Όνειρα - Στόχοι

Έχετε όνειρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • Ναι,μου αρέσει να εχω όνειρα και πιστεύω ότι θα πραγγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 101 72.1%
  • Όχι, τα όνειρα είναι για τους χαζούς

    Ψήφοι: 6 4.3%
  • Ναι, αλλά δεν πιστεύω ότι θα πραγματοποιηθούν

    Ψήφοι: 33 23.6%

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
αχουυυυυυυυυ τι ωραιαααααααααα! :hug::hug:μακαρι....βρε ....και εσυ και εγω:D



Seriously,θα κάνετε και πλακομούνι όλες μαζί? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Xaxaxa....Mr Crowley εγραψες!!!! Χωρις να θελω να σας κριτικαρω κοριτσια...αλλα μηπως αντι μονο για σμαιλις να γραφατε και την γνωμη σας για το θεμα του θρεντ??
Στο θεμα μας τωρα... Καποτε να καταφερω να γινω φυσικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Xaxaxa....Mr Crowley εγραψες!!!! Χωρις να θελω να σας κριτικαρω κοριτσια...αλλα μηπως αντι μονο για σμαιλις να γραφατε και την γνωμη σας για το θεμα του θρεντ??
Στο θεμα μας τωρα... Καποτε να καταφερω να γινω φυσικος...

τα σμαιλισ ειναι για να δειξω οτι συμφωνω....εγω ηδη ασχολουμαι με αυτο που μου αρεσει αρα αυτο που ευχομαι ειναι να γινω καλη σε αυτο και να βρω μια δουλεια με αυτο:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Colorful_World

Νεοφερμένος

Η Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εύχομαι να πάρω μεταπτυχιακό+να εργαστω στην έρευνα.
Εύχομαι να γίνω καλη μουσικός/κιθαριστρια +μοδίστρα.
Εύχομαι να πάω πολλα-πολλα ταξίδια (μακαρι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Χμ... αυτόν τον καιρό η μεγαλύτερη επιθυμία μου είναι να μάθω Ιταλικά! :clapup:Το μόνο πρόβλημα είναι να πείσω τους γονείς μου... Τους έχω πρίξει βέβαια και μάλλον θα υποκύψουν :P
Chi l'ha duro la vince.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia420

Νεοφερμένος

Η sofia420 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Συνόνοματη μου αρέσει η επιθυμία σου. Είναι πολύ ωραία γλώσσα τα Ιταλικά και ωραία τραγούδια. Χαίρομαι με τον εαυτό μου που καταλαβαίνω τους στίχους από τις απίστευτες μπαλάντες των ιταλών :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
μωρε ονειρα εχω πολλα. να δω ποια θα πραγματοποιησω ομως :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ο περσινος στοχος επετευχθη(εισαγωγη στο Παιδαγωγικο).Τωρα θελω υγεια πανω απ' ολα,ευτυχια,και ολα τα υπολοιπα θα ερθουν(ελπιζω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giasmin...

Νεοφερμένος

Η Giasmin... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Θα θυσιασω το ονειρο μου και θα πω πως το ονειρο μου ειναι να πραγματοποιηθουν τα ονειρων ολων των ανθρωπων...!!!!!!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Να είμαι ελεύθερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
-Nα περασω Χημικο.
Όλα τα αλλα ονειρα μου τα εχω πραγματοποιησει (αν και πηρε καιρο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

eVie13

Νεοφερμένος

Η eVie13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Απο που να αρχισω?Με το που θα τελιωσω το λυκειο (σε 4 χρονακια) θα παω για σπουδες στο Λονδινο , θελω Νεα Υορκη αλλα μαλλον δεν θα με αφησουν γιατι ξερουν πως αν παω δεν θα επιστρεψω...θα σπουδασω Διαφημηση και μονταζ κι οταν τελιωσω τις σπουδες με τις οικονομιες μου που ιδη αρχισα να κανω θα ταξιδεψω στο L.A ή NEW YORK κρυφα θα βρω δουλεια ως Υπεύθυνος μοντάζ ταινιών και βίντεο και τοτε θα το μαθουν οι δικοι μου...(i know i'm a bad girl :devil:) θα ειναι αργα για να με πισουν να επιστρεψω...μετα θα κανω και το σκηνοθετη τελος μετα απο χρονια οταν θα εχω μαζεψει αρκετα λεφτα θα επιστεψω στην Κυπρο, θα ανηξω τον μεγαλητερο ραδιοφωνικο σταθμο και το μεγαλητερο (και μοναδικο μαλλον) σταδιο για συναβλιες και θα φερνω στην κυπρο του μεγαλητερους σταρ της Αμερικης (Madonna, Rihanna,lady Gaga,Justin Bieber,Pitbull,Drake,kanye west,Chris Brown ολους!) τα ονειρα μοου δεν τελιωνουν...καποια στιγμη θα ηθελα να παντρευτω να κανω 3 παδια και να υωθετισω αλλα 3 απο την Αφρικη, ναι κατι σαν την Angelina Jolie, να γυνω μελος στη unicef και να βοηθαω φτωχα παιδια και αυτα νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafas17

Νεοφερμένος

Ο Rafas17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το ονειρο μου ειναι να γινω πιλοτος της πολεμικης αεροποριας...Μιλαω για ενα πραγματικο ονειρο ζωης...Φετος δινω 3η φορα παννελαδικες εξετασεις μονο για αυτη την σχολη....Ειναι το απολυτο ονειρο για εμενα....πιστευω πως μετα ολα τα αλλα θα ερθουν μονα τους οπως πχ ενα αυτοκινητο , γυναικα κτλ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
To όνειρό μου;
Να γίνω καρδιοχειρουργός. Να δω μια καρδιά να ξεκινάει ξανά λόγω της δικής μου προσπάθειας.
Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Πέρα από τα Επαγγελματικά μου όνειρα και τα πράγματα που θέλω να κάνω στο μέλλον, Θέλω όταν περπατώ στον δρόμο να βλέπω τους ανθρώπους να χαμογελούν και να περνούν καλά, όσο δύσκολο κι αν είναι στις μέρες μας! Θα μου άρεσε πολύ αυτή η εικόνα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τα ονειρα μου? Πολλα και διαφορα! Κυριως? Να ειμαι ευτυχισμενη και να βρω τον ανθρωπο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Το όνειρο μου; Να γίνω ο κυρίαρχος του πλανήτη Αρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top