Όταν τα όνειρα κάνουν φτερά...

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αποκλειστικά κάτι σχετικά με νηπιαγωγός/δάσκαλος/καθηγητής θέλεις?
Πιο πολυ για νηπιαγωγος κ δασκαλα. Αλλα αν υπαρχει κ καποια αλλη σχολη με ενδιαφερον πες μου για να δω αμα ειναι καλη γιατι εγω δε βρισκω καμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι σε πολλα αει τς δινουν βιβλια λιγο πριν δωσουν για εξεταστικη γ αυτο ψιλοφοβαμαι...μηπως δν εχει καλη οργανωση η σχολη
Μου φαινεται παραξενο να συμβαινει αυτο κατ επαναληψη.. σε εμας συνεβη φετος επειδη αλλαξε το συστημα επιλογης των συγγραμματων κι ετσι σχεδον ολα τα βιβλια τα πηραμε μετα τα χριστουγεννα,ομως στο εαρινο εξαμηνο τα πηραμε ολα πριν το πασχα. Ισως αυτο που ακουσες να οφειλεται σ αυτη την αλλαγη η οποια επηρεασε πολλες σχολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Στη σχολή μου ήταν ο κανόνας. Σε κανα-δυο εξάμηνα από τα 10 το πολύ να μη συνέβαινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Τι να πω :what: προφανως εξαρταται και απο το τμημα,οποτε η κοπελα πρεπει να ρωτησει καποιον φοιτητη του τμηματος.. Παντως nefi μην αγχωνεσαι επειδη εγραψες 15.. πολλες φορες ο βαθμος μας στις πανελληνιες δεν αντικατοπτριζει αυτους που θα εχουμε και στη σχολη μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Αντε ωραια βρηκα κ καποιον συμπασχοντα:bye:
Εσενα πιο ειναι το ονειρο σου? Εκανε κ εσενα φτερα οπως το δικο μου?:'(:'(
To ποστ δικο μου ειναι... Διαβασε στην αρχη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

native_swimmer

Νεοφερμένος

Ο native_swimmer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θελω την γνωμη σας πανω σε κατι...οταν γυρισα σπιτι απο βιολογια γενικης και ειδα το βιβλιο τα ειχα γραψει ολα. Δεν ειχα ξεχασει τιποτα παρα μονο μια λεξη σε ενα ονομα. Πως ειναι δυνατον να εχω 18.6???

Μια απ'τα ίδια με εσάς... και εγώ... Θέλω την ιατρική από τότε που γεννήθηκα...:P όμως για δεύτερη φορά δεν την πιάνω... 17500 πέρσι και 18100 φέτος... Πείτε μου πώς είναι δυνατόν να βρίσκουν στα μαθήματα της θετικής κατεύθυνσης, που είναι 1+1=2, 6 επιπλέον μόρια, και να στα αφαιρούν... και πώς όταν όλα τα χρόνια γράφω έκθεση πάνω από 17, να πάρω πέρσι 12.5 και φέτος 15? Ακούστε και τα καλύτερα στην έκθεση, μάλλον θα έχετε και εσείς τέτοιες περιπτώσεις. Αυτό είναι περσινό γεγονός σε συμμαθητή μου, ο ένας του βάζει 8.5, ο δεύτερος 19 και ο τρίτος 15... πώς βαθμολογούν, μπορεί κάποιος επιτέλους να μου εξηγήσει? Ή η άλλη να μην έχει πιάσει ούτε 8000 μόρια και να γράφει έκθεση 17, χωρίς να μπορεί να αρθρώσει λόγο... Έλεος πια, έλεος... ας μας λυπηθεί κάποιος, δεν είναι δυνατόν το μέλλον μας να εξαρτάται από ηλίθιους διορθωτές και μέσα σε τρεις ώρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Μια απ'τα ίδια με εσάς... και εγώ... Θέλω την ιατρική από τότε που γεννήθηκα...:P όμως για δεύτερη φορά δεν την πιάνω... 17500 πέρσι και 18100 φέτος... Πείτε μου πώς είναι δυνατόν να βρίσκουν στα μαθήματα της θετικής κατεύθυνσης, που είναι 1+1=2, 6 επιπλέον μόρια, και να στα αφαιρούν... και πώς όταν όλα τα χρόνια γράφω έκθεση πάνω από 17, να πάρω πέρσι 12.5 και φέτος 15? Ακούστε και τα καλύτερα στην έκθεση, μάλλον θα έχετε και εσείς τέτοιες περιπτώσεις. Αυτό είναι περσινό γεγονός σε συμμαθητή μου, ο ένας του βάζει 8.5, ο δεύτερος 19 και ο τρίτος 15... πώς βαθμολογούν, μπορεί κάποιος επιτέλους να μου εξηγήσει? Ή η άλλη να μην έχει πιάσει ούτε 8000 μόρια και να γράφει έκθεση 17, χωρίς να μπορεί να αρθρώσει λόγο... Έλεος πια, έλεος... ας μας λυπηθεί κάποιος, δεν είναι δυνατόν το μέλλον μας να εξαρτάται από ηλίθιους διορθωτές και μέσα σε τρεις ώρες!!!

Είναι γνωστό πως η έκθεση είναι κάτι το παράδοξο. Αν ο άλλος έχει τσακωθεί με τη γυναίκα του και πάει να διορθώσει γραπτά, δε τη γλιτώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Είναι γνωστό πως η έκθεση είναι κάτι το παράδοξο. Αν ο άλλος έχει τσακωθεί με τη γυναίκα του και πάει να διορθώσει γραπτά, δε τη γλιτώνεις.

Έτσι φαίνεται:D. Εμένα το 2002 ο ένας μου έβαλε 12 και ο άλλος 18! Είναι να τρελλαίνεσαι. Πήγε σε 3ο βαθμολογητή και μου έβαλε 16 ο οποίος ήταν και ο τελικός. Φαίνεται ο 1ος θα είχε τσακωθεί με την γυναίκα του ενώ ο 2ος μόλις θα τα είχε βρει μετά από κάποιον παροδικό χωρισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Έτσι φαίνεται:D. Εμένα το 2002 ο ένας μου έβαλε 12 και ο άλλος 18! Είναι να τρελλαίνεσαι. Πήγε σε 3ο βαθμολογητή και μου έβαλε 16 ο οποίος ήταν και ο τελικός. Φαίνεται ο 1ος θα είχε τσακωθεί με την γυναίκα του ενώ ο 2ος μόλις θα τα είχε βρει μετά από κάποιον παροδικό χωρισμό.

Γενικά τα πράγματα στην έκθεση είναι πολύ φλου. Εδώ παιδιά της θεωρητικής που υποτίθεται πως το "έχουν", τυχαίνει να παίρνουν 9άρια και 10άρια.

Ο κανόνας είναι πως οποιοδήποτε βαθμός από 15 και πάνω θεωρείται πάρα πολύ καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Στο ΑΕΠΠ ο ένας μ έβαλε 11 και ο άλλος 17 δλδ έλεος

Πότς γένεν αυτό; Τόσο μεγάλη απόκλιση στην ΑΕΠΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Αυτοί δεν θέλουν έλεος. Κι όπως έλεγε κι ο παππούς μου... ντουυυυυυυυυυυυυυυυυ. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
εχω ακουσει οτι σε πολλα αει τς δινουν βιβλια λιγο πριν δωσουν για εξεταστικη γ αυτο ψιλοφοβαμαι...μηπως δν εχει καλη οργανωση η σχολη

Το σε πολλα αει που λες πανω καντω ΣΕ ΟΛΑ για να σαι μεσα:P
Παντου τα ιδια ειναι οποτε η οργανωση δεν νομιζω να διαφερει απο τα αλλα πανεπιστημια αντε να υπαρχουν και 2 εξαιρεσεις αλλα κατα γενικη ομολογια το ιδιο ειναι σχεδον ολα.Αυτο με τα βιβλια ειναι συστημα πλεον,ετσι μπουρδελο που εγινε με το συστημα με τα συγγραμματα,εδω χωρις συγραμμα και τα βιβλια αργουσαν να ρθουν,φαντασου τωρα,.Οποτε μην νομιζεις οτι αυτο συμβαινει σε και καλα μη οργανωμενες σχολες.

Επισης θα θελα να πω σε οσους δεν πετυχαν αυτο που ηθελαν πως οκ πρεπει να ξεκινησουν πλεον δραση να δουν τι θα κανουν τι θα ακολουθησουν,οσο ηταν τον κλαψαμε τον πεθαμενο( :P ) τωρα πλεον πρεπει να βρουν την δυναμη να συνεχισουν,δεν γινεται να λυσεις ενα προβλημα αν καθεσαι μα κλαις την μοιρα σου ολη μερα,δεν λυνονται ως δια μαγειας τα προβληματα.Το ξερω οτι η ψυχολογια ειναι χαλια και η θλιψη μεγαλη,το χω περασει αλλωστε,αλλα και με το κλαιγομεστε δεν βγαινει κατι και ουτε αποτελεσμα φερει.Απλα μια φιλικη συμβουλη απο ατομο που εχει βρεθει στην ιδια και ισως χειροτερη κατασταση απο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εχει χαθει η κινηση σε αυτο το θεμα κ στεναχωριεμαι................τωρα εγω που θα λεω το πονο μου κ τα παραπονα μου? :'(:(:'(:(
πω πω ρε παιδακι μου , πολυ κλαψιαρα εισαι ... και χωρις να εχεις καποια αποτυχια ...
Η νοσηλευτικη : 1,2 % ανεργια . σχεδον καθολου δηλαδη . Με μια μικρη πορσπαθεια μεσα σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα εχεις βρει δουλεια . αλλα αν εισαι ευαισθητη δεν την συνιστω :)
φιλοσοφιας πατρας μια χαρα και αυτη . Βγαινεις φιλολογος απο μια σχετικα ευκολη σχολη .
Ιστοριας ( ελα γιαννενα !) : λιγο ( αρκετα) πιο δυσκολη και βγαινεις φιλολογος . Παιδακια συναφη κτλ
Λογοθεραπειας : παιδακια που δεν μιλουν σωστα , θεματα ψυχολογιας, πλησιαζει πολυ σε συναφεια το νηπιαγωγων κτλ πολυ καλη δουλεια !

Πηγαινε σε μια απο αυτες και παραλληλα να διαβασεις για τις πανελληνιες για να ξαναδωσεις . Δυο πραγματα θα συμβουν :
1. να σου αρεσει η σχολη σου και να μην την αλλαξεις ή 2. να γραψεις καλυτερα και να φυγεις , οποτε ολα καλα.
Αλλα και να μην γραψεις καλα , ι δεν θα εχεις χασει την χρονια ... σε καθε περιπτωση φροντισε να πας σε καμμια σχολη ! μην το αφησεις !
αντε και μην κλαις ! Αν και το κλαμα σε κανει πιο δυνατο ατομο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
To ποστ δικο μου ειναι... Διαβασε στην αρχη......
Ελα συγνωμη το εχω διαβασει πολλες φορες το ποστ αυτο κ ηξερα τι ειχε παθει το παιδι αλλα δεν ηξερα οτι ησουν εσυ. Ενταξει δεν μπορω να θυμαμαι κ το ονομα που εχει βαλει το καθε παιδι εδω μεσα. sorri!!!!!!!
Σε καταλαβαινω και εγω εχασα το νηπιαγωγων στα Γιαννενα. Κριμα που εχασες το μαθηματικο..ειναι μια καλη σχολη (ειναι μια γνωστη μου) αλλα πραγματικα φαινεται πως επεσες και εσυ σε πολυ χαζους εξεταστες...σε αδικησαν παρα πολυ! Ελα μη το βαζεις κατω..Τι σκεφτεσαι να κανεις? Δε σε ενδιαφερει καποια αλλα σχολη? Ειδα πως καποια αλλα παιδια απο εδω σου προτειναν καποιες ενδιαφερουσες σχολες, γιατι δεν το ψαχνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια εγω τι να πω εχω ωγαλει 10022 μορια στο 5ο πεδιο και 2η φορα....ελεος.....και θελω διοικηση επιχειρισεων στις σερρες ι περσυνη βαση ηταν 8988, λετε να ανεβει τοσο πολυ(1000 μορια) και την χασω??????:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
παιδια εγω τι να πω εχω ωγαλει 10022 μορια στο 5ο πεδιο και 2η φορα....ελεος.....και θελω διοικηση επιχειρισεων στις σερρες ι περσυνη βαση ηταν 8988, λετε να ανεβει τοσο πολυ(1000 μορια) και την χασω??????:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Οχι ρε συ εγω δεν πιστευω να ανεβει τοσο πολυ. 1.000 μορια ειναι παρα πολλα..! Πιστευω πως εισαι μεσα..Αντε καλη επιτυχια σου ευχομαι, και να μπεις κ απο τους πρωτους σε αυτη τη σχολη.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μακαρι......αλλα επειδη ειπαν για ανοδο....τρομαξα.....ποσο πια ανεβει και στις σερρες κιολας??????????????????????????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
πω πω ρε παιδακι μου , πολυ κλαψιαρα εισαι ... και χωρις να εχεις καποια αποτυχια ...
Η νοσηλευτικη : 1,2 % ανεργια . σχεδον καθολου δηλαδη . Με μια μικρη πορσπαθεια μεσα σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα εχεις βρει δουλεια . αλλα αν εισαι ευαισθητη δεν την συνιστω :)
φιλοσοφιας πατρας μια χαρα και αυτη . Βγαινεις φιλολογος απο μια σχετικα ευκολη σχολη .
Ιστοριας ( ελα γιαννενα !) : λιγο ( αρκετα) πιο δυσκολη και βγαινεις φιλολογος . Παιδακια συναφη κτλ
Λογοθεραπειας : παιδακια που δεν μιλουν σωστα , θεματα ψυχολογιας, πλησιαζει πολυ σε συναφεια το νηπιαγωγων κτλ πολυ καλη δουλεια !

Πηγαινε σε μια απο αυτες και παραλληλα να διαβασεις για τις πανελληνιες για να ξαναδωσεις . Δυο πραγματα θα συμβουν :
1. να σου αρεσει η σχολη σου και να μην την αλλαξεις ή 2. να γραψεις καλυτερα και να φυγεις , οποτε ολα καλα.
Αλλα και να μην γραψεις καλα , ι δεν θα εχεις χασει την χρονια ... σε καθε περιπτωση φροντισε να πας σε καμμια σχολη ! μην το αφησεις !
αντε και μην κλαις ! Αν και το κλαμα σε κανει πιο δυνατο ατομο .
Ειδες το ειπες κ μονος σου, το κλαμα σε κανει πιο δυνατο.. οκ σε ευχαριστω που μου απαντησες! Ξερω οτι ειμαι κλαψιαρα αλλα το συγκεκριμενο ποστ αυτο μου βγαζει..μακαρι να μπορεσω να βρω μια σχολη που να μου τεριαζει πραγματικα. Παντως ναι αμα δεν περασω στα Γιαννενα θα δωσω παλι κ οτι καταφερω( η προσπαθεια μετραει) αλλα φυσικα θα παω κ στη σχολη που θα περασω φετος.
-----------------------------------------
μακαρι......αλλα επειδη ειπαν για ανοδο....τρομαξα.....ποσο πια ανεβει και στις σερρες κιολας??????????????????????????????????:(
Ελα μη τρομαζεις, σιγα... κανεις δεν ξερει ακομα τι θα γινει με τις βασεις. Ο καθενας λεει οτι εχει ακουσει κ οτι πιστευει αλλα το τι θα γινει πραγματικα θα το δουμε ολοι τελος Αυγουστου..Αλλα κ παλι τα 1.000 μορια πανω ειναι υπερβολικα. Εγω τι να πω που ελπιζω να μην ανεβει μια σχολη 100 μορια πανω γιατι θα την χασω κ αυτη? ολα καλα θα πανε, να εισαι αισιοδοξη :no1: !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ΠΑΙΖΕΙΣ CALL OF DUTY4???
-----------------------------------------
παιζεις call of duty4??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george21

Νεοφερμένος

Ο george21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια εχω τρομερο αγχος..... ξαναπλησιαζουν οι πανελληνιες .....πρεπει να προετοιμαστω τελεια εχασα αυτο που ηθελα(ιατρικη )για 300 μορια και δν ξερω εχω μια τρομερη εκνευριστηκοτητα και ..απωθημενο αν δεν την πιασω τι ; θα κανω... εσεις εχετε αγχος ;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top