Όσοι ''απέτυχαν" στις Πανελλήνιες

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Για τις νομικές καμια πρόβλεψη ρε παιδιά;;; Ακούσατε τπτ;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ακριβώς!!Στις βάσεις του 08 θα πάνε :P

:hmm: Δεν είμαι καλή με τις προβλέψεις αλλά πιστεύω Ιατρική Αθήνας/Θεσσαλονίκης το πολύ να μειωθεί 100 μόρια.Ενώ στις άλλες πόλεις μέχρι 200-300 μόρια.

Ίσως λέω πολλά, ίσως λέω λίγα, αλλά παιδιά είναι... ΙΑΤΡΙΚΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakis26234

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι ειδικά στα κέντρα δε θα πέσουν καθόλου!! μην ανέβουν κιόλας λόγω οικονομικής κρίσης!! και γενικά δε νομίζω ότι θα υπάρξει ιατρική με κάτω από 18950-19000 μόρια....... θα δείξει βεβαίως.... κι εμένα πάντως αυτός είναι ο στόχος μου και πιστεύω ότι έχω βγάλει 19000 και κάτι ψιλά οπότε είμαι στο όριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ρε παιδιά τόσες προβλέψεις πως τις κάνετε; Κοβεται τις σχολές με το μάτι; Εδώ στις εφημερίδες που υποτίθεται παίρνουν στατιστικά δείγματα και κάθε μέρα η μια πρόβλεψη αναιρεί την προηγούμενη. Δεν νομίζω λοιπόν πως όλα αυτά έχουν το παραμικρό νόημα αυτή τη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Βασικά ναι, βάσιμες προβλέψεις θα μπορούμε να κάνουμε την ημέρα που θα βγουν τα στατιστικά από το υπουργείο, τώρα ο καθένας λέει τα δικά του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Σίγουρα είναι αβάσιμες.But, άμα δεις τις βάσεις κάθε χρονιάς και τη "δυσκολία" των θεμάτων μπορείς να βγάλεις ένα καλό πόρισμα για Ιατρική/Νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakis26234

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ρε παιδιά τόσες προβλέψεις πως τις κάνετε; Κοβεται τις σχολές με το μάτι; Εδώ στις εφημερίδες που υποτίθεται παίρνουν στατιστικά δείγματα και κάθε μέρα η μια πρόβλεψη αναιρεί την προηγούμενη. Δεν νομίζω λοιπόν πως όλα αυτά έχουν το παραμικρό νόημα αυτή τη στιγμή.

βασικά εγώ το λέω βάσει των δεδομένων των τελευταίων ετών, που όλο λέμε θα πέσουν και όλο ανεβαίνουν... επίσης, πιστεύω ότι τα θέματα ήταν μεν δύσκολα, αλλά όχι τόσο ώστε να μη γράψει η πλειοψηφία των πολύ καλών μαθητών, που στοχεύουν στις υψηλόβαθμες σχολές!! μπορεί να επαληθευτώ, μπορεί και όχι!! κουβέντα να γίνεται πάντως! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
εγώ πιστεύω ότι ειδικά στα κέντρα δε θα πέσουν καθόλου!! μην ανέβουν κιόλας λόγω οικονομικής κρίσης!! και γενικά δε νομίζω ότι θα υπάρξει ιατρική με κάτω από 18950-19000 μόρια....... θα δείξει βεβαίως.... κι εμένα πάντως αυτός είναι ο στόχος μου και πιστεύω ότι έχω βγάλει 19000 και κάτι ψιλά οπότε είμαι στο όριο!!!
δεν θα υπαρξει ιατρικη κατω απο 18950???? αυτο δεν υπαρχει και να δεις που θα επαληθευτω μολις βγουν οι βασεις...τα θεματα μπορει να μην ηταν πολυ δυσκολα αλλα ηταν δυσκολα...και ηταν πολλα για 3 ωρες να τα γραψεις οταν ακους μαθηματικα 80% κατω απο την βαση παρομοιως φυσικη γινεται να μην πεσουν οι βασεις???φτασαν να λεν απο την μια πιο τα δυσκολα απο το 2000 και μετα και απο την αλλη θα πεσουν οι βασεις 30-100 μορια...και οσο παει θα μας πουν οτι θα ανεβουν κιολας 30-100 μορια...οντως οι περισσοτεροι που ειχαν βλεψεις σοβαρες για ιατρικη εγραψαν καλα ομως φετος το 19 γινεται 18 και 17 ενω το 18 γινεται 16...αρα ειναι σχεδον τελειως αβασιμο να λες οτι δεν θα υπαρχει ιατρικη κατω απο 18950...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
δεν θα υπαρξει ιατρικη κατω απο 18950???? αυτο δεν υπαρχει και να δεις που θα επαληθευτω μολις βγουν οι βασεις...τα θεματα μπορει να μην ηταν πολυ δυσκολα αλλα ηταν δυσκολα...και ηταν πολλα για 3 ωρες να τα γραψεις οταν ακους μαθηματικα 80% κατω απο την βαση παρομοιως φυσικη γινεται να μην πεσουν οι βασεις???φτασαν να λεν απο την μια πιο τα δυσκολα απο το 2000 και μετα και απο την αλλη θα πεσουν οι βασεις 30-100 μορια...και οσο παει θα μας πουν οτι θα ανεβουν κιολας 30-100 μορια...οντως οι περισσοτεροι που ειχαν βλεψεις σοβαρες για ιατρικη εγραψαν καλα ομως φετος το 19 γινεται 18 και 17 ενω το 18 γινεται 16...αρα ειναι σχεδον τελειως αβασιμο να λες οτι δεν θα υπαρχει ιατρικη κατω απο 18950...

Θα συμφωνήσω κι εγώ εδώ πέρα.

Άλλωστε, σε προηγούμενες χρονιές, συνήθως 1 ή 2 μαθήματα ήταν αυξημένης δυσκολίας. Πχ πέρυσι που προέβλεπαν πτώση στις βάσεις -Ιατρικών- λόγω δύσκολης Φυσικής, στη Βιολογία (όπου κι εγώ θα χαρακτήριζα αρκετά εύκολα τα θέματα) αυξήθηκε ο αριθμός των αριστούχων περίπου στο 44% (από 32% αν δεν κάνω λάθος), κι έτσι οι βάσεις παρέμειναν σταθερές. Φέτος, αυξημένης -σε σχέση με πέρυσι- δυσκολίας ήταν σχεδόν όλα τα μαθήματα (με εξαίρεση ίσως Χημεία), οπότε σίγουρα θα πρέπει να αναμένουμε πτώση των βάσεων, φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgakis26234

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
δεν θα υπαρξει ιατρικη κατω απο 18950???? αυτο δεν υπαρχει και να δεις που θα επαληθευτω μολις βγουν οι βασεις...τα θεματα μπορει να μην ηταν πολυ δυσκολα αλλα ηταν δυσκολα...και ηταν πολλα για 3 ωρες να τα γραψεις οταν ακους μαθηματικα 80% κατω απο την βαση παρομοιως φυσικη γινεται να μην πεσουν οι βασεις???φτασαν να λεν απο την μια πιο τα δυσκολα απο το 2000 και μετα και απο την αλλη θα πεσουν οι βασεις 30-100 μορια...και οσο παει θα μας πουν οτι θα ανεβουν κιολας 30-100 μορια...οντως οι περισσοτεροι που ειχαν βλεψεις σοβαρες για ιατρικη εγραψαν καλα ομως φετος το 19 γινεται 18 και 17 ενω το 18 γινεται 16...αρα ειναι σχεδον τελειως αβασιμο να λες οτι δεν θα υπαρχει ιατρικη κατω απο 18950...

θα δείξει φίλε μου....... μακάρι να επαληθευτείς, παρόλο που δεν το πιστεύω!! πάντως το θέμα προβλέπω να παίρνει φωτιά τον αύγουστο που θα βγουν οι βάσεις!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε παιδιά τόσες προβλέψεις πως τις κάνετε; Κοβετε τις σχολές με το μάτι;
Με την γνωστή και αξιόπιστη μέθοδο του μυρίσματος των νυχιών.

θα δείξει φίλε μου....... μακάρι να επαληθευτείς, παρόλο που δεν το πιστεύω!!
Εμ, δεν θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά θα το κάνω.

Όσο και να πέσει η Ιατρική Αθήνας, θα πάρει 144 άτομα. ΜΟΝΟ 144 άτομα.

Συνεπώς, ακόμα κι αν φτάσει στο 17 η Ιατρική, αν έχουν γράψει καλύτερα από εσάς άλλα 144 άτομα που θέλουν Ιατρική Αθήνας, δεν θα περάσετε, ακόμα κι αν χτυπάτε τον κώλο σας κάτω. Το ζήτημα κοινώς δεν είναι να "πέσει η Ιατρική", αλλά να είστε στους 144 καλύτερους που θέλουν Ιατρική Αθήνας. Το 'χετε; Να είστε στο top-144 που θέλουν Ιατρική Αθήνας.

Κοινώς, σταματήστε να αγχώνεστε για τις βάσεις. Η βάση είναι απλώς τα μόρια ενός από τους ανταγωνιστές σας, αυτού που θα "κλείσει" την πόρτα στο τμήμα εισαγωγής του. Τίποτα παραπάνω, τίποτα παρακάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Όσο και να πέσει η Ιατρική Αθήνας, θα πάρει 144 άτομα. ΜΟΝΟ 144 άτομα....... Να είστε στο top-144 που θέλουν Ιατρική Αθήνας..
Εκτός από του 144 που θα μπουν με τον μεγάλο κόπο τους και από την πόρτα, θα υπάρχουν και οι άλλοι 100 που θα μπουν στην Ιατρική Αθήνας πολύ πιο εύκολα από το παράθυρο. (Για περισσότερες πληροφορίες, ΚΛΙΚ στην εικόνα).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω γιατι κολλας στην ιατρικη αθηνας και βεβαια θα μπουν μονο 144 ατομα ιατρικης αθηνας συμφωνω μαζι σου αλλα υπαρχουν και αλλες ιατρικες...ιατρικη αθηνας δεν μπαινω σιγουρα αρα δεν εχω ιδιαιτερο αγχος για αυτην...αλλα κοιτα λιγο ολη την εικονα οτι 804 ατομα φετος θα μπουν απο το 90% σε ιατρικες....αυτη ειναι η ολοκληρωμενη εικονα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Με την γνωστή και αξιόπιστη μέθοδο του μυρίσματος των νυχιών.


Εμ, δεν θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά θα το κάνω.

Όσο και να πέσει η Ιατρική Αθήνας, θα πάρει 144 άτομα. ΜΟΝΟ 144 άτομα.

Συνεπώς, ακόμα κι αν φτάσει στο 17 η Ιατρική, αν έχουν γράψει καλύτερα από εσάς άλλα 144 άτομα που θέλουν Ιατρική Αθήνας, δεν θα περάσετε, ακόμα κι αν χτυπάτε τον κώλο σας κάτω. Το ζήτημα κοινώς δεν είναι να "πέσει η Ιατρική", αλλά να είστε στους 144 καλύτερους που θέλουν Ιατρική Αθήνας. Το 'χετε; Να είστε στο top-144 που θέλουν Ιατρική Αθήνας.

Κοινώς, σταματήστε να αγχώνεστε για τις βάσεις. Η βάση είναι απλώς τα μόρια ενός από τους ανταγωνιστές σας, αυτού που θα "κλείσει" την πόρτα στο τμήμα εισαγωγής του. Τίποτα παραπάνω, τίποτα παρακάτω.

Αν πάρεις ως δεδομένο ότι τα μόρια είναι ομοιόμορφα κατανεμημένα και η ζήτηση είναι πάνω κάτω ίδια, τότε και οι βάσεις συνήθως αντικατοπτρίζουν τη συνολική εικόνα των γραπτών. Αν η προηγούμενη βάση της Χ σχολής ήταν 18 και εγώ φέτος βγάλω 17, τότε με συμφέρει η βάση να είναι μικρότερη-ίση του 17, δηλαδή να πέσει.
Με λίγα λόγια λέτε το ίδιο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
δεν καταλαβαινω γιατι κολλας στην ιατρικη αθηνας και βεβαια θα μπουν μονο 144 ατομα ιατρικης αθηνας συμφωνω μαζι σου αλλα υπαρχουν και αλλες ιατρικες...ιατρικη αθηνας δεν μπαινω σιγουρα αρα δεν εχω ιδιαιτερο αγχος για αυτην...αλλα κοιτα λιγο ολη την εικονα οτι 804 ατομα φετος θα μπουν απο το 90% σε ιατρικες....αυτη ειναι η ολοκληρωμενη εικονα :P
Στο ίδιο συμπέρασμα καταλήγουμε: πρέπει να είσαι στο top-804 που θέλει Ιατρική. Οι (περσινές) βάσεις δεν έχουν απολύτως κανένα νόημα, το θέμα είναι εσύ ο ίδιος πόσο καλά έγραψες σε σχέση με τους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
αυτο εννοω...σε συμφωνια με ολους τους αλλους η εικονα των βαθμων που βγαζουν αυτοι οι 804(που θα ειναι της θετικης λογικα) πιστευω οτι δειχνει βασεις πολυ πιο κατω απο το 18950 που λεει ο φιλος μας πιο πανω...εγω σε αυτο 'διαφωνησα'...να ρωτησω κατι ασχετο δεν θα επρεπε να φτιαξουμε μια αλλη συζητηση να λεμε για τις βασεις παραξενευομαι που κανενας δεν εχει φτιαξει διοτι παρακολουθω πολλες αλλες συζητησεις και σε ολες λενε για τις βασεις....πως μπορεις να ξεκινησεις συζητηση γιατι ειμαι νεος και δεν ξερω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
δεν θα υπαρξει ιατρικη κατω απο 18950???? αυτο δεν υπαρχει και να δεις που θα επαληθευτω μολις βγουν οι βασεις...τα θεματα μπορει να μην ηταν πολυ δυσκολα αλλα ηταν δυσκολα...και ηταν πολλα για 3 ωρες να τα γραψεις οταν ακους μαθηματικα 80% κατω απο την βαση παρομοιως φυσικη γινεται να μην πεσουν οι βασεις???φτασαν να λεν απο την μια πιο τα δυσκολα απο το 2000 και μετα και απο την αλλη θα πεσουν οι βασεις 30-100 μορια...και οσο παει θα μας πουν οτι θα ανεβουν κιολας 30-100 μορια...οντως οι περισσοτεροι που ειχαν βλεψεις σοβαρες για ιατρικη εγραψαν καλα ομως φετος το 19 γινεται 18 και 17 ενω το 18 γινεται 16...αρα ειναι σχεδον τελειως αβασιμο να λες οτι δεν θα υπαρχει ιατρικη κατω απο 18950...

Η δική μου άποψη, είναι ότι θα πέσει.. Αλλά δεν πιστεύω για τόσο χαμηλά.. Μην ξεχνάς ότι ΠΑΝΤΑ υπάρχουν αυτοί που γράφουν άριστα... Θα βρεθούν 144 απ'όλη την Ελλάδα, που θα έχουν γράψει κοντά στο 19 και θα θέλουν ιατρική Αθήνας! Θα πέσει, αλλά.. Είναι Ιατρική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Διάβασα τις διάφορες εκτιμήσεις σας για τη βάση της Ιατρικής και είναι αρκετά βάσιμες.Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω,το 2002 γιατί είχαν πέσει τόσο πολύ οι βάσεις;Υπάρχει κανείς που να ξέρει; (νομίζω πολλοί θα είμαστε παραπάνω από ευχαριστημένοι αν η Ιατρική πέσει κάπου στο 18,αν και δύσκολο μάλλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!Διάβασα τις διάφορες εκτιμήσεις σας για τη βάση της Ιατρικής και είναι αρκετά βάσιμες.Αλλά θα ήθελα να ρωτήσω,το 2002 γιατί είχαν πέσει τόσο πολύ οι βάσεις;Υπάρχει κανείς που να ξέρει; (νομίζω πολλοί θα είμαστε παραπάνω από ευχαριστημένοι αν η Ιατρική πέσει κάπου στο 18,αν και δύσκολο μάλλον)

Λόγω της δυσκολίας των θεμάτων.. Αλλά φέτος, έχουν μειωθεί αρκετά και οι εισακτέοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Διάβασα ότι στην Ιατρική μειώθηκαν κατά 5 σε κάθε σχολή της επαρχίας αλλά αυξήθηκαν 20 στην Αθήνα.Οπότε ουσιαστικά είναι σα να ισοσταθμήθηκε η διαφορά,άρα δε νομίζω να επηρεάσει η μείωση των εισακτέων την Ιατρική.Ίσως βέβαια το αντιλαμβάνομαι και λάθος,δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top