστολή λειτουργίας ισχύει η όχι. Δηλαδή δεν υπάρχει καμία περίπτωση να γίνουν έγγραφες αύριο και μεθαύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι θα κάνετε εσείς στις άλλες σχολές, εγώ αύριο και την Παρασκευή πάντως δίνω κανονικότατα τα μαθήματα.
Γιατί η Ιατρική πάνω απ' όλα, σέβεται την απόφαση περί αναστολής. 8)
φαντασου το μεγεθος της απεργοσπασιας απο τους καθηγηταδες μασ
στα αρχιδια τους που κινδυνευουν 170 ατομα με απολυση που κινδυνευει να μην μπορει πλεον να λειτουργησει ολοκληρο το ιδρυμα αυτοι εκει αγυριστα κεφαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Παιδια, μαθημα θα μπουμε να κανουμε με εγγραφη ή χωρις.
Και περυσι, τα ιδια γινανε. Μου τα ελεγε μια κοπελα.
Καλως ή κακως, λογω απεργιων πολλα παιδια δεν ειχαν καταφερει να γραφτουν (καλη ωρα εδω), οποτε παρακολουθουσαν αρχικα διχως να εχουν γραφτει.
Δε λετε που εχουμε τη δυνατοτητα να το κανουμε. :hehe:


Εγω αγχωνομαι με το εξης. Σε καποιες σχολες, τα μαθηματα πρωτου εξαμηνου ειναι στανταρ. Στη δικη μου απο οτι καταλαβα απο τον Οδηγο Σπουδων ναι μεν εχει προτεινομενο προγραμμα , αλλα πχ σου λεει ''1ο εξαμηνο, διαλεξε 2 μαθηματα Φιλοσοφιας Κορμου''. Μαθηματα τετοια υπαρχουν συνολικα 6, οποτε πρεπει να ξερεις και ποια θα διαλεξεις, ωστε να πας. (Σχολη: Φιλοσοφικο-Παιδαγωγικο). Ειχε και καποια μαθηματα (πχ Ξενη Γλωσσα , Πληροφορικη ) που ητανε στανταρ. Ισως να τα βαλουν και στην αρχη αυτα, ποιος ξερει.

Αμα φτασει μεχρι εκει, το πολυ κανω εγω το προγραμμα του πρωτου εξαμηνου, βλεπω ποτε ειναι το καθε μαθημα και παω. :worry:

φαντασου το μεγεθος της απεργοσπασιας απο τους καθηγηταδες μασ
στα αρχιδια τους που κινδυνευουν 170 ατομα με απολυση που κινδυνευει να μην μπορει πλεον να λειτουργησει ολοκληρο το ιδρυμα αυτοι εκει αγυριστα κεφαλια

Ισως ομως γενικα να απεργουν, αλλα να πραγματοποιειται η εξεταστικη που εκει νομιζω καλα κανουν. Δε λεει να καθεσαι εσυ να διαβαζεις για ενα μαθημα που δε θα δωσεις (το ειχε παθει η αδερφη μου ενα Σεπτεμβρη). Ισως και οχι. :D

Παιδιά στο ΑΠΘ γίνεται καμία εγγραφή? Σήμερα που πήγα δεν λειτουργούσε καμία γραμματεία στην πολυτεχνική σχόλη. αν μάθετε τίποτα ενημερώστε. Τέλος αυτό με την αναστολή λειτουργίας ισχύει η όχι. Δηλαδή δεν υπάρχει καμία περίπτωση να γίνουν έγγραφες αύριο και μεθαύριο?

Τι να σου πω. Σημερα το πρωι μιλησα με τη γραμματεια της δικης μου σχολης και μου λεει οτι μεχρι την Παρασκευη απεργουν και να κοιταω ανακοινωσεις. Αντε παιξε μπαλα τωρα. Δε ξερω αν ισχυει σε ολες τις σχολες, αλλα μαλλον καπως ετσι ειναι. Ενα παιδι απο το φορουμ ειχε καταφερει να γραφτει, επειδη ετυχε να βρει μια απεργοσπαστρια, αν και δεν ειναι συνηθες αυτο. Αμα σου ειναι ευκολο να περασεις απο τη σχολη, πανε να κοιταξεις. Αμα παρεις το τηλεφωνο κανενος μεγαλυτερου απο την ιδια σχολη (απο τα ζομπι των κομματων που σε κυνηγουν, ναι) , λογικα αυτοι θα επικοινωνησουν μαζι σου μολις υπαρξει κατι νεοτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ασυμβιβαστος119

Νεοφερμένος

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδια εχει ακουσει κανεις απο τη σχολη του για αναβολη εναρξης των μαθηματων η ακομη και απωλεια του εξαμηνου?γιατι ο πελεγρινης απο την αθηνα κατι τετοιο ειπε αν και μου φαινεται λιγο δυσκολο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Ξέρει κανείς αν θα γίνουν αυτές τις μέρες οι εγγραφές στην Ιατρική και αν θα αρχίσουν τα μαθήματα κανονικά από Δευτέρα;

Η γραμματεια ειναι κλειστη μεχρι την παρασκευη απο δευτερα ξανα εγγραφες (λογικα θ παρπυν παραταση). Εμεις ξεκιναμε κανονικα εργαστηρια απο δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Τα μαθηματα πως θα αρχισουν αφου δεν βγηκε προγραμμα .

τρελε δευτερα πληροφ πρωτου ετους 11 η ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Σορρυ κιόλας αλλά πως θα κάνεις μάθημα χωρίς να έχουν γίνει καν εγγραφές? Οκ ξέρω το πανεπιστήμιο είναι ελεύθερο κτλ αλλά αν δεν έχεις καν παραλάβει οδηγό σπουδών που πας? Πιστεύω πάντως ότι και στην έναρξη των μαθημάτων θα δώοσυν παράταση... σιγά μην γίνει μάθημα χωρις καν να έχουμε κανει εγγραφή! :(

καλο ειναι να πας στα πρωτα μαθηματα και ας μην εχεις γραφτει,τον οδηγο σπουδων τωρα περιμενες να τον δεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
τρελε δευτερα πληροφ πρωτου ετους 11 η ωρα

αν ειναι matlab το εχω περασει(ελπιζω να μηνν εχουμε παρατραγουδα με την αναγνωριση) αν ειναι fortlan δεν εχω διδακτη το προγραμμα βγηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
για ποια σχολη λετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
γνωριζει κανεις το προγραμμα διδασκαλιας της νομικης θεσσαλονικης ? στην επισημη ιστοσελιδα της σχολης δεν βγαζω ακρη οι γραμματεις δεν απαντουν στα τηλεφωνα οποτε ειμαι σε αδιεξοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ασυμβιβαστος119

Νεοφερμένος

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
γνωριζει κανεις το προγραμμα διδασκαλιας της νομικης θεσσαλονικης ? στην επισημη ιστοσελιδα της σχολης δεν βγαζω ακρη οι γραμματεις δεν απαντουν στα τηλεφωνα οποτε ειμαι σε αδιεξοδο.

αν μπεις στο σαιτ της σχολής εχει αναλυτικο πρόγραμμα σπουδών στο συνδεσμο προπτυχιακες σπουδές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

staza13

Νεοφερμένος

Η staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
γνωριζει κανεις το προγραμμα διδασκαλιας της νομικης θεσσαλονικης ? στην επισημη ιστοσελιδα της σχολης δεν βγαζω ακρη οι γραμματεις δεν απαντουν στα τηλεφωνα οποτε ειμαι σε αδιεξοδο.
Γράφτηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ασυμβιβαστος119

Νεοφερμένος

Ο Ασυμβιβαστος119 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Γράφτηκες?

όχι,δεν κινείται τιποτα στη σχολή(εκτός απο τους παραταξιακους)..αυριο θα ξαναπάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Στο δικο μου τμημα που εχει βγει προγραμμα, σημαινει οτι απο Δευτερα ξεκινανε μαθηματα;; Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι μεχρι την Παρασκευη θα ναι κλειστα και μετα θα βγαλουν ανακοινωση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
Μηχανολογους

προγραμα δεν βγηκε η γραμματεια εχει πολυ καιρο που απεργει αλλα ο απεργοσπαστης της πληροφορικης το ανεβασε στο η κλας μην χασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Στο δικο μου τμημα που εχει βγει προγραμμα, σημαινει οτι απο Δευτερα ξεκινανε μαθηματα;; Πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι μεχρι την Παρασκευη θα ναι κλειστα και μετα θα βγαλουν ανακοινωση....

Ρώτησα σήμερα τη γραμματεία αν από Δευτέρα θα ξεκινήσουν τα μαθήματα και μου είπε: "Καλά ρε παιδιά πως να αρχίσουν τα μαθήματα; Εδώ δε τελιώσαμε καν με τις εγγραφές. Μην ακούτε τις φήμες και τα ράδιο αρβύλα."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Από Δευτέρα ξεκινάει κανονικά το εξάμηνο, εκτός αν προκύψει τίποτα νεότερο. Όσοι δεν έχουν γραφτεί ακόμα στη σχολή δεν έχει σημασία, λογικά έρχεστε κανονικά. Τα μαθήματα είναι ανοικτά σε όλους και μπορεί να τα παρακολουθήσει όποιος θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top