Ύλη πανελλαδικών εξετάσεων

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
ok ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Στη θεωρητική τουλάχιστον που κοίταξα, όχι.


και εγω αυτην μονο ειδα στα αλλα μαθηματα αλλαξε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Μπορεί να είμαι πολυπράγμων αλλά δεν κάθομαι να μελετάω την ύλη των άλλων κατευθύνσεων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
καλα εχει βγει απο 5/7 κι εμεις χαμπαρι?:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ας μου πει κάποιος ότι βγάλανε κομμάτια από τη βιολογία και τις ταλαντώσεις με κρούση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ας μου πει κάποιος ότι βγάλανε κομμάτια από τη βιολογία και τις ταλαντώσεις με κρούση! :P
δεν αλλαξε καθολου η υλη απ οτι ειδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
καλα εχει βγει απο 5/7 κι εμεις χαμπαρι?:Ρ

τότε υπογράφηκε χθες δημοσιεύτηκε στο Φ.Ε.Κ https://www.et.gr/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=104&lang=el 2156 Β'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
αα λεω κι εγω;)
θετικοπουλα συγκρινα την υλη μας και δεν εχει αλλαξει απολυτως τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Η ύλη των πανελλήνιων ανακοινώθηκε...Στην θεωρητική τουλάχιστον δεν είδα καμία αλλαγή !!;)
https://www.alfavita.gr/exetasteaG2012_2013.pdf
Καλή επιτυχία παιδιά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Η ύλη των πανελλήνιων ανακοινώθηκε...Στην θεωρητική τουλάχιστον δεν είδα καμία αλλαγή !!;)
https://www.alfavita.gr/exetasteaG2012_2013.pdf
Καλή επιτυχία παιδιά.....

Αναρωτιέμαι γιατί ανακοινώνουν την ύλη τόσο νωρίς κάθε φορά.
Μας κοροϊδεύουν, δηλαδή, μπροστά στα μάτια μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Η ύλη των πανελλήνιων ανακοινώθηκε...Στην θεωρητική τουλάχιστον δεν είδα καμία αλλαγή !!;)
https://www.alfavita.gr/exetasteaG2012_2013.pdf
Καλή επιτυχία παιδιά.....

Ανχώθηκα λιγάκι για την ιστορία μόνο γιατί μου φάνηκαν πολλές οι
σελίδες αλλα φαντάζομαι με τις συνεχείς επαναλήψεις θα καταφέρω
να τα μαθώ άψογα όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι γιατί ανακοινώνουν την ύλη τόσο νωρίς κάθε φορά.
Πότε θα ήταν κατά τη γνώμη σου λογικό να την ανακοινώνουν? Αν το έκαναν πιο αργά δεν θα διαμαρτύρονταν οι περισότεροι, επειδή δεν την ήξεραν έγκαιρα για να αρχίσουν την προετοιμασία τους? Αν δεν κάνω λάθος, πριν μερικά χρόνια η ανακοίνωση γινόταν αφου άνοιγαν τα σχολεία το Σεπτέμβριο. Ακόμα, έχω ακούσει ότι κάποτε δημοσιεύτηκε η ύλη Σεπτέμβριο και στη λογοτεχνία της θεωρητικής υπήρχαν μεγάλες αλλαγές από την προηγούμενη χρονιά, καθώς αρκετά κείμενα αντικαταστάθηκαν από άλλα, οπότε έγινε ένας μικρός χαμός. Τουλάχιστον τώρα δεν υπάρχουν σοβαρές αλλαγές από τη μια χρονιά στην άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πότε θα ήταν κατά τη γνώμη σου λογικό να την ανακοινώνουν? ...

Δεν κατάλαβες τι εννόησα, για παρασταίνεις τον μουρλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νομίζω πως αυτό που εννοεί ο nafasskataa είναι οτι ανακοινώνοντας το υπουργείο τόσο νωρίς την ύλη είναι σαν να παραδέχεται πως για να την βγάλεις είναι απαραίτητο να την ξεκινήσεις απο το καλοκαίρι είτε μόνος σου είτε στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_vi_ra

Νεοφερμένος

Η el_vi_ra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πότε θα ήταν κατά τη γνώμη σου λογικό να την ανακοινώνουν? Αν το έκαναν πιο αργά δεν θα διαμαρτύρονταν οι περισότεροι, επειδή δεν την ήξεραν έγκαιρα για να αρχίσουν την προετοιμασία τους? Αν δεν κάνω λάθος, πριν μερικά χρόνια η ανακοίνωση γινόταν αφου άνοιγαν τα σχολεία το Σεπτέμβριο. Ακόμα, έχω ακούσει ότι κάποτε δημοσιεύτηκε η ύλη Σεπτέμβριο και στη λογοτεχνία της θεωρητικής υπήρχαν μεγάλες αλλαγές από την προηγούμενη χρονιά, καθώς αρκετά κείμενα αντικαταστάθηκαν από άλλα, οπότε έγινε ένας μικρός χαμός. Τουλάχιστον τώρα δεν υπάρχουν σοβαρές αλλαγές από τη μια χρονιά στην άλλη.

στις δικες μου χρονιες οχι απλα δεν ανακοινωνονταν η υλη το καλοκαιρι και καναμε τις προηγουμενης χρονιας με το φοβο της αλλαγης..αλλα το σεπτεμβρη ανακοινωναν τη διδακτεα και γυρω στον απριλιο την εξεταστεα.επομενως ειναι πολυ καλυτερα που την ανακοινωνουν ετσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύγα

Νεοφερμένος

Η Μύγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά δίνω δεύτερη φορά πανελλήνιες και αν και αργοπορημένα θα ήθελα να ξέρω αν γνωρίζει κάποιος αν έχει αλλάξει η ύλη της θετικής κατεύθυνσης από πέρσυ? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
οχι απο οσο ξερω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top