Ύπνος και Ρόφημα

rockwave

Νεοφερμένος

Ο rockwave αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια οκ...παιρνω βιταμινες μην μου ο προτεινετε...ομως ξερετε κατι που θαμπορω να πινω το απογευμα...ροφημα δηλαδη...που να με κραταει μεχρι αργα ξυπνιο με τονωση και ενεργεια;;;;μην μου πειτε φρουτα το ξερω!!!Βεβαια ολοι λενε για καφε αλλα δεν μου πολυαρεσει...δεν μπορ ωνα το πιω εκτος αν εχετε να μου προτεινετε καποιον...που να μηνκαταλαβαινω την γευση του...κατι οτιδηποτε.....βοηθεια!!!!!!!!!!!1111
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Μπορείς να δοκιμάσεις οτιδήποτε άλλο περιέχει καφείνη, όπως κάποια είδη τσαγιού..Αλλά δεν ξέρω αν θα είναι αποτελεσματικά...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alloc

Νεοφερμένος

Ο Alloc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αυτο που θα πω δεν ειναι ροφημα, αλλα κοιτα για βασιλικο πολτο εαν θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εχω ακουσει οτι οι βιταμινες βοηθανε οπως και ο καφες, το κακαο(το κανονικο δηλ. χωρις ζαχαρη που εχει απο μονο του μεσα), η κοκα κολα, ρεντμπουλ (αν και δεν τα συνηστω τα 2 τελευταια.. Παντος στο γουγλι πιστευω ολο και κατι θα βρεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mike-kun

Νεοφερμένος

Ο mike-kun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις κάποιο φυτικο συμπλήρωμα.

https://en.wikipedia.org/wiki/Guarana#Cognitive_effects
Το παραπάνω είναι αρκετά καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenia

Νεοφερμένος

Η nenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Aκόμα και κρύα σοκολάτα δοκίμασε!

έχω την εντύπωση οτι πιάνει!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
πορτοκαλαδιτσα ....
αν και δεν σε κραταει ξυπνιο σου δινει βιταμινες...
δεν ειναι αναγκη να ξενυχτατε ρεεεεε
οσο πιο αργα κοιμαστε τοσο πιο αργα ή κουρασμενοι θα ξυπνησετε το πρωι ο,τι και να πιειτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,848 μηνύματα.
καλό είναι να μην πίνετε ...χημικά τονωτικά ή άλλες αηδίες του φαρμακείου!

μια πορτοκαλάδα όπως λέει και ο Μιχάλης, είναι μια χαρά από κάθε άποψη, συν τις φυσικές βιταμίνες που δίνει...

και μην ξενυχτάτε! οι καφέδες απλά διαστολή των νευρώνων προκαλούν...που δεν είναι πάντα καλό «χωρίς» λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalaki mar

Νεοφερμένος

Η natalaki mar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Παιδια οκ...παιρνω βιταμινες μην μου ο προτεινετε...ομως ξερετε κατι που θαμπορω να πινω το απογευμα...ροφημα δηλαδη...που να με κραταει μεχρι αργα ξυπνιο με τονωση και ενεργεια;;;;μην μου πειτε φρουτα το ξερω!!!Βεβαια ολοι λενε για καφε αλλα δεν μου πολυαρεσει...δεν μπορ ωνα το πιω εκτος αν εχετε να μου προτεινετε καποιον...που να μηνκαταλαβαινω την γευση του...κατι οτιδηποτε.....βοηθεια!!!!!!!!!!!1111

Κοίτα, αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα και ήδη πίνω ένα μήνα βιταμίνες, αλλά διαφορά, όχι συνταρακτική. Αλλα κρατιέμαι περισσότερο απ' ότι πρίν!
Πληροφοριακά, παίρνω vital Q10 plus!!(δεν στο λέω για να το πάρεις όπως και δήποτε, αλλά αν θελήσεις και δεν βρεις αλλο τρόπο!) Πάντως, αν βρεις πες μου και εμένα, αν και τώρα φτάσαμε στο τέλος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
κοκα κολα μια κοπελια στο σχολειο μου την ειχε δοκιμασει και την ειχε κρατισει ξυπνια μεχρι τισ 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m4rin4

Νεοφερμένος

Η m4rin4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
υπαρχει και καφεινη σε μορφη χαπιων , αν αυτο βοηθαει ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση πάντως μην ξενυχτάς πολύ γιατι θα κουραστείς περισσότερο!!! εγω πίνω χυμό η σοκολάτα κρυα η ζεστη, γιατί δεν πίνω ούτε εγώ καφέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyrusTheVirus

Νεοφερμένος

Ο SpyrusTheVirus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
πινω γύρω στους 3 καφέδες τη μέρεα (πρωινός, "δεκατιανός" και απογευματινός) και εξακολουθώ να κοιμαμαι σα βοδι στις 12. δοκιμασε να ρίξεις νερο στο πρόσωπό σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
ρωτήστε αυτόν καλύτερα για να μην κουράζεστε με τπτ https://www.sharedsite.com/hlm-de-renaud/hlm/Personnages/images/rocky.jpg

ΥΓ: αυτά είναι μλκίες...εγώ κάθε βράδυ ξενυχτούσα μέχρι τις 3.30 (μέσο όρο) αλλά (σχεδόν) κάθε μεσημέρι κοιμόμουν καμιά μιάμισι-δύο ωρίτσες...βόλευαν και οι ώρες των μαθημάτων βέβαια...
ααα, και όταν νοιώθετε πως είστε σκατά (έτοιμοι να πέσετε κάτω από τη νύστα) πετάξτε το βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγώ καφεδάκι, γαλλικό και coca νομίζω ότι πιάνει. Έμενα προσωπικά χαλαρά μ κρατά μέχρι τις 2 που συνήθως κοιμάμαι....
πρόσεχε όμως να τρως και κάτι πριν αλλιώς θα καταστρέψεις το στομάχι σου;)


Off topic: Ισχύει ότι άμα δ κοιμάσαι νωρίς και πολλές ώρες χάνεις ύψος?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
εγώ καφεδάκι, γαλλικό και coca νομίζω ότι πιάνει. Έμενα προσωπικά χαλαρά μ κρατά μέχρι τις 2 που συνήθως κοιμάμαι....
πρόσεχε όμως να τρως και κάτι πριν αλλιώς θα καταστρέψεις το στομάχι σου;)


Off topic: Ισχύει ότι άμα δ κοιμάσαι νωρίς και πολλές ώρες χάνεις ύψος?:/:

Εγώ πάντως κοιμάμαι αρκετές ώρες και σχετικά νωρίς αλλά είμαι ένα εξηντακάτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
Πως μπορείτε και διαβάζεται νύχτα βρε;Εγω μετά τις 11-12 το πολύ οτι και αν έχω πίει δεν λειτουργώ....Μπορεί να χαζεύω στο pc η tv μέχρι τις 5 αλλά διάβασμα εξετάσεων με τίποτα....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Πως μπορείτε και διαβάζεται νύχτα βρε;Εγω μετά τις 11-12 το πολύ οτι και αν έχω πίει δεν λειτουργώ....Μπορεί να χαζεύω στο pc η tv μέχρι τις 5 αλλά διάβασμα εξετάσεων με τίποτα....:/:

κοιτα εγω προσωπικα κανω ασκήσεις κυριως τετοια ωρα.θεωρια δ μπορω μ τπτ να διαβασω...(μαθηματικα πχ γενικης σχεδον παντα τις κανω το βραδυ..) :spasiklas:
Αχ δύσμοιρο αοδε
πρωι school
μεσιμερι διαβασμα
απογευμα ιδιαιτερα
ποτε να σ κανω???:angry:

Εγώ πάντως κοιμάμαι αρκετές ώρες και σχετικά νωρίς αλλά είμαι ένα εξηντακάτι:P

εξηντακάτι ε??δ καταλβα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Χάπια καφεΐνης
τα παιρνου και οι οδηγοι βυτιοφορων,φορτηγων κλπ για τον ιδιο λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
κοιτα εγω προσωπικα κανω ασκήσεις κυριως τετοια ωρα.θεωρια δ μπορω μ τπτ να διαβασω...(μαθηματικα πχ γενικης σχεδον παντα τις κανω το βραδυ..) :spasiklas:
Αχ δύσμοιρο αοδε
πρωι school
μεσιμερι διαβασμα
απογευμα ιδιαιτερα
ποτε να σ κανω???:angry:



εξηντακάτι ε??δ καταλβα:hmm:

στο ύψος καλέ!!Που έλεγες ότι κονταίνουν όσοι δεν κοιμούνται ποτέ!Όσο για το πρώτο μέρος,συμφωνώ!!Αυτό το ΑΟΔΕ δε χωράει πουθενά στο πρόγραμμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top