Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι τίποτα ρε συ!! Εγώ είχα δει ότι έγραψα 20% στα λατινικά! :P

Νομιζω εν πασει περιπτώσει οτι αν τα παιδια βλεπουν κακα ονειρα κατι καλο θα βγει στο τελος.Αντε να κανουμε και κανα καζαμια,θα γινει μπεστ σελλερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
είδα το άγνωστο στα αρχαία πλάτωνος φίληβος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

Theoritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Theoritikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
στο φροντιστήριο μου ο καθηγητής μας στο άγνωστο τα παίρνει στα σοβαρά αυτα τα όνειρα γιατι παλιά μια μαθήτρια είχε πετύχει το άγνωστο έτσι λέει ομως σιγα μην τον πιστέψουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εγώ δεν είδα, άλλα είχε δει η μητέρα μου κάτι. Είχε δει τον παππού μου (που έχει πεθάνει εδώ και 4 χρόνια) να μας φωνάζει από μακρυά και να μας αγκαλιάζει (κάτι το οποίο δύσκολα το έκανε, δεν ήταν ιδιαίτερα διαχυτικός με όλους). Όλο αυτό ενώ καθάριζε κρεμμύδια.

Η ερμηνεία που δόθηκε ήταν, ότι μέσα από δυσκολίες και στεναχώριες θα βγει κάτι καλό. Πράγματι, πέρασα ένα μαύρο καλοκαίρι, με άπειρο κλάμα, αλλά τελικά ανταμείφθηκα. Ακόμη το πιστεύω ότι ο παππούς μου με "βοήθησε". :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
1. Είχα δει ότι είχαν βγει τα αποτελέσματα και είχα γράψει 18.600 μόρια. Δήλωσα λοιπόν κι εγώ παιδαγωγικό Πάτρας, αλλά αμέσως μετά το μετάνιωσα. Δε γινόταν όμως να το αλλάξω, ούτε να κάνω 10%, και σκεφτόμουν ότι είμαι καταδικασμένη σε μια σχολή που δε μου αρέσει και τσάμπα ο κόπος, και τσάμπα το διάβασμα κλπ κλπ. Και όταν ξύπνησα νόμισα ότι ήταν αλήθεια :P

2. Κοιμόμουν και ξαφνικά ξυπνάω. Δίπλα στο κρεβάτι μου βλέπω τον Αριστοτέλη, με μπλε χιτώνα να με κοιτάει και να μου λέει με ήρεμο ύφος "θα σε εκδικηθώ".

3. Μετά τις πανελλήνιες είχα δει ότι είχαν βγει τα αποτελέσματα των ενδοσχολικών και τα είχαν κι αυτά τοιχοκολλήσει και αρχαία γενικής είχα γράψει 03 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
εγω ειχα δει πως ειχα παει χωρις στυλο και δεν μπορουσα να γραψω. Δεν ειχε και κανενας να μου δωσει:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ειχα πάει στο περίπτερο να πάρω παγωτό. και ο περιπτεράς δεν με άφηνε να το πάρω αν δεν του απεδείκνυα ένα δύσκολο θεώρημα-εκτός ύλης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
ειχα πάει στο περίπτερο να πάρω παγωτό. και ο περιπτεράς δεν με άφηνε να το πάρω αν δεν του απεδείκνυα ένα δύσκολο θεώρημα-εκτός ύλης!!!
Εφιάλτης!!:no::no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ampalea4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εμένα μου λες? που να το ζούσες κιολας :P

και ένα που θυμήθηκα τώρα:

την ώρα που έδινα μπαίνει μέσα στην τάξη ένας σκυλος!
αρχίζει και γαβγίζει και προκαλεί πανικό, εμείς το εκμεταλευόμαστε και αρχίζουμε να μιλάμε και να αντιγράφουμε. επενέβη η αστυνομία, όπου μπήκαν τα ματ, πέταξαν μια κρότου λάμψης και κατάφεραν να τον μαζέψουν. εμείς μετά συνεχίσαμε ατάραχοι να γράφουμε.. όμως η διαμαντοπούλου είπε στις ειδήσεις ότι σε όλα τα σχολεία θα πρέπει να ξαναδωθεί το μάθημα, γιατί σε ένα σχολείο μαθητές αντάλλαξαν απαντήσεις!

ηλίθα.. και είχα γράψει και καλά..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ειχα πάει στο περίπτερο να πάρω παγωτό. και ο περιπτεράς δεν με άφηνε να το πάρω αν δεν του απεδείκνυα ένα δύσκολο θεώρημα-εκτός ύλης!!!

Ρε μαν , στην πραγματικοτητα το πιο πιθανο ηταν ο περιπτερας/πτυχιουχος/διαδοκτρικος/μεταπτυχιακος να να σου απεδεικνυε το δυσκολο θεωρημα , να ουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγώ πάντως τις τελευταιες μερες , μαλλον νυχτες , βλέπω συνέχεια σκυλια να με κυνηγάνε...τα σκυλια παρεπιμπτόντως ειναι ο μεγαλύτερος φόβος μου..ειλικρινα στη θέα τους καταρρέω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
εγώ πάντως τις τελευταιες μερες , μαλλον νυχτες , βλέπω συνέχεια σκυλια να με κυνηγάνε...τα σκυλια παρεπιμπτόντως ειναι ο μεγαλύτερος φόβος μου..ειλικρινα στη θέα τους καταρρέω.....
Ακομα και σε τσιουαουα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
οτι ο επιτηρητης μετατραπηκε σε ζομπι και με καταβρωχθησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
λυποθύμισα την ώρα έγραφα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι να είδα κάτι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Χτες το βράδυ είδα στον ύπνο μου ότι πήγαινα να δώσω και λέει δίναμε το ένα μάθημα μετά το άλλο, και επειδή είχα αργήσει να τελειώσω σε αυτό που γράφαμε πρώτα, έτρεχα να βρω την αίθουσα που γράφαμε το επόμενο, και μπήκα μέσα και ήταν μόνο μία συμμαθήτριά μου, υπήρχε μόνο ένα θρανίο και η αίθουσα ήταν κατεστραμμένη... :P
Και φανταστείτε, έδινα Πανελλήνιες ένα χρόνο πριν ακριβώς. Άργησαν λίγο να εμφανιστούν τα όνειρα, αλλά επιτέλους ήρθαν! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μιλαγα λεει με μια πολικη αρκουδα...στο σχολειο...την ωρα που γραφαμε εκθεση...και μου ειπε πως θα με φαει αν ψηφιζα τον Σαρκοζι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ακραία η αρκούδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pontiki22

Νεοφερμένος

Η pontiki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι ήταν,λέει,20 Μαϊου και είχα επιστρέψει απο το φροντιστήριο.Ξάπλωσα νωρίς για να είμαι ξεκούραστη το πρωί που θα δίναμε. Σκεφτόμουν λοιπόν τα τελευταία που μας είχε πει ο καθηγητής και τελικά αποκοιμήθηκα.Για κάποιο λόγο,όμως,το ξυπνητήρι μου δεν χτύπησε και σηκώθηκα εγώ άνετη το πρωί, κοιτάω την ώρα και ήταν 8.15!!!Στο κινητό είχα 10 αναπάντητες από φίλους που με περίμεναν για να πάμε μαζί στο σχολείο αλλα το είχα στο αθόρυβο και δεν άκουσα τίποτα!!
Δεν φαντάζεστε πόσο ταραγμένη ξύπνησα και μόνο στην ιδέα ότι όλοι μου οι κόποι πήγαν χαμένοι γιατι κοιμήθηκα 1 ώρα παραπάνω!! :/ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top