ΑΟΘ και ιδιαίτερα

den antexw allh apotyxia

Νεοφερμένος

Η den antexw allh apotyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
yo, δίνω πανελλήνιες το 2021 στο 4ο πεδίο και βρίσκομαι σε ένα δίλλημα. Καταρχάς, στοχεύω ναυτιλιακά Αθήνα μια σχολή με σχετικά υψηλή βάση. Έχω ξεκινήσει φροντιστήριο ( αεππ, αοθ, μαθηματικά, έκθεση ) απο δευτέρα λυκείου και μπορώ να πώ πως είμαι ικανοποιημένη απλά στο αοθ μέχρι και το τέλος των θερίνων τελειώναμε το δεύτερο κεφάλαιο. Και επείδη με ξέρω και γνωρίζω πως αν συνεχίσω αοθ στο φροντιστήριο δεν θα γράψω 19-20 που στοχεύω. Οπότε είπα θα κάνω ιδιαίτερα και ξέρω ήδη ποια καθηγήτρια θα πάρω διότι την είχε και ο αδερφός μου και είναι πολύ καλή στην δουλεία της. Το δίλλημα μου είναι αν θα ξεκινήσω Σεπτέμβρη ή αργότερα. Μην ξεχνάτε ότι έχω κάνει ήδη τα δύο πρώτα κεφάλαια.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλησπέρα , και γω όταν έκανα προετοιμασία στο ΑΟΘ τα 2 πρώτα κεφάλαια είχαμε βγάλει το Καλοκαίρι και τα υπόλοιπα τα ξεκινήσαμε από Σεπτέμβρη. Οπότε ξεκίνα από Σεπτέμβρη ΑΛΛΑ κάνε τα 2 πρώτα επανάληψη εκεί τέλη Αυγούστου να μην τα ξεχάσεις :) .
 

Φινεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Καλησπέρα , και γω όταν έκανα προετοιμασία στο ΑΟΘ τα 2 πρώτα κεφάλαια είχαμε βγάλει το Καλοκαίρι και τα υπόλοιπα τα ξεκινήσαμε από Σεπτέμβρη. Οπότε ξεκίνα από Σεπτέμβρη ΑΛΛΑ κάνε τα 2 πρώτα επανάληψη εκεί τέλη Αυγούστου να μην τα ξεχάσεις :) .
Μη ξεχνάς όμως ότι αυτοί του 21 θα εξεταστούν και Μάκρο.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ααα σωστός δεν τον είχα σκεφτεί αυτόν τον παράγοντα... να κάνεις και τώρα μάθημα το Καλοκαίρι λοιπόν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top