ΑΟΘ: Τι λέτε να πέσει;

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Παιδια τι πιστευετε ειναι πιο πιθανον να μπει ως θεωρια στο αοθ 1ο κεφαλαιο 7ο 8ο και πιο κοματι θεωριας έχετε καποια αποψη;
 

calliope

Νεοφερμένος

Η calliope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
το 8ο δεν ειναι μεσα στην υλη
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Πιστεύω για ανάπτυξη θα παίζει τραπεζικό και οικονομικό κύκλωμα.. μπορει και κάτι από τις ανάγκες! ΕΠΑΛ κι εγώ 🤗
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά μου καλησπέρα, η ύλη σας είναι αρκετά μικρή, από θεωρία υπάρχουν επιλογές αλλά από ασκήσεις δεν είναι κάπως "συγκεκριμένα " αυτά που μπορεί να σας βάλουν;
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ασκήσεις θα πέσουν ΑΕΠ και κόστος ευκαιρίας εφόσον μόνο αυτά τα 2 από τα 3 κεφάλαια έχουν ασκήσεις
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Ασκήσεις θα πέσουν ΑΕΠ και κόστος ευκαιρίας εφόσον μόνο αυτά τα 2 από τα 3 κεφάλαια έχουν ασκήσεις
Θέλω να πω σε σχέση με πέρσι που ήταν ίδια η ύλη, οι ασκήσεις μάλλον θα είναι ψιλοιδιες
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Πιστεύω για ανάπτυξη θα παίζει τραπεζικό και οικονομικό κύκλωμα.. μπορει και κάτι από τις ανάγκες! ΕΠΑΛ κι εγώ 🤗
Πω οικονομικό μακάρι τραπεζικο πφφ😥😆
Εγω εχω ένστικτο για μακροοικονομισ μικροοικονομια ή οι αδυναμίες του αεπ
Οικονομια παλεύετε το αοδε ομως;😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέλω να πω σε σχέση με πέρσι που ήταν ίδια η ύλη, οι ασκήσεις μάλλον θα είναι ψιλοιδιες
Ναι ασκήσεις ειναι στανταρ αεπ κοστος ευκαιριας αυτα!η θεωρια ειναι το ζορικο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Το τραπεζικό είναι εύκολο πραγματικά δεν είναι κάτι.. αδυναμίες οκει με ανάπτυξη λες ε; Και διάφορα μικρο μακρο επίσης εύκολα
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Το τραπεζικό είναι εύκολο πραγματικά δεν είναι κάτι.. αδυναμίες οκει με ανάπτυξη λες ε; Και διάφορα μικρο μακρο επίσης εύκολα
Ναι με αναπτυξη και καθηγητες μ τα εχουν πει για σοσ καλα απο το 7ο αυτα τα δυο εσυ τα εχεις μαθει παπαγαλιστικα οπως τα λει το βιβλιο ή με δικα σ λογια;
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ναι με αναπτυξη και καθηγητες μ τα εχουν πει για σοσ καλα απο το 7ο αυτα τα δυο εσυ τα εχεις μαθει παπαγαλιστικα οπως τα λει το βιβλιο ή με δικα σ λογια;
Όσο πιο πολύ μπορώ παπαγαλια.. καλή επιτυχία με τα μαθηματικά σήμερα!☺️
 

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Προσδιοριστικοι παραγοντες ζητησης ως θεωρια ειναι πολυ πιθανον να πεσει οσο αφορα το αοθ που δινουν απο γελ τωρα απο επαλ δεν ξερω τι ακριβως κανετε εσεις αλλα λογικα κατι με ΑΕΠ θα πεσει
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Παιδιά των ΕΠΑΛ, αύριο δίνετε ΑΟΘ αρχικά καλή επιτυχία να έχετε! Τι σας λένε πιστεύετε το γ θέμα θα αφορά ξανά κόστος ευκαιρίας με σχεδιασμό της καμπύλης όπως πέρσι;
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Παιδιά των ΕΠΑΛ, αύριο δίνετε ΑΟΘ αρχικά καλή επιτυχία να έχετε! Τι σας λένε πιστεύετε το γ θέμα θα αφορά ξανά κόστος ευκαιρίας με σχεδιασμό της καμπύλης όπως πέρσι;
Θα εχει πιστευω ενα με κοστος κτλπ καο ενα απο το 7ο αλλα εμενα με απασχολει ποια θεωρια θα μπει ασκησεις ειναι ψιλοστανταρ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Eri0611 λες να πεσει ενα ολοκληρο πχ να γραψετε οικονομικο κυκλωμα ή απο διαφορα πχ να πουμε για την διαφήμιση κατι μετα κατι αλλο για μικρο μακρο καταλαβες τι ενοω πιστεύω 😂;
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Θα εχει πιστευω ενα με κοστος κτλπ καο ενα απο το 7ο αλλα εμενα με απασχολει ποια θεωρια θα μπει ασκησεις ειναι ψιλοστανταρ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Eri0611 λες να πεσει ενα ολοκληρο πχ να γραψετε οικονομικο κυκλωμα ή απο διαφορα πχ να πουμε για την διαφήμιση κατι μετα κατι αλλο για μικρο μακρο καταλαβες τι ενοω πιστεύω 😂;
Πιστεύω σίγουρα κάτι θα έχει ολόκληρο.. ο καθηγητής μ στο φροντ θεωρεί φουλ σος τους κοινωνικους θεσμούς, αδυναμιες αεπ και τραπεζικό! Ο θεός μαζί μας😂😂
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Πιστεύω σίγουρα κάτι θα έχει ολόκληρο.. ο καθηγητής μ στο φροντ θεωρεί φουλ σος τους κοινωνικους θεσμούς, αδυναμιες αεπ και τραπεζικό! Ο θεός μαζί μας😂😂
Αχχχ θεε μ εχω βγαλει μεχρι στιγμης το 1ο αλλα εχω αλλα δυο δν προλαβαίνω πεζει να πεσει κανενα κατεβατο πχ τραπεζικο να τρελαθώ 😂
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Πέρσι είχε πέσει ολόκληρος ο καταμερισμός στο β θέμα οπότε κάτι μεγαλουτσικο θα σας βάλουν.
Από κοινωνικούς θεσμούς δεν είχε πέσει πρόπερσι το νοικοκυριό; Μπορεί να βάλουν κάποιο από τα άλλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα εχει πιστευω ενα με κοστος κτλπ καο ενα απο το 7ο αλλα εμενα με απασχολει ποια θεωρια θα μπει ασκησεις ειναι ψιλοστανταρ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Eri0611 λες να πεσει ενα ολοκληρο πχ να γραψετε οικονομικο κυκλωμα ή απο διαφορα πχ να πουμε για την διαφήμιση κατι μετα κατι αλλο για μικρο μακρο καταλαβες τι ενοω πιστεύω 😂;
Το οικονομικό κύκλωμα στο βιβλίο σας δεν βασίζεται σε ένα σχεδιάγραμμα; Πώς θα το αναπτύξετε σε απάντηση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αχχχ θεε μ εχω βγαλει μεχρι στιγμης το 1ο αλλα εχω αλλα δυο δν προλαβαίνω πεζει να πεσει κανενα κατεβατο πχ τραπεζικο να τρελαθώ 😂
Το τραπεζικό σύστημα είναι 2 σελίδες αν δεν κάνω λάθος, λίγο απίθανο να σας βάλουν κάτι τόσο μεγάλο εκτός αν θέλουν κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Πέρσι είχε πέσει ολόκληρος ο καταμερισμός στο β θέμα οπότε κάτι μεγαλουτσικο θα σας βάλουν.
Από κοινωνικούς θεσμούς δεν είχε πέσει πρόπερσι το νοικοκυριό; Μπορεί να βάλουν κάποιο από τα άλλα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το οικονομικό κύκλωμα στο βιβλίο σας δεν βασίζεται σε ένα σχεδιάγραμμα; Πώς θα το αναπτύξετε σε απάντηση;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το τραπεζικό σύστημα είναι 2 σελίδες αν δεν κάνω λάθος, λίγο απίθανο να σας βάλουν κάτι τόσο μεγάλο εκτός αν θέλουν κάποιο συγκεκριμένο κομμάτι.
Το οικονομιξι κύκλωμα εχει και θεωρια και ενα μικρο σχεδιαγράμμα
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Το οικονομιξι κύκλωμα εχει και θεωρια και ενα μικρο σχεδιαγράμμα
Ναι όμως μέσα στη θεωρία δεν γράφει "με βάση το τάδε σχεδιάγραμμα" ; αυτό δεν νομίζω ότι μπορείτε να το γράψετε χωρίς το ίδιο το σχεδιάγραμμα. Βέβαια εσείς ξέρετε καλύτερα που διαβάζετε τόσο καιρό
 

Nikkkpat

Νεοφερμένος

Ο Nikkkpat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά την θεωρία την παπαγαλιζετε ;; σας έχουν δώσει σος στο φροντιστήριο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top