Όταν τα όνειρα κάνουν φτερά...

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Θελω την γνωμη σας πανω σε κατι...οταν γυρισα σπιτι απο βιολογια γενικης και ειδα το βιβλιο τα ειχα γραψει ολα. Δεν ειχα ξεχασει τιποτα παρα μονο μια λεξη σε ενα ονομα. Πως ειναι δυνατον να εχω 18.6???

μηπως ξεχασες να γραψεις τιποτα???ετσι την πατησα εγω...!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
οχι δεν ειμαι ρε γαμωτο. Για πες καμια σχολη αμα ξερεις
Μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω τις σωστες βασεις γιατι τις εχω 2 φορες κ ειναι διαφορετικες?
Εχουμε και λεμε:
1) Ιστοριας και Αρχαιολογιας Ιωαννινων (ειναι και στα Γιαννενα που ηθελες)
2) Ιστοριας Αεχαιολογιας και Κοιν. Ανρωπολογιας Θεσσαλιας (στο Βολο)
3) Φιλοσοφιας Πατρας
4) Ιστοριας Αρχαιολογιας Κρητης (Ρεθυμνο)
5) Ιστ. Αρχαιολ. και Διαχ. Πολιτισμ. Αγαθων - Καλαματα
6) Ιστοριας Εθνολογιας Θρακης (Κομοτηνη)
7) Ιστοριας Ιουνιου (Κερκυρα)
Απο το πρωτο θα σου προτεινα αυτες, γιατι θα πρωτον ειναι πολυ ενδιαφερουσες και δευτερον θα χεις την ευκαιρια να κανεις μαθημα σε παιδια (οπως και στο Νηπιαγωγων;))!!
Τωρα απο το 3ο:
1) Λογοθεραπειας ΤΕΙ Ηπειρου (Ιωαννινα)
2) Εργοθεραπειας ΤΕΙ Αθηνας
3) Ραδιολογιας Ακτινολογιας ΤΕΙ Αθηνας
4) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Αθηνας
5) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Θεσσαλονικης
6) Διατροφης και Διαιτολογιας ΤΕΙ Κρητης
7) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Πατρας
8) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Λαρισας
9) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Ηπειρου (Ιωαννινα)
10) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Λαμιας
11) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Κρητης
12) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Καβαλας
Πολυ καλα τμηματα ολα τους και με αριστες προοπτικες εργασιας!!
Αληθεια, εγραψες καλυτερα απο περυσι??

Εdit: Ολα οσα σου προτεινω τα πιανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μηπως ξεχασες να γραψεις τιποτα???ετσι την πατησα εγω...!!!!:(

κοιτα τωρα δεν θυμαμαι πως τα εγραψα ακριβως. Αλλα οταν γυρισα σπιτι εκεινη την ημερα ημουν σιγουρη για 19.5 αν οχι 20
Δεν ειμαστε τρελοι ρε παιδια κατι θα γινεται...δεν δικαιολογηται τετοια αποκλιση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εχουμε και λεμε:
1) Ιστοριας και Αρχαιολογιας Ιωαννινων (ειναι και στα Γιαννενα που ηθελες)
2) Ιστοριας Αεχαιολογιας και Κοιν. Ανρωπολογιας Θεσσαλιας (στο Βολο)
3) Φιλοσοφιας Πατρας
4) Ιστοριας Αρχαιολογιας Κρητης (Ρεθυμνο)
5) Ιστ. Αρχαιολ. και Διαχ. Πολιτισμ. Αγαθων - Καλαματα
6) Ιστοριας Εθνολογιας Θρακης (Κομοτηνη)
7) Ιστοριας Ιουνιου (Κερκυρα)
Απο το πρωτο θα σου προτεινα αυτες, γιατι θα πρωτον ειναι πολυ ενδιαφερουσες και δευτερον θα χεις την ευκαιρια να κανεις μαθημα σε παιδια (οπως και στο Νηπιαγωγων;))!!
Τωρα απο το 3ο:
1) Λογοθεραπειας ΤΕΙ Πατρας
2) Φυσικοθεραπειας ΤΕΙ Πατρας
3) Φυσικοθεραπεις ΤΕΙ Λαμιας
4) Λογοθεραπειας ΤΕΙ Ηπειρου (Ιωαννινα)
5) Εργοθεραπειας ΤΕΙ Αθηνας
6) Ραδιολογιας Ακτινολογιας ΤΕΙ Αθηνας
7) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Αθηνας
8) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Θεσσαλονικης
9) Διατροφης και Διαιτολογιας ΤΕΙ Κρητης
10) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Πατρας
11) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Λαρισας
12) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Ηπειρου (Ιωαννινα)
13) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Λαμιας
14) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Κρητης
15) Νοσηλευτικης ΤΕΙ Καβαλας
Πολυ καλα τμηματα ολα τους και με αριστες προοπτικες εργασιας!!
Αληθεια, εγραψες καλυτερα απο περυσι??
ναι εγραψα καλυτερα απο περυσι που ειχα βγαλει 11.000. κ απο την λογοθεραπεια ιωαανινων απεχω μονο 10 μορια αρα αποκλειεται να μπω γιατι σιγα μην δεν ανεβουν εστω κ λιγο... λογοθεραπεια πατρα που λες ποσο εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Νώθω κ εγω οτι το όνειρο μου έκανε φτερα :( αλλα το λεω εδω περα δημοσιως πιο πολυ για συμπαρασταση. Για να δουμε ολοι οσοι νιωθουμε ετσι οτι δυστυχως συνεβη αλλα!!!! Αλλα δεν ειναι το τελος. θα ξεκουραστουμε το καλοκαιρι κ θα ξεκινησουμε με νεο διαβασμα για να κυνηγησουμε το ονειρο με διαθεση να το κατακτησουμε κ να νιωσουμε την ευτυχια εκεινης της στιγμης οταν θα δουμε στις ανακοινωσεις οτι μπηκαμε στη σχολη που επιθυμουμε!!!!! Αλλα όπως κ να'χει μη το βάζει κανεις κατω! Σκεφτειτε καλατη θα δηλωσετεστο μηχανογραφικο κ μην αψηφησετε καποιες αξιολογες σχολες απο βιασυνη κ απογοητευση! Μη το βαζει κανεις κατω :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Δήλωσε το Ιστορικό Ιονιου και δεν θα χάσεις.Πολύ καλο τμήμα και τέλεια φοιτητική ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελικα η Πατρα και καποια αλλα που ειχα βαλει στην αρχη ειχαν λιγο παραπανω... Υπολογιζα οτι εβγαλες 15100!! Το διορθωσα ομως... Σορυ αν σε μπερδεψα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ζητωντας αναβαθμολογιση κερδιζω τιποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Τελικα η Πατρα και καποια αλλα που ειχα βαλει στην αρχη ειχαν λιγο παραπανω... Υπολογιζα οτι εβγαλες 15100!! Το διορθωσα ομως... Σορυ αν σε μπερδεψα!!
Δε πειραζει σε ευχαριστω κ μονο που μου απαντησες... θα ψαξω να δω τι σχολες ποιανω απο κατι σελιδες που εδωσαν κατι παιδια σε αλλο θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Από φέτος θα υπάρχει και το νεοσύστατο Τμήμα Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας.
Βάση προηγουμένων ετών δεν υπάρχει, αφού είναι καινούργιο, αλλά λογικά θα είναι λίγο πιο κάτω σε μόρια από αυτό του Λογοθεραπείας Ιωαννίνων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Από φέτος θα υπάρχει και το νεοσύστατο Τμήμα Λογοθεραπείας ΤΕΙ Καλαμάτας.
Βάση προηγουμένων ετών δεν υπάρχει, αφού είναι καινούργιο, αλλά λογικά θα είναι λίγο πιο κάτω σε μόρια από αυτό του Λογοθεραπείας Ιωαννίνων.
Το ξερω. Εννοειτε πως θα το δηλωσω κ εγω ελπιζω να εχει χαμηλες βασεις και αμα μπορεσω να το ποιασω μετα μπορω να παρω μεταγραφη για γιαννενα........ΣΑΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ...!:thanks:

Παντως η συμερινη μερα για εμενα ειναι πολυ χαλια...........:'(
-----------------------------------------
Δήλωσε το Ιστορικό Ιονιου και δεν θα χάσεις.Πολύ καλο τμήμα και τέλεια φοιτητική ζωή.
Που το ξερεις? εκει σπουδαζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το ξερω. Εννοειτε πως θα το δηλωσω κ εγω ελπιζω να εχει χαμηλες βασεις και αμα μπορεσω να το ποιασω μετα μπορω να παρω μεταγραφη για γιαννενα........ΣΑΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ...!:thanks:

Παντως η συμερινη μερα για εμενα ειναι πολυ χαλια...........:'(
Απο 11.000μορια ανεβηκες στα 15100 και λες οτι η σημερινη μερα ειναι χαλια?? Ανεβηκες 4100μορια, πρεπει να εισαι περηφανη για τον εαυτο σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Απο 11.000μορια ανεβηκες στα 15100 και λες οτι η σημερινη μερα ειναι χαλια?? Ανεβηκες 4100μορια, πρεπει να εισαι περηφανη για τον εαυτο σου!!
Και ομως ρε συ δεν ειμαι.......Πως μπορω να ειμαι εφοσον δεν ποιανω καμια απο τις σχολες που θελω? Κ λογοθεραπεια που θελω ειναι πολυ επικυνδυνα γιατι ειμαι 10 μορια πανω απο τη σχολη. αχ δε μπορω..................................:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Εσυ πως τα πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
κοιτα τωρα δεν θυμαμαι πως τα εγραψα ακριβως. Αλλα οταν γυρισα σπιτι εκεινη την ημερα ημουν σιγουρη για 19.5 αν οχι 20
Δεν ειμαστε τρελοι ρε παιδια κατι θα γινεται...δεν δικαιολογηται τετοια αποκλιση!!!

εννοω μηπως ξεχασες καμια ερωτηση να απαντησεις...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Σπουδάζει ο κολλητός μου πληροφορική στο Ιόνιο και έχω πάει αρκετές φορες Κέρκυρα.Περνάει τόσο καλά που δεν έρχεται ούτε καν το Πάσχα για να καταλάβεις.Aσε που έχουν και τέλειες εστίες που μπορείς να μείνεις ανεξάρτητα από το εισόδημα οποτε δεν θα πληρώσεις και ενοίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CallOfDuty4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Σπουδάζει ο κολλητός μου πληροφορική στο Ιόνιο και έχω πάει αρκετές φορες Κέρκυρα.Περνάει τόσο καλά που δεν έρχεται ούτε καν το Πάσχα για να καταλάβεις.Aσε που έχουν και τέλειες εστίες που μπορείς να μείνεις ανεξάρτητα από το εισόδημα οποτε δεν θα πληρώσεις και ενοίκιο.
Μηπως ξερεις την βαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ζητωντας αναβαθμολογιση κερδιζω τιποτα??
και εγω αυτο σκεφτομαι να κανω αν και ειμαι απαισιοδοξος...αφ ενος γιατι αντε να βγαλεις ακρη...αφ ετερου σκεφτομαι πως και να ειχε καποιος βαθμολογητης προηγουμενα με μενα...ε δεν θα ηξερε το γραπτο μου....
παντως το χαστουκι της βαθμολογησης ηταν παρα πολυ δυνατο για μενα σε 2 μαθηματα στα οποια και ημουν σιγουρος για πανω απο 15...
ιστορια που τα εγραψα ολα ομως και με τις 2 πηγες....και με τις λυσεις που επιβεβαιωναν τα σωστα που ειχα γραψει...αρκεστηκα στο 13,5 και παω να σκασω...ειλικρινα αναρωτιεμαι ακομα...κοιταω και ξανακοιταω τις λυσεις μα ακρη δε βγαζω...καθε χρονια ιστορια εγραφα απο 18,2 και πανω και φετος 13,5:'(:'(:'(:'(:'(
και το κερασακι της τουρτας ονομαζεται λογοτεχνια...5,5 παρακαλω το οποιο και μου κανει σμπαραλια το μ ο μου:'(...
στην εκθεση εγραψα 12,5....
στη βιολογια ημουν βεβαιος για 12 μα μου βαλαν 14,7:!:
ε τα αρχαια και τα λατινικα οι αχιλλειες πτερνες μου...δεν τις αναφερω....
τελος παντων οτι εγινε εγινε και δεν αλλαζει με καμια αναβαθμολογηση...ευχομαι σε ολους συγχαρητηρια για τους καλους βαθμους...κυριως ομως να ευχηθω σε οσους δεν ειχαν τα αναμενομενα να προχωρησουν γιατι ολα ειναι σχετικα και θεμα σωστου timing...
να ειστε καλα!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Και ομως ρε συ δεν ειμαι.......Πως μπορω να ειμαι εφοσον δεν ποιανω καμια απο τις σχολες που θελω? Κ λογοθεραπεια που θελω ειναι πολυ επικυνδυνα γιατι ειμαι 10 μορια πανω απο τη σχολη. αχ δε μπορω..................................:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

Εσυ πως τα πηγες?
Eγω τα πηγα αρκετα καλα (πιστευω πως πιανω καποια παιδαγωγικα τμηματα), αλλα δεν ειναι σωστο να μιλω για τους βαθμους μου σε αυτο το thread!! Αν θελεις στειλε μου π.μ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εννοω μηπως ξεχασες καμια ερωτηση να απαντησεις...!!!

οχι βεβαια!!! ενα εκατομμυριο φορες τα κοιταξα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top