Ύλη Μαθηματικών Γυμνασίου

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Hello!! :) Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει την ύλη των μαθηματικών για Α'-Β'-Γ' γυμνασίου;; Ευχαριστώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα σου πω για Α γυμνασιου στο δικο μου σχολειο: κεφαλαιο 1ο 1.3, 1.4, 1.5 κεφαλαιο 2ο ολοκληρο! κεφαλαιο 3ο 3.1 κεφαλαιο 4ο 4.1 κεφαλαιο 7ο 7.1, 7.2 , 7.3, 7.4 , 7.5 απο αλγεβρα αυτα! απο γεωμετρια: κεφαλαιο 1ο 1.6 , 1.7, 1.8, 1.9 κεφαλαιο 2ο 2.6 και τελος κεφαλαιο 3ο 3.1, 3.2.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Σε ευχαριστωω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε ευχαριστωω πολυ

παρακαλω τιποτα! οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαι! αληθεια μαθηματικος σπουδαζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
παρακαλω τιποτα! οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαι! αληθεια μαθηματικος σπουδαζεις;

Ναιι πρωτοετής είμαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top