Έχω μείνει πίσω στα μαθήματα

Mariospe

Νεοφερμένος

Ο Mariospe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1ο εξάμηνο Πληροφορικής, 5 υποχρεωτικά μαθήματα, από τα οποία τα 3 εργαστηριακά.
Δεν παρακολουθούσα εντατικά μέχρι τώρα, με αποτέλεσμα να έχω ξεπεράσει απουσίες στα εργαστήρια, να μην έχω παραδώσει εργασίες ΚΟΚ

Αυτό σημαίνει πως πάω υποχρεωτικά για 5 χρόνια; Δεν το θέλω αυτό.

Υπάρχει τρόπος να το σώσω και να τελειώσω κανονικά στα 8 εξάμηνα;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλησπέρα όχι δεν πας υποχρεωτικά για 5 χρόνια αρκεί του χρόνου να χεις υπομονή να παρακολουθήσεις τα εργαστηριακά μαθήματα μαζί με αυτά του 3ου εξαμήνου. Πέρασε όσα μπορείς τώρα και τα υπόλοιπα για Σεπτέμβρη ή αν δεν μπορείς να τα δώσεις λόγω απουσιών στο 3ο εξάμηνο τα περνάς.
 

Mariospe

Νεοφερμένος

Ο Mariospe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ωραία, αλλά στα μαθήματα που είναι αλυσίδα πχ Προγραμματισμός Ι; Που στο 2ο εξάμηνο θα έχω Προγραμματισμό ΙΙ και δεν θα μπορώ να το δηλώσω;
 

louminis

Νεοφερμένος

Η louminis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ξένων Γλωσσών Μετάφρασης & Διερμηνείας Ιονίου. Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Νομίζω ότι μπορείς να δηλώσεις και τα δύο
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top