Όνομα blog

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θέλω να φτιάξω ένα μπλογκ με έιδήσεις (αθλητικές,πολιτικές,κοινωνικές κ.λπ) κυρίως για Δωδεκάνησα, αλλα και εκτός Νομού. Ψάχνω όνομα...

Έχω σκεφτεί το realnews12
Για πείτε καμία ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θέλω να φτιάξω ένα μπλογκ με έιδήσεις (αθλητικές,πολιτικές,κοινωνικές κ.λπ) κυρίως για Δωδεκάνησα, αλλα και εκτός Νομού. Ψάχνω όνομα...

Έχω σκεφτεί το realnews12
Για πείτε καμία ιδέα...

Χμμμ, μπορει να ειναι και στα ελληνικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

alexpant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexpant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 188 μηνύματα.
θα πρότεινα κάτι αλληγορικό ! Όπως psaraki12 ή fish12 .
Aκόμα θα ήταν καλό και το Sharknews , ενημέρωση με δόντια!
Kάτι που να θυμίζει θάλασσα ας πούμε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Ισως Platanos; Τωρα μου ηρθε δεν ξερω. Platanos.gr ή κατι παρομοιο. Ή Dodekanisa (αν και ειναι μεγαλο και κανει συγκεκριμενο το θεμα)... Votsalo.gr;

Γενικα το νιουζ δεν θα σε συμβουλευα να το χρησιμοποιησεις. Θα ελεγα οτι παραπεμπει πλεον περισσοτερο σε παραπληροφορηση παρα σε ενημερωση. Αλλα η επιλογη δικη σου :thumbup:

Και καλη επιτυχια επισης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
θα πρότεινα κάτι αλληγορικό ! Όπως psaraki12 ή fish12 .
Aκόμα θα ήταν καλό και το Sharknews , ενημέρωση με δόντια!
Kάτι που να θυμίζει θάλασσα ας πούμε !

To sharknews μου αρέσει....
Αλλά δε με ενδιαφέρει και τόσο να είναι αλληγορικό! Μια αθλητική στήλη που έχω λέγεται 12ος παίκτης... Από τα 12νησα δηλαδή! ΧαΧα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Ισως Platanos; Τωρα μου ηρθε δεν ξερω. Platanos.gr ή κατι παρομοιο. Ή Dodekanisa (αν και ειναι μεγαλο και κανει συγκεκριμενο το θεμα)... Votsalo.gr;

Γενικα το νιουζ δεν θα σε συμβουλευα να το χρησιμοποιησεις. Θα ελεγα οτι παραπεμπει πλεον περισσοτερο σε παραπληροφορηση παρα σε ενημερωση. Αλλα η επιλογη δικη σου :thumbup:

Και καλη επιτυχια επισης!

Platanos γιατί; Ναι, το dodecanisa είναι πολύ συγκεκριμένο... Εμ, το βότσαλο δε μου αρέσει πολύ!
Λές να μην χρησιμοποιήσω το news ε; Ευχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Platanos γιατί; Ναι, το dodecanisa είναι πολύ συγκεκριμένο... Εμ, το βότσαλο δε μου αρέσει πολύ!
Λές να μην χρησιμοποιήσω το news ε; Ευχαριστώ πολύ!!!

Παρακαλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,095 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θέλω να φτιάξω ένα μπλογκ με έιδήσεις (αθλητικές,πολιτικές,κοινωνικές κ.λπ) κυρίως για Δωδεκάνησα, αλλα και εκτός Νομού. Ψάχνω όνομα...

Έχω σκεφτεί το realnews12
Για πείτε καμία ιδέα...

realnews δε συμφωνω γιατι παραπέμπει στον real fm.

Ένα ωραίο όνομα είναι τηλεβόας (το οποίο θυμίζει το κανάλι του παραπέντε).
Επίσης ωραίο όνομα είναι και το κόκκινο αυτί (ακούγεται λίγο χαζό αλλά μένει εύκολα στο μυαλό).
Επίσης μπορεί να χρησιμοποιήσεις ένα ζώο (όπως και το τροκτικο)
p.x. koukouvagia. taxidormiko_peristeri (αυτά παλιά μεταφέρανε ειδήσεις)

μια ιδεα είναι και αυτή
ο gatoulis
(πιάνουμε όλα τα τρωκτικά στον ύπνο) που παραπέμπει στα μαιμού site του troktikou.

Παραλλαγη αυτουνού ο papoutsomenos_gatos (απο το γνωσό παραμύθι) και να βάλει για εικόνα τον γατούλη του ΣΡΕΚ.
Επίσης μια άλλη λύση είναι
faka
(πιάνουμε όλα τα ποντίκια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
realnews δε συμφωνω γιατι παραπέμπει στον real fm.

Ένα ωραίο όνομα είναι τηλεβόας (το οποίο θυμίζει το κανάλι του παραπέντε).
Επίσης ωραίο όνομα είναι και το κόκκινο αυτί (ακούγεται λίγο χαζό αλλά μένει εύκολα στο μυαλό).
Επίσης μπορεί να χρησιμοποιήσεις ένα ζώο (όπως και το τροκτικο)
p.x. koukouvagia. taxidormiko_peristeri (αυτά παλιά μεταφέρανε ειδήσεις)

μια ιδεα είναι και αυτή
ο gatoulis
(πιάνουμε όλα τα τρωκτικά στον ύπνο) που παραπέμπει στα μαιμού site του troktikou.

Παραλλαγη αυτουνού ο papoutsomenos_gatos (απο το γνωσό παραμύθι) και να βάλει για εικόνα τον γατούλη του ΣΡΕΚ.
Επίσης μια άλλη λύση είναι
faka
(πιάνουμε όλα τα ποντίκια)

Ευχαριστώ πολύ για τις ιδέες σου! Θα το σκεφτώ καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θέλω να φτιάξω ένα μπλογκ με έιδήσεις (αθλητικές,πολιτικές,κοινωνικές κ.λπ) κυρίως για Δωδεκάνησα, αλλα και εκτός Νομού. Ψάχνω όνομα...

Έχω σκεφτεί το realnews12
Για πείτε καμία ιδέα...

Βασικα ωραιο ονομα θα ηταν και το :

the news at the island!(λιγο περιεργο φαινεται)
ή
και το seanews (αυτο μου ακουγεται καλυτερο)
Και αλλο ενα ειναι το : exploring the sea(που εχει να κανει και με θαλασσα).
Λιγο αστειοι ειναι οι τιτλοι μου!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos_92

Νεοφερμένος

Ο kyriakos_92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Βασικα ωραιο ονομα θα ηταν και το :

the news at the island!(λιγο περιεργο φαινεται)
ή
και το seanews (αυτο μου ακουγεται καλυτερο)
Και αλλο ενα ειναι το : exploring the sea(που εχει να κανει και με θαλασσα).
Λιγο αστειοι ειναι οι τιτλοι μου!:P:P:P

Πολύ ωραία ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
το βοτσαλο και το φακα ήταν πολύ καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Δες εδώ. Νομίζω θα σου φανεί χρήσιμο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top